DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Ryś i wilk - ??? chyba celowo i przewrotnie odwracacie kota ogonem! Bo to, co mówi ks.Bortkiewicz jest proste, jasne i odwrotne do tego co wy niby "zrozumieliście' z jego wypowiedzi : ZROZUMIAŁE = Życie ludzkie ma wartość niezależnie od wiary i Kościoła! Bo >życie< jest prawem NATURALNYM każdego narodzonego/poczętego człowieka!! A że Kościół tego prawa NATURALNEGO BRONI, dlatego ataki miotane są przeciw Kościołowi! Więc nie ma sensu Alu wyskakiwanie "jak Filip z Konopi" z życiem p.Orbana i innych
11 miesięcy temu / owieczka
 
Znaczy życie Orbana nie ma wartości bo Orban nie jest katolikiem?
11 miesięcy temu / ala wilk
 
" W sporach, które się toczą, nigdy i nigdzie nie chodzi o wartość życia ludzkiego, dobro człowieka, a o zniszczenie wiary i Kościoła katolickiego." NIEZROZUMIAŁE. To bez wiary i Kościoła życie ludzkie nie ma wartości.
11 miesięcy temu / Ryś
 
@N Czy to nie w Toruniu była przebieralnia?
11 miesięcy temu / Ryś
 
PiS nie jest partia katolicka, tylko partia rewolucyjna przebrana w szaty patriotyczno-katolickie. Widocznie taka role dostali przy wodeczce w Magdalence.
11 miesięcy temu / N
 
@rozbawiony - racja, niestety...
11 miesięcy temu / Anglia
 
usunięcie księdza Kneblewskiego z probostwa, też jest agresywnym atakiem na Kościół i ofiarą złożoną Baalowi
11 miesięcy temu / ela
 
Światy Wartości?!-jaką jedną wartość uznają wyznawcy "cywilizacji śmierci"?! Wartość to jakieś Dobro, grzech to jakieś Dobro UNICESTWIONE, więc można mówić co najwyżej o antywartościach, o poglądach Antyludzkich, o celach śmiercionośnych . . .itd Tak po chłopsku: Ja hoduje kwiatki, oni chcą je deptać - czyli mam rozumieć, że to będzie WARTOŚĆ zdeptanego kwiatka?! Od kiedy: wandalizm; barbarzyństwo; idiotyzm; anarchizm; bezprawie; plugawienie swej godności; mord i zbrodnia-czyli kult szatana-były uznawane za WARTOŚCI?
11 miesięcy temu / Andrzej BR
 
@Anglia: Nie wolno mówić/pisać, że partia u władzy "biernie się przygląda pochodowi bolszewii": partia rządząca, podobnie jak i wszelka inna opozycja, bierze w tym czynny udział, pełni wręcz "rolę przewodnią", jak na partię wszak przystało. Partia z czasów tzw. "komunizmu" a dziś są jakie czasy? podzieliła się dla niepoznaki na mniejsze partie, które odgrywają przed opinią publiczną teatrzyk - ku uciesze i skłóceniu gawiedzi - za sceną zaś budują ramię w ramię komunizm, nowy, wspaniały świat.
11 miesięcy temu / rozbawiony
 
Gdyby niskie podatki były dobre to Węgry byłyby bogatsze od Szwecji.
11 miesięcy temu / ala wilk
 
Sluszna diagnoza. A tymczasem u wladzy partia ponoc katolicka ktora biernie sie przyglada pochodowi bolszewii i lupi uczciwie pracujacych rodzicow coraz wiekszymi podatkami.
11 miesięcy temu / Anglia
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.