Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas. Rekolekcje adwentowe. Konferencja III [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Maryja jest naszą przewodniczką oraz najkrótszą i najpewniejszą drogą, która prowadzi do Jezusa Chrystusa. To Ona broni nas przed tym, abyśmy nie odeszli od Prawdy. Właśnie dlatego Matka Boża jest tak bardzo znienawidzona przez największych wrogów Pana Boga - Lucyfera i jego współpracowników.

 

Część I adwentowych rekolekcji ks. Piotra Glasa:

 

Część II adwentowych rekolekcji ks. Piotra Glasa:

 


DATA: 2019-08-16 13:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szukam osób chętnych do jednorazowego postu o chlebie i wodzie w intencji biskupów o potrzebne łaski, światło i dary Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej. Czy może chciałby się ktoś przyłączyć? :) Bardzo proszę. Jeśli by się ktoś zdecydował to proszę o kontakt: [email protected] pl
ponad 1 rok temu / Chmura
 
Bardzo dziekuję za udostępnienie rekolekcji ks.Piotra. Bóg zapłać Księdzu tez za wspaniałe ksiązki
ponad 1 rok temu / aga
 
Ave Maria! Chwała Panu za to, że przez Księdza Piotra tłumaczy nam wielką rolę Maryi w naszych czasach pełnych zamętu. Maryja jest dziś Arką, do której trzeba wejść i schronić się przed powodzią zła w tym świecie. Niech Księdzu Piotrowi Bóg błogosławi!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Proszę Was kochani Duchowni o noszenie sutanny i habitów .
ponad 1 rok temu / Santiago 2016
 
Ile osób przejmie się tą nauką-perłą (ks. Piotra) tak, jak przejęłoby się wygraną w lotto (przed Świętami)?!
ponad 1 rok temu / qwerty
 
Niesamowite. Zgadzam się z Księdzem...Dziękuję Ci Duchu Święty, że prowadzisz swój Kościół. Matko Boża bądź naszą Gwiazdą i zaprowadź nas do Jezusa Chrystusa najkrótszą drogą. Amen
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.