Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ks. Oko miażdży lawendową mafię w Kościele || PRAWY PROSTY


Odtwórz w YouTube
 

Na program PRAWY PROSTY zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z ks. prof. Dariuszem Oko.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 12:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ iskierka - Lawendowa mafia jest bestselerem w tym znaczeniu,ze jako pierwsza obnaża zło rozwijające się w naszym Kościele.Książka otworzyła katolikom oczy na mechanizm tego zła i jeżeli iskierka pisze,że katolicy nie oczekiwali na taką pozycję,to jest w błędzie.To nie jest beletrystykai to nie jest książka dla każdego czytelnika.To jest książka wyłącznie dla twardego katolika,któremu przeczytanie jej nie załamie wiary w Boga,a tylko zwielokrotni odmawianie modlitw w intencji pogubionych!Dobrze,że ks. prof. Oko rozprawia się z problemem tak radykalnie,bo tylko radykalizm jest w stanie poruszyć serca i umysły tych,którzy odpowiadają za Kościół na świecie.Fakt,ze wielu ordynariuszy milczy wcale nie świadczy o tym, ze w danych diecezjach nie ma problemu.Wniosek jeden:oczyszczanie z brudów potrwa długo,ale oby nie za długo,bo kara może spaść z Nieba nagle,a wtedy płacz i zgrzytanie zębów w tym tych,którzy współcześnie zaniedbują porządek Boży w Kościele.
2 miesiące temu / Mela
 
"Książka "Lawendowa Mafia" bezcelerem ! Tak wielu ludzie chce sie dowiedzieć czym jest lawendowa mafia - ludzie czekali na tą książkę i czekali na nią ! Mamy lawendową burżuazję i hateroseksualny proletariat....."" Jest ks. prof. w błędzie wierni Katolicy nie czekali na SKANDALIZUJĄCĄ książkę ale na REAKCJĘ samego Papieża a także Duchowieństwa na dziejące sie ZNIEPRAWIENIE i panoszący się systemowo GRZECH w najwyższych STRUKTURACH NEOkościoła. Nadto BRAK ZAINTERESOWANIA i NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW ze strony posoborowych papieży i ich najbliższych współpracowników a także niepoważne tłumaczenia, że kolejni papieże byli OSZUKIWANI lub NIE MIELI ODWAGI PODEJMOWAĆ TAK DRAŻLIWYCH SPRAW tylko pogłębia ich współwinę. No cóż są tacy co uważają, że OPINIA PUBLICZNA , ANALIZA SKANDALI też może się przyczynić do NACISKU na Watykan w celu oczyszczenia. To mżonki , co potwierdza obecny Bp Rzymu Bergollio , Jego otoczenie i BEZCZYNNOŚĆ w sprawie mafii. Sorry nie kupię.
2 miesiące temu / iskierka
 
Nie wierzę,że ksiądz profesor wstrząśnie kuriami w Polsce.Jest jakaś dziwna cisza w opisywanej materii.I,jeżeli pedofilia, od której zaczęło się całe nagłośnienie sprawy jest przestępstwem,to homoseksualizm wśród księży takim przestępstwem w świetle prawa państwowego nie jest.Oczywiście,jest grzechem i to szczególnie obrzydliwym.Natomiast znając wielu kapłanów mojej diecezji wiem,ilu jest takich znanych grzeszników.Nadal trwa przesuwanie ich z parafii do parafii.Znane sa przypadki demoralizowania młodych mężczyzn w parafiach. Przypuszcza się,ze wiele kurii to źródło zła. Ale jest wiele innych grzechów przedstawicieli Kościoła.To lekceważenie świeckich,często oddanych katolików,zajmowanie się plotkami,coraz większa pogoń za pieniądzem,nieobyczajne życie proboszczów na plebaniach nawet nie ukrywają swoich dam,które rządzą nie tylko plebanem,ale trzęsą całą parafią.Ze świeckimi katolikami nie ma żadnej komunikacji.Stopień demoralizacji osiągnął szczyty.Smutne i przykre
2 miesiące temu / Mela
 
Większość sekretarzy prywatnych biskupów to geje. Biskupi wybrali ich nie dlatego, że byli merytoryczni, ale dlatego że wpadli im w oko. Ubierają się w ściśle spodnie i koszulki, szaliczek gejowski, są subtelni, w rzeczywistości tworzą wokół siebie lawendową mafię, wykorzystują swą pozycję i przeforsowuja swoich na stanowiska, czerpią całymi garściami pieniądze z parafii, inwestują, zachowują lalusiowata czystość w sensie, żeby rączek nie zabrudzić, zdeprawowane towarzystwo, za srebrniki oddali wszystko. Na zewnątrz lansują się tytułami i osiągnięciami najczęściej po wykorzystaniu stanowiska.
2 miesiące temu / Wojtek
 
W interesie księży leży oczyszczenie własnego środowiska, inaczej wszyscy księża będą uważani za gejów.
2 miesiące temu / Zofia
 
Nie obejrzałem jeszcze do końca,ale brakuje mi tu takiej kwestii: "Bella Dodd stwierdziła między innymi: ?W latach trzydziestych wprowadziliśmy tysiąc stu mężczyzn do kapłaństwa, aby zniszczyć Kościół od wewnątrz. Chodziło o to, aby ci ludzie zostali wyświęceni, a następnie wspięli się po drabinie wpływów i władzy jako prałaci i biskupi?. Wśród nich mieli być m.in. homoseksualiści. Bella Dodd twierdziła, że był to pomysł Stalina, który sam w młodości był prawosławnym seminarzystą i zdawał sobie sprawę, jaką rolę odgrywa Kościół w życiu publicznym. To on nakazał sięgać po ludzi bez wiary i moralności, by ? zgodnie z zasadami sztuki wojny Sun Tsy ? rozkładać społeczeństwo wroga od wewnątrz." Source: https://jagiellonia.org/szkola-ciemnosci-wstrzasajace-swiadectwo-dzialaczki-komunistycznej-partii-usa/ Ta Pani napisała książkę. I oto są owoce jej działalności i podobnych ...
2 miesiące temu / norm777
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.