Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas. Rekolekcje adwentowe. Konferencja I [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W czasach wielkiego zamętu ludzie pytają kogo mają słuchać, by nie zbłądzić. Niech wskazówką będzie modlitwa św. Bernarda z Clairvaux:

 

Idąc za Maryją, nie zboczysz z drogi. Modląc się do Niej, nie stracisz nadziei. Myśląc o Niej, nie pomylisz się. Jej się trzymając, nie zginiesz. Kiedy Ona cię strzeże, nie trwożysz się. Gdy cię prowadzić będzie, nie zmęczysz się. Kiedy Ona łaskawa ci będzie, dotrzesz do celu.


Zapraszamy na coniedzielne rekolekcje adwentowe z ks. Piotrem Glasem. Konferencja 1.

 

Tylko na PCh24.pl!

 


DATA: 2019-08-16 13:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"Bardzo dobry ksiadz i niewiem dlaczego krytykowano go w kosciele w Bruxeli" Bo dobry
ponad 1 rok temu / evitka
 
Bardzo dobry ksiadz i niewiem dlaczego krytykowano go w kosciele w Bruxeli
ponad 1 rok temu / emigrant
 
Dziękuję Księdzu za wspaniałą ewangelię.Bog Zapłać!
ponad 1 rok temu / Patrycja
 
Dziękuję Księdzu za wspaniałą ewangelię.Z racji tego,że nie mogłam być osobiście na rekolekcjach,dzięki Księdzu mogłam duchowo pozostać w modlitwie.Bóg Zapłać!
ponad 1 rok temu / Patrycja
 
Bóg zapłać! dziekuje! rozwniez dzięki wspomnieniu przez ks. Glasa ks. Gobbi znalazłam ang.wykł. pt" Mary Unveils the Apocalypse".. To trzeba znać! Moze znajdzie sie jakas dobra dusza ktora przetłumaczy t na polski?
ponad 1 rok temu / m
 
Bóg zapłać
ponad 1 rok temu / Beata
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.