DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Ks. prof. Dariusz Oko na temat ideologów LGBT i ateistów: są wulkanami nienawiści

Ks. prof. Dariusz Oko na temat ideologów LGBT i ateistów: są wulkanami nienawiści

Ks. prof. Dariusz Oko na antenie Radia Maryja tłumaczył naturę progresistów na podstawie niedawnego wystąpienia Leszka Jażdżewskiego. „Innym zarzucają nienawiść, sami będąc jej wulkanami” – podkreślał.

 

- Według klasycznych określeń nienawiści i tego, co mówią ateiści, lewacy, ideologowie, mamy do czynienia z czystą nienawiścią, bo to postawa negowania podstawowej wartości innej osoby lub grupy osób, połączone z uczuciem niechęci i pragnieniem zła dla tej osoby – największego cierpienia, a nawet śmierci – zaznaczał kapłan. Jednocześnie wskazał na marginalizację każdej osoby mającej odmienne zdanie i gotowej dyskutować z poglądami wrogimi Kościołowi.

 

- On [Leszek Jażdżewski] zdaje się sugerować w swojej wypowiedzi, że właściwie każdy, kto ma inne poglądy od niego i jest gotów z nim dyskutować, nosi miano „świni”. Też tę grupę ludzi określa mianem „zera”. To jest straszne. Żaden człowiek nie jestem zerem, nawet gdyby się najbardziej mylił – tłumaczył ks. Oko.

 

W tym samym wywiadzie, zaangażowany w walkę z ideologią LGBT kapłan określił naturę takiego zachowania. Jego zdaniem jest to czysta mowa nienawiści, za którą Jażdżewski powinien odpowiedzieć. - To jest – co do istoty – ta sama mowa, którą stosowali bolszewicy, komuniści. Trzeba pamiętać, że to może mieć straszne konsekwencje – dodał.

 

Źródło: radiomaryja.pl

PR


DATA: 2019-05-09 08:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Każdy pilnuje SWOJEGO interesu. Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy.
ponad 1 rok temu / Bodyn
 
komentarze-groch z kapusta ,jedni katolicy a tyle sprzecznych poglądów ,wrogowie to też wyłapią ,piszcie z rozwagą bez emocji
ponad 1 rok temu / rety
 
Przypominam tylko, że według statystyk KK, średnio w niedzielnych Mszach św. uczestniczy ok. 38% katolików, do Komunii św. przystępuje ok. 17%. To chyba trochę mało, jak przystało na kraj " w wiekszosci" katolicki.
ponad 1 rok temu / Elle
 
Bardzo budujące słowa :
ponad 1 rok temu / @Michu
 
@Mat jesteśmy w większości w Katolickim kraju. Nie mamy cierpieć w imię Jezusa, tylko naszym obowiązkiem jest zwycięstwo. Jest nas o wiele więcej od lewakow i lgbt, nie możemy pozwolić na ich dominację. To My musimy zdominować wrogów ojczyzny. Cierpią za Jezusa Bohaterowie w islamskich krajach, których się gnębi, a oni nie mają siły żeby wygrać z liczniejszymi fanatykami. Nas jest o wiele więcej i jesteśmy faworytem używając terminologii sportowej w starciu z lewakami i zboczeńcami. Chociaż wiem, że przeciwnicy mają część mediów i kasę, zatem nie ędzie łatwo.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Nie będzie, jak to mówisz "po nas". Po 1795 tym bardziej powinno być po nas. Maryja na koniec zatriumfuje. A skoro naród jako ogół ma totalnie gdzieś naszą Matkę i Ojca, no to niestety nie może to inaczej wyglądać. Wiem, że jest w narodzie cząstka wierna aż do końca jak Reszta Izraela z prorctw Amosa, ale większości to chyba obym się głeboko mylił nie dotyczy. Pan Bóg musi nas widocznie oczyścić. Bądźmy wypełnieni wiarą, nadzieją i miłością, zachowajmy prawdziwą chrześcijańską radość i cieszmy się, jak Apostołowie, że jesteśmy godni cierpieć dla imienia Jezus.
ponad 1 rok temu / Mat
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.