Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Ks. prof. Guz: gender to poważne zagrożenie


Ideologia gender jest zamachem na życie, tak to nadprzyrodzone, mające źródło w Bogu, jak i życie naturalne człowieka. To najważniejszy aspekt genderyzmu, którego filozoficzne źródła sięgają reformacji - powiedział ks. prof. Tadeusz Guz w trakcie spotkania klubu "Polonia Christiana" we Wrocławiu. Zapraszamy do oglądnięcia pierwszej części relacji.


DATA: 2014-12-09 08:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wspaniały wykład. Dziękuję bardzo, dziękuję ks. Tadeuszowi i PCH24.
ponad 4 lata temu / Tadeusz
 
Moim marzeniem jest, aby Kościół tak jak to było dawniej prowadził szkoły od szkoły podstawowej do szkoły wyższej.Wtedy będziemy mieć pełną gwarancję jakości nauczania naszych dzieci.Innej drogi nie ma !
ponad 6 lat temu / Robert
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.