DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Ks. prof. Cisło: muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu!

Ks. prof. Cisło: muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu!
Ks. prof. Waldemar Cisło. Źródło: PCh24 TV

Muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu, bo to, co robią sunnici z szyitami albo walka pomiędzy Iranem a Arabią Saudyjską, to jest świat islamski skłócony ze sobą – powiedział na antenie Radia Maryja ks. prof. Waldemar Cisło.

 

Dyrektor Sekcji Polskiej Papieskiej Organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie odniósł się do przesłania Fransa Timmermansa do muzułmanów z okazji Nowego Roku islamskiego. Polityk wywodził w nim m.in., że islamiści detonują bomby w Europie, ponieważ są... dyskryminowani.

 

Z taką oceną nie zgodził się ks. prof. Cisło. Jak podkreślił, muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu. Jak przypomniał, kiedy w 2014 roku 100 tys. chrześcijan zostało wypędzonych z Równiny Niniwy, to ani Frans Timmermans jako wiceszef KE, ani Unia Europejska nie reagowały. A dochodziło wówczas do prześladowań, w tym do handlu kobietami i dziećmi. Czy wówczas Timmermans zauważył chrześcijan? Czy doceniał ich wkład w kształtowanie Europy? Nie!

 

Europa, która sama wyrzeka się Chrystusa, ma chrystianofobię, bo proszę zauważyć, że Frans Timmermans nie powiedział, że w ubiegłym roku we Francji było ponad 1300 ataków na miejsca kultu religijnego, w większości na chrześcijańskie. Nie powiedział, że w wielu krajach Europy Zachodniej muzułmanie często niszczą świątynie katolickie – dodał.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

 

 


DATA: 2019-09-13 09:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niniwa jest w Iraku, więc co ma do tego Timmermans? To nie jest problem Europy,tylko Afryki.
2 miesiące temu / ollek
 
Dla mnie p. Timmermanns to socjalista, ktory odrzucil Boga. A skoro tak, to moze mowic co chce, bo nie ma zadnych wartosci, ktorymi by sie kierowal. Widzi tylko to co chce. Albo udaje, ze nie Widzi faktow. Osoba wysoce NIEWIARYGODNY.
2 miesiące temu / CH
 
Muzułmanie są wychowywani od dzieciństwa w pogardzie do życia ludzkiego i do godności osoby ludzkiej. Do przyjmowania islamu i zasad określonych w Koranie zmusza się terrorem.Islam to dzieło szatańskie.
2 miesiące temu / Kalikst
 
Arabia jak i cały świat islamu to fałszywy prorok, a Wielka Nierządnica odnosi się do miast, czyli będzie mowa o światowej masonerii, która na całym świecie działa, obraca tymi samymi cesarskimi talarami, tylko różnica będzie taka, że np w Mekkce będzie deprawować w ukryciu, a w takich miastach jak Londyn, Nowy Jork, czy u nas Warszawa, czy Gdańsk będzie LGBT promować, sojusz wielkiej nierządnicy z Kościołem, na niektórych obszarach stał się faktem.
2 miesiące temu / axe
 
Tak zwana Zjednoczona Europa upada pod naporem hord muzułmańskich, a wysoki rangą zajmowanego stanowiska, aparatczyk w strukturach organizacyjnych Unii Europejskiej, bredzi jak Piekarski na mękach. Pan o podejrzanej konduity, gdzie rozum zastąpiła mu utopijna ideologia, śmie pouczać Europejczyków, że muzułmanie w krajach ich goszczących są dyskryminowani !!! Nawet - gdyby rojenia Timmermansa odpowiadały prawdzie - czy jest to powód do zamachów na tubylcach i odpalania skrytobójczych bomb w Europie ? Timmermans przypomina w swym szale, rewolucyjnego agitatora który fakty nagina do chorej wyobraźni. Ja się pytam, dokąd zmierza Zjednoczona Europa, mając na swoim czele takich przywódców jak Frank Timmermans ?
2 miesiące temu / Druh Ryszard
 
Przecież chrześcijanie Francuzi, Anglicy, Hiszpanie, Włosi kolonizowali państwa muzułumańskie w XIX i XX wieku. Czy kolonizacja to nie prześladowanie?
2 miesiące temu / ala wilk
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.