DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ks. prof. Dariusz Oko: genderyzm przeminie w hańbie, podobnie jak przeminął komunizm

Ks. prof. Dariusz Oko: genderyzm przeminie w hańbie, podobnie jak przeminął komunizm

Mamy do czynienia z nową ideologią ateistyczną, która ma na celu podobnie jak komuniści zniszczyć Kościół i wiarę w Pana Boga. Trzeba pamiętać, że genderyści są dziedzicami komunistów. Mają podobne cele. Chcą władzy ateistycznej nad całym światem, a przeszkodą do tego są chrześcijanie, którzy nie chcą poddawać się tej ideologii – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Warszawska Gazeta” ks. prof. Dariusz Oko.

 

W ocenie kapłana, genderyści chcą zagłady Kościoła katolickiego, ponieważ tylko w ten sposób uda im się uzyskać niczym nieograniczony „rząd dusz” i „władzę nad całym światem”. Właśnie dlatego w ostatnim czasie nasiliły się bluźniercze ataki na katolików w Polsce.

 

To jest część strategii: poniżanie, upadlanie innych i bluźnierstwo. Ci ludzie intelektualnie są bardzo słabi. (…) Ponieważ przegrywają na poziomie moralnym i intelektualnym, chcą osiągnąć władzę poprzez deprawację społeczeństwa, zwłaszcza dzieci – tłumaczy ks. prof. Oko. – Wcześniej robiło się to na zasadach przewrotu, mordując dziesiątki milionów ludzi. Dzisiaj chcą władze osiągnąć poprzez deprawację ludzi – dodaje.

 

Jak podkreśla duchowny, genderyści chcą, aby „społeczeństwo było zepsute”, a ludzie przestali szanować samych siebie i wszystkich wokół. – Czy ludzie przebierający się za psy lub inne zwierzęta, dający sobie przypiąć smycz albo łańcuch i na nim się prowadzić, którzy idą na czworaka parę kilometrów pokazując, że najbardziej cenią seks możliwie podobny do zwierzęcego – czy tacy ludzie mogą siebie i kogokolwiek szanować? – pyta retorycznie kapłan.

 

To jest plan na całkowite ośmieszenie ludzi oraz ich godności. (…) Wcześniej likwidowano ludzi przez ludobójstwo, dziś przez bluźnierstwo i świętokradztwo służące ośmieszeniu chce się ludzi wyeliminować ze sfery publicznej – podsumowuje ks. prof. Dariusz Oko.

 

 

Źródło: tygodnik „Warszawska Gazeta”

TK

 

 


DATA: 2019-07-06 12:05
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Wanda-Czyżby?Mam wątpliwości,że to jest trafna opinia.
ponad 1 rok temu / nn
 
Mądra i trafna opinia, chwała Temu Kapłanowi. Jego słowa niosą mądrość Bożą i ludzką, przeciwieństwo kapłaństwa ks.Kazimierza SOWY
ponad 1 rok temu / Wanda
 
Komunizm nie przeminął,zaznaczył swój ślad w cywilizacji ludzkości nawet w doktrynie Kościoła katolickiego.Czego dowodem jest encyklika Leona XIII oraz wiele encyklik innych papieży oraz sobór Watykański II.Chyba i gender wniesie swój wkład.Mimo taki wypowiedzi jak ks.prof.Oko.
ponad 1 rok temu / nn
 
Zauważam, że niektóre oceny publikowanych w internecie wpisów ks.Oko są pomijane.Czyżby te krytyczne i uściślające jego oceny komunizmu i ideologii gender,miały zaburzać niby prawdy głoszone przez niego.
ponad 1 rok temu / nn
 
Wreszcie ktoś z Kościoła nazwał rzeczy po imieniu.
ponad 1 rok temu / czloax
 
cyt"Trzeba pamiętać, że genderyści są dziedzicami komunistów" to przedziwny wniosek biorąc pod uwagę gdzie zaczęli
ponad 1 rok temu / lil
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.