DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W Niemczech uczy sie dzieci, aby wspolzyly seksualnie z wlasnymi rodzicami, czasami wujkami i ciociami. W islamie sa specjalni chlopcy przebierani w sukieneczki nazywaja sie Bacha Bazi, szalenstwo masonerii EU, aby stworzyc zdemoralizowanego niewolnika w kolorze brazowym ogarnia caly swiat. New World Order. Zniszczyc wartosci moralne odebrac mu godnosc i wolnosc to zalozenia i wysilki rzadzacych masonow w EU.
8 miesięcy temu / Polak
 
grimm- dobrze że nie z bolszewizujacą Konfederacją i miłośnikiem Putina- Korwinem...tobie tylko zamordyzm się marzy i państwo regulujące moralność obywateli!! A gdzie wolna wola i odpowiedzialność za swoje czyny?? Do Pana Boga też masz pretensje że lewicuje?
8 miesięcy temu / Darius
 
W życiu mam trzy główne rodzaje używek: narkotyki, alkohol i masturbację. Narkotyki są całkowicie zbronione, alkohol zakazany poniżej 18 lat i w miejscach publicznych, onanizm zabroniony jest tylko w miejscach publicznych. Czy nie czas, aby każdą aktywność seksualną poniżej 18 roku życia uznać za szkodliwą i zakazać? Wihelm Reich na pewno przewócił by się w grobie, razem ze swoim paranooidalnym "działem orgonowym"
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
A jak to się stało, że "tęczowe piątki" już od dwóch lat odbywają się szkołach i dopiero teraz to zauważono?
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Deprawacja dzieci to zbrodnia. Gdzie są Rodzice i gdzie my reszta Polaków ? NIe robimy prawie nic by bronić dzieci i młodzież. Jak tak dalej będzie to zginiemy moralnie. Nie wymagajmy cudu !! bo tomy mamy obowiązek walki o ten Swiat Boży.Opamiętajmy sie na litość Boga!a nie czekajmy na cud. Na papieża Franciszka liczyć nie możemy bo on jest genderowcem i co innego mówi a co innego czyni.
8 miesięcy temu / Marianna
 
Chrystus dal jasne zalecenie którego nie stosujemy więc będzie coraz gorzej. "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."
8 miesięcy temu / Jot
 
Po co komu taka historia choć pokazuje nienormalną rodzinę, gdzie dziecko ma większe prawa niż rodzic. Nic nie dzieje się beż przyczyny został przez rodziców zmarnowany i nie ma co się dziwić następstwom.Trudno by 10.latek miał więcej rozumu, świadomości niż może 2-3-4 razy starsi rodzice??? Przede wszystkim jakiej narodowości byli rodzice?
8 miesięcy temu / Wandas
 
Ks.prof.Oko jakby nie wiedział czym jest edukacja seksualna,ma swoją wersję.
8 miesięcy temu / nn
 
Lewactwo to potomki komuchów tylko by donosili na Polaków, dlatego agentura niemiecka tak ich pokochała.
8 miesięcy temu / tfuu
 
PIS przez 4 lata nie wypowiedział konwencji STAMBULSKIEJ i nie pogonił z Polski organizacji pozarządowych lgbt. Czyli mamy do czynienia z lewicującym pisem.
8 miesięcy temu / grimm
 
Straszne, Obrzydliwe! To wszystko woła o pomstę do nieba!
8 miesięcy temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.