Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2018 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas: jak ocalić duszę w miejscu pracy?


Problem relacji między naszą Wiarą a pracą rodzi wiele pytań i wzbudza liczne emocje. Ludzie także podczas spowiedzi poruszają temat troski o duszę w okolicznościach zawodowych. Jak ocalić duszę w miejscu pracy? W rozmowie z PCh24.pl odpowiada ksiądz Piotr Glas.

 

 

(fot. YouTube/RCS TV)

 

 


DATA: 2018-01-03 09:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A pro po >miejsca< jakiemu Biskupowi miejsca podlega Ks./pastor Glas ? Czy został oddelegowany ze specjalna misją z Anglii do Polski? Czy ma formalna zgodę Polskiego Kościoła ? Czy też jest kaznodzieją na wzór o. Jamesa czy Boshobory ?
6 miesięcy temu / iskierka
 
O ile mnie pamięć nie myli , Pierwszych cechował radykalizm . Oni nie zastanawiali się nad utratą domów i majątkow , ale twardo stali przy swojej wierze . Oni całymi rodzinami szli na śmierć . Pan mówi .... 'nie lękaj sie , żebym nie napełnił cię przed nimi lekiem' ! Ja bym postawiła pytanie inne , jak skutecznie i pięknie przekazywać w miejscu pracy , środowisku , swoją wiarę , by oczarować i pociągnąć ku Chrystusowi innych . . . Czego unikać , jakich błędów , by nie spłoszyć ... Przecież wszyscy zdążamy w tym samym kierunku !
6 miesięcy temu / MariaPietrzak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.