DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Ks. prof. Dariusz Oko: duchowi dziedzice marksizmu znowu chcą mordować w Polsce księży

Ks. prof. Dariusz Oko: duchowi dziedzice marksizmu znowu chcą mordować w Polsce księży
Krystian Maj/FORUM

W Polsce jest taki stan, że znowu zabija się księży. Wydawało się, że ze śmiercią księdza Popiełuszki, zabiciem trzech księży „na pożegnanie” przez komunę ks. Sylwestra Zycha, ks. Stanisława Suchowolca, ks. Stefana Niedzielaka – te czasy minęły, ale nie, wracają znowu. Znowu chce się mordować księży. Ci ideologowie genderyzmu, ateiści, są duchowymi dziedzicami marksistów i komunistów, którzy masowo mordowali ludzi – wskazał we wtorek na antenie Radia Maryja ks. prof. Dariusz Oko.

 

Ks. prof. Dariusz Oko skomentował tragedię do jakiej doszło w poniedziałek w obrębie kościoła pw. Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu, gdzie 57-letni mężczyzna ugodził nożem księdza. Ranny kapłan został przewieziony do szpitala. Udało się uratować mu życie.

 

Według ks. Oko jest to znak, że do Polski znowu wracają czasy zabijania księży. – Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją gender ideologii, neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu, w związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje – ocenił.

 

W Polsce jest taki stan, że znowu zabija się księży. Wydawało się, że ze śmiercią księdza Popiełuszki, zabiciem trzech księży „na pożegnanie” przez komunę (ks. Sylwestra Zycha, ks. Stanisława Suchowolca, ks. ks. Stefana Niedzielaka) – te czasy minęły, ale nie, wracają znowu. Znowu chce się mordować księży, bo ci ideologowie genderyzmu, ateiści, są duchowymi dziedzicami marksistów, komunistów, którzy masowo mordowali ludzi. (…) W Polsce, Hiszpanii i Rosji komuniści, ateiści, marksiści i bolszewicy zamordowali ponad 100 tys. księży. Obecnie ich dziedzice z podobna nienawiścią odnoszą się do księży – podkreślił kapłan.

 

Źródło: radiomaryja.pl

TK


DATA: 2019-06-12 08:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Takie skutki przynosi grzech zaniechania i fałszywego miłosierdzia. Śmiertelnych wrogów się likwiduje, nie ma z nimi porozumienia. Odpaśli się i teraz próbują likwidować Was. Mnie to nie dziwi. To było pewne już w 1989 r, że tak się to "spółkowanie" przy "Okrągłym Stole" skończy.
11 miesięcy temu / agricola
 
Popiełuszko to sprawa polityczna a dziś na celowniku są pedofile ,to obraza dla Ks Popiełuszki podpieranie sie jego męczeństwem
11 miesięcy temu / rety do Ryś
 
@rety Niewyjaśniona sprawa okrutnego zabójstwa ks. Popieluszko ciąży nad całą polską rzeczywistością.
11 miesięcy temu / Ryś
 
Fatima jest daleko i nie dla Polaków, a do Polaków przyszła w Gietrzwałdzie, i aby spełnić WOlę Bożą musimy po prostu uczynić co nam w Gietrzwałdzie przekazała: Różaniec Narodu tutaj przed Kaplicą Objawień i nigdzie indziej!!! Bo inaczej zasługujemy co najwyżej na los Koziołka Matołka . . . po szerokim szukał świecie czegoś, co jest bardzo blisko !
11 miesięcy temu / Andrzej BR
 
samosądy należy karać ale teraz zupełnie inne przyczyny zła ,co ma do dzisiejszych spraw Popiełuszko?
11 miesięcy temu / rety
 
Tak prawda. Tylko Maryja Fatima może nas uratować!
11 miesięcy temu / Gosc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]l. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.