Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   13   GRUDNIA   2018 r.

Św. Otylia z Hohenburga
Św. Łucji, męczennicy
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas. Rekolekcje adwentowe. Konferencja I [VIDEO]


W czasach wielkiego zamętu ludzie pytają kogo mają słuchać, by nie zbłądzić. Niech wskazówką będzie modlitwa św. Bernarda z Clairvaux:

 

Idąc za Maryją, nie zboczysz z drogi. Modląc się do Niej, nie stracisz nadziei. Myśląc o Niej, nie pomylisz się. Jej się trzymając, nie zginiesz. Kiedy Ona cię strzeże, nie trwożysz się. Gdy cię prowadzić będzie, nie zmęczysz się. Kiedy Ona łaskawa ci będzie, dotrzesz do celu.


Zapraszamy na coniedzielne rekolekcje adwentowe z ks. Piotrem Glasem. Konferencja 1.

 

Tylko na PCh24.pl!

 


DATA: 2018-12-09 09:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bóg zapłać! dziekuje! rozwniez dzięki wspomnieniu przez ks. Glasa ks. Gobbi znalazłam ang.wykł. pt" Mary Unveils the Apocalypse".. To trzeba znać! Moze znajdzie sie jakas dobra dusza ktora przetłumaczy t na polski?
8 dni temu / m
 
Bóg zapłać
9 dni temu / Beata
 
Bóg zapłać za prawdę księże Piotrze.
9 dni temu / Nata
 
ks. Micheasza s. 2052, Biblia tzw. Paulistów "Obietnice Mesjańskie. Nowa Jerozolima. Tak będzie przy końcu czasów. Góra świątyni PANA jako pierwsza między górami będzie utwierdzona i wyniesiona nad wzgórza." = góra między górami pierwsza - to jest o Maryi - błogosławiona między niewiastami, pierwsza ze wszystkich niewiast. Chrystus przyjdzie drugi raz duchowo przez Maryję, tak jak przyszedł pierwszy raz cieleśnie przez Nią..."Napłyną do niej ludy, wiele narodów przyjdzie i powie: "Chodźcie, wejdźmy na górę PANA i do świątyni Boga Jakuba! On nas pouczy, jak mamy postępować, wytyczy drogę, którą mamy iść. Bo z Syjonu wyjdzie pouczenie i słowo PANA - z Jerozolimy." = od Maryi zyskamy naukę czyli światło...Wszystkie rekolekcje o Maryi są właściwe, bo tylko przez Maryję urodzi się Kościół duchowy przyszłości!!! Bez Maryi nie przyjdzie do nikogo Jezus Chrystus! Zapamiętajcie to = Z Maryi przyjdzie nasze Światło = przez Maryję przyjdzie w chwale do nas Jezus Chrystus!
10 dni temu / kwiatek77
 
Gdzie jest ta teza, która wymaga deklarowanej tyle razy odwagi? Podziały są bolesne - rozumiem. Ale co jest ważniejsze Prawda czy spokój. Zamęt się pogłębia a męczeństwo rekolekcjonisty jakieś pluszowe.
10 dni temu / Maciej Adamczyk
 
Nie przez przypadek natknąłem się na księdza Piotra w internecie. Nie pamiętam kiedy to było jak to się stało, ale wiem dlaczego. Dzięki niemu poznałam prawdę. Otworzyły mi się oczy na wiele spraw. Uświadomiłam sobie, że zylam w niewiedzy i nieświadomości. Nikt nigdy nie mówił tak prosto i tak jasno. Nie nazywał rzeczy po omieniu. Jestem wdzięczna Bogu, że mnie naprowadzil na odpowiednią stronę w internecie, abym mogła posłuchać ks. Piotra, a teraz czytać jego książkę. Słucham rekolekcji i jestem pod wrażeniem. Modlę się, abym potrafiła to wykorzystać w moim życiu. Abym niezaprzepascila tego co mi Bóg przekazuję przez tego kapłana. Szczęść Boże księdzu Piotrowi. Matka Boża niech błogosławi.
11 dni temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.