Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas: aborcja z piekła rodem


Ksiądz Piotr Glas specjalnie dla PChTV o szatańskich źródłach ruchu tzw. kontroli urodzin.


DATA: 2017-11-30 15:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przepraszam bardzo, że tak spytam grzecznie (na razie): do mnie taka mowa?
7 miesięcy temu / incuss
 
Nie tylko artykuły o x. Glasie zaczynają być stałym tematem pch24 , ale wielokrotne wpisy/komentarze osób z fun clubu znanego celebryty , które bezproblemowo przechodzą przez cenzurę bo są >wazeliną< i wspierają reklamę książek / spotkań a także uwiarygadniają nową ewangelizację / modernizm. Egzaltowanie się tematykę demonologii/ egzorcyzmów wskazuje na niedojrzałość duchową ,brak wiedzy i doświadczenia. Takie zachowanie można przyrównać do zachowania osób szukających zjawisk paranormalnych. Jest to niebezpieczne i może być wykorzystane w tzw. słusznym >działaniudość tradycyjnego
7 miesięcy temu / Iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.