DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Brad jeśli Ks.Oko jest wojownikiem to dlaczego NIE ZAUWAŻĄ PODMIANKI kościoła czyli ZBOCZEŃ w liturgii i nauce Kościoła Katolickiego a zabiera głos jedynie w temacie zboczeń seksualnych. Dlaczego NIE PODEJMIE DEBATY w temacie podstawowym i pierwszym: NISZCZĄCYCH Kościół Katolicki REFORM II Soboru Watykańskiego. A może najpierw sam w zaciszu własnego serca niech zapozna się z lekturą Abp Vigano, przeczyta IOTA UNUM i Książkami Abp Lefebvra. To JEST DOPIERO ODWAGA- ZMIERZENIENIE się z własnym ZWIEDZENIEM, ODRZUCENIE BŁĘDÓW a nawet narażenie się na OSTRACYZM własnego NAUKOWEGO środowiska. Jak sam przypomniał Ks.Oko jest wychowankiem i to bardzo lubianym MODERNISTY i lewaka Ks. Tisznera. Zauroczenie Ks.OKo wiedzą swojego nauczyciela dezawuuje Jego opinnie gdyż dziś to tylko jeden z GRZECHÓW hierarchii tak mocno zauważany i akcentowany. A jak uczy św. Jan od Krzyża nie można wybiórczo przyjmować nauczania Kościoła katolickiego i tym bardziej go zmieniać.
11 dni temu / iskierka
 
Tutaj nie mogę zgodzić się z Iskierką. Ks. Oko jest wojownikiem i w debacie powinien ośmieszyć racje tego profesora, zanim wyrośnie on na "autorytet" samym faktem sygnowania wspomnianego listu.
12 dni temu / Brad
 
Wielkie brawa dla ks. Oko , zobaczymy czy adwersarz podejmie wyzwanie
12 dni temu / Kolo
 
To, że Ks. Oko jesty atakowany nie dziwi. Jednakże wdawanie się w publiczne debaty /pyskówki/ nic nie znaczącymi i nie znanymi ogółowi ludzi członkami rodziny Ks. Tisznera to już PRZESADA podobnie jak wzywanie do przeczytania książki. Czy to ma być jakaś reklama ? Przykre, ale NAWYK DEBATOWANIA różnych profesorow / ekspertów ze zdrajcami i głupcami tylko zaśmieca życie społeczne i powoduje jeszcze większy chaos i rozłamy. W kwestii oceny - jak ludzie postrzegają całą sytuację - okaże się gdy cenzura bez lęku wpuści komentarz.
12 dni temu / iskierka
 
Panuje ogólne przekonanie, które ja również podzielam, że od śmierci kard. Wyszyńskiego i JP II nie ma w Polsce autorytetu religijnego. Myślę, że właśnie taki autorytet się pojawił. To ks. Oko! Demaskuje zło w Kościele, a do tego trzeba szalonej odwagi i wiary w Boga.
13 dni temu / Zofia
 
Księże prof Oko. brawo! Jesteśmy dumni z naszego abpa Marka, ks. prof. Oko, ks. prof. Zwolińskiego i ks. Zaleskiego. Mężnie bronicie Kościoła i prawdy. Jesteście dzisiejszymi: Atanazym i Janem Chryzostomem.
13 dni temu / ks. Bogusław
 
A może prof.Tischner nie chce rekolekcji modernistycznych, bo już wie do czego doprowadził jego śp krewny . . .
13 dni temu / AndrzejBR
 
Ks Oko jest fighterem. Dziękuję Panu Bogu za tego człowieka.
13 dni temu / Ja
 
za powołanie Ks. Prof. Oko. Chwała Panu! Panie Prof. Łukaszu Tischner - nazwisko zobowiązuje. Czekamy. Będzie się działo.
13 dni temu / Boże dziękuj
 
Ale zamordyści. Boją się dyskusji. Po prostu, to intelektualni tchórze
13 dni temu / Skanderbeg
 
Tchórze tisznerowskie nie podejmą debaty
13 dni temu / DNA
 
Tisznerowcy spod znaku pseudokatolickiego Znaku nigdy nie odważa się na publiczną debatę z otwartymi przyłbicami. To tchórze .
13 dni temu / Teresa
 
Brawo ks.Oko rzeczy trzeba nazywać po imieniu a nie pod fałszywym pojmowaniem dialogu
13 dni temu / Mateusz
 
Gratuluję kunsztu ks. Dariuszowi Oko. Rękawica do pojedynku rzucona. Czy protestanci podejmą walkę?
13 dni temu / Deokrata
 
Syndrom Sienkiewicza Bartłomieja
13 dni temu / J
 
Księże Dariuszu, TAK TRZYMAĆ!!!
13 dni temu / ant
 
Łukasz Tischner zrobił karierę na stryju. Świadomość swoich deficytów wyklucza debatę. Chodzi tylko o Józefa Tischnera , ktory nie był żadnym filozofem. Jego dywagacje filozoficzne są żenujaco naiwne i słabe. Wystraczyłoby omówić te brednie w nie za dużym artykuliku używajac filozoficznego żargonu dla zdemaskowania oszustwa jakim był Józef Tischner.
13 dni temu / Mirek
 
Ciekawe czy Tischner to tchórz czy podejmie się dyskusji czy ucieknie? Księże Darku dziękujemy za ten pomysł.
13 dni temu / Michal
 
Jedynymi argumentami ostatecznym lewactwa jest zamordyzm i kula w potylicę- tak pokazuje historia od czasu rewolucji francuskiej
13 dni temu / Bez złudzeń
 
I jeszcze jedno. Przestańmy się na poddawać dyktatowi tzw. "poprawności politycznej". To nas jako społeczeństwo i jako katolików niszczy! To jest m. in. to co prowadzi do kneblowania ust wypowiadających prawdę! Zbuntujmy się przeciwko temu! Już najwyższy czas!
13 dni temu / q
 
A jednak są prawdziwi mężczyźni w Kościele. Trudne czasy tworzą silnych ludzi. Silni ludzie tworzą lepsze czasy. Oby i teraz tak było.
13 dni temu / tamiko
 
Bardzo dobrze! To są generalnie tchórze! Prawdziwe słowa na temat propagatorów i zwolenników sodomii i innych ... Zacznijmy z tym w końcu walczyć, brak negacji tych zjawisk jest ich akceptacją! Rozzuchwala tylko propagatorów! Wyeliminujmy ...... sztański pomiot z życia i mediów. Ja nie chcę o tym słuchać! Codziennie jest po kilka artykułów, nawet tu na tym portalu! Ja chcę czytać o Ojcach Kościoła o Doktorach Kościoła, o Głowie Kościoła o Jezusie Panu naszym!
13 dni temu / q
 
I znaczy, że można nosić koloratkę a jednocześnie mieć cojones jak mówią Meksykanie. Szacun.
13 dni temu / Kasandra
 
Brawo! Tylko jak rozmawiać z tchórzem?
13 dni temu / ba_ba
 
szyld ks. Toschnera???? maja na mysli odkrycia ipn-u??
13 dni temu / ??
 
Brawo, zwłaszcza w obecnych czasach postawy powinny być jednoznaczne , tat,tak, nie, nie a co więcej od ... niosącego światło wielkiego architekta wszechświata pochodzi
13 dni temu / Kefas
 
Oko ma jaja
13 dni temu / pawel
 
księże Oko, zasługujesz na szacunek za stanie po stronie prawdy i przejrzystości Kościoła, respekt z mojej strony, chylę czoła!
13 dni temu / jo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.