Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

Ks. prof. Bortkiewicz o antykościelnej propagandzie. Jak wierni powinni odpowiedzieć na „Kler”?


Problemy w Kościele są, ale sposób w jaki pokazuje je film "Kler" jest mocno przesadzony i jednostronny. To budzi sprzeciw. O tym, jak wierni świeccy powinni zachować się wobec prowadzonej nagonki na duchownych, o współodpowiedzialności za Kościół, mówi ks. prof. Paweł Bortkiewicz w rozmowie z Romanem Motołą.


DATA: 2018-10-22 08:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jakie to dziwne Ks. prof. widzi problem PROSTACKIEGO FILMIKU zauważając jego istnienie i uważając , że stanowi ZAGROŻENIE a NIE WIDZI PRAWDZIWYCH ZAGROŻEŃ NISZCZĄCYCH KOŚCIÓŁ. Przyjmowanie RAD od profesora , który nie widzi prawdziwych problemów jest wątpliwe.
5 miesięcy temu / iskierka
 
Wszystko po to by wyrwać z naszych serc i umysłów naszą wiarę świętą. O ile my sami nie jesteśmy święci - za to wiara, która jest w nas jest święta gdyż powodowana jest Duchem Świętym
5 miesięcy temu / ANDRZEJ
 
Wbrew temu co ks mówi wszystkie rządy/ekipy były i są uległe lobby żydowskiemu.
5 miesięcy temu / Mirrro
 
Powinien powstać film "Kler-Prolog" - o tym jak bezpieka już do seminariów pakowała agentów, jak werbowała miernych kleryków, jak łamała miernych księży i windowała tych wszystkich łotrów na najwyższe stanowiska w Kościele, jak te łotry windowały kolejne miernoty na nieco niższe stanowiska... jak bezpieka , masoni i wszelkiego rodzaju dranie przechwytywali katolickie organizacje, wydawnictwa, agencje... powinien powstać film jak ta łączna zgraja niszczyła ks. Popiełuszkę, jak infiltrowała św.Jana Pawła II i wielu innych niezłomnych męczenników krwi i dnia codziennego w Kościele... póki co śmieją się opaśli cyniczni dranie, ale na końcu jest dla nich "płacz i zgrzytanie zębów".
5 miesięcy temu / los lobos
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.