DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Ks. prof. Bortkiewicz, ks. prof. Oko, prof. Nalaskowski o ideologii LGBT i gender. Zobacz VIDEO

Ks. prof. Bortkiewicz, ks. prof. Oko, prof. Nalaskowski o ideologii LGBT i gender. Zobacz VIDEO
Fot. PCh24.pl

Zorganizowane w Krakowie przez europosłów spotkanie pod tytułem „Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE” od początku natrafiało na trudności. Wydarzenia nie przyjął Uniwersytet Jagielloński. Sympozjum odbyło się na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II i zostało zakłócone przez grupkę aktywistów LGBT.

 

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: ks. Prof. Paweł Bortkiewicz, ksiądz prof. Dariusz Oko czy profesor Aleksander Nalaskowski. Zapraszamy do wysłuchania wykładów.

 

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz w wykładzie Ideologia gender. Wszystko albo nic zwracał uwagę na totalitarny charakter ruchu LGBT+. W kontrze do hasła przedstawicieli tego zjawiska LGBT to ludzie, nie ideologia, uczony przekonywał, że jest wręcz przeciwnie, a ruch LGBT spełnia wszystkie wymagania słownikowej definicji ideologii.  

 

Ksiądz prof. Paweł Bortkiewicz: Ideologia gender. Wszystko albo nic

  

 

Ksiądz profesor Dariusz Oko stwierdził m.in., że po przeczytaniu ogromu prac genderystów stwierdza, że nie spełniają one wymogów naukowej poprawności. Genderyzm określił jako ideologię irracjonalną. Podkreślił, że w związku z tym odsunięciem rozumu, na plan pierwszy wychodzą żądze. Naukowiec skrytykował też poglądy Judith Butler dotyczącej rzekomej płynności płci. 

 

Całe wystąpienie ks. prof. Dariusza Oko:

 

 

Prof. Aleksander Nalaskowski odniósł się do dokumentu „Standardy edukacji seksualnej WHO”. Stwierdził, że wokół niego narosły liczne nieporozumienia. Tymczasem nie jest prawdą jakoby liczył on 600 stron (bo ma ich około 60 stron); nieprawdą jest też jakoby zawierał ilustracje. Stanowczo przecenia się też rolę polskich ekspertów (był tylko 1). Skrytykował też zawartą w dokumencie obsesję na punkcie masturbacji. 

Zobacz wykład prof. Aleksandra Nalaskowskiego:

UWAGA! WYKŁAD ZAWIERA TREŚCI TYLKO DLA DOROSŁYCH:

 

 

Przebieg konferencji zakłócili lewicowi aktywiści. Pisaliśmy o tym TUTAJ. 

 

PCh24.pl

Czytaj także:
DATA: 2019-12-11 09:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A ksiądz rektor KUL-u dalej realizuje,studia genderologii?
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
....Sodomici zakłócający spotkanie powinni być od razu usunięci z sali przez ochronę a nawet policję jako sprawcy wykroczenia.
8 miesięcy temu / kolo
 
- jeśli lewicowi bojówkarze chcą reklamować swoje hasełka wciskając się w przestrzeń wynajętą przez innych, to powinno się im wystawić rachunek za używanie cudzej własności! NIECH PŁACĄ za swoje występy i współwynajem sali! Tak "na krzywy ryj" by chcieli działać?!
8 miesięcy temu / księgowa
 
Obejrzałam, świetne wystąpienia, krótkie i treściwe, aczkolwiek dla mnie mogłyby być długie i treściwe. Ale sapienti sat. Jestem przekonana, że te filmy znikną, dlatego spieszmy się oglądać
8 miesięcy temu / Iw
 
Trzeba szybko obejrzeć zanim zablokują
8 miesięcy temu / Iw
 
Jeśli oponent w tym przypadku bojówki subkultury lgbtqwer zamiast logicznych argumentów zaczyna używać przemocy słownej lub fizycznej, należy odpowiedzieć dokładnie tym samym!
8 miesięcy temu / Król Artur
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.