DZIŚ JEST:   21   LIPCA   2019 r.

XVI Niedziela zwykła
Św. Wawrzyńca z Brindisi
Św. Apolinarego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pierwszy List Świętego Pawła Apostoła do Koryntian: Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą ? nie odziedziczą Królestwa Bożego 6,9b; por. 1 Tm 1,10.
4 miesiące temu / Czesław
 
@cichy; nie ma czegoś takiego jak "orientacja seksualna". Jeśli kogoś pociągają seksualnie osoby tej samej płci tzn. że sfera seksualna u takiej osoby jest zaburzona.
4 miesiące temu / magis
 
Homoseksualizm czynny jest grzechem, natomiast skłonności do tego grzechu i pozostanie tylko na tych skłonnościach nie stwarza żadnego problemu.W każdej grupie społecznej i zawodowej są ludzie o tych orientacjach i uważam atak na księży za walkę z kościołem.Osoba duchowna oddaje swoje życie Panu Bogu i jako katolicy powinniśmy bronic naszych księży, a przede wszystkim modlić się za nich.Lewacy i wrogowie kościoła rozpętali kampanie oszczerstw i nienawiści przeciwko wszystkiemu co kościół stanowi i prawie codziennie w prasie niemieckiej i lewackiej jest atak na osoby duchowne Nie czytam tych artykułów w gazetach i na portalach internetowych
4 miesiące temu / cichy
 
I elegancko. Gość, który ma odwagę powiedzieć wprost to, co jest doktryną Kościoła.
4 miesiące temu / Inti
 
wklejam jeszcze raz Wreszcie jasna, poparta nauką, opinia na temat homoseksualizmu jako zaburzenia oraz istotne rozróżnienie na pedofilię i efebofilię. Należy rozdzielić wiarę w Ewangelię i politykę, w kontekście sugestii, że homoseksualistów "jest tak dużo, że nie warto z tym zaburzeniem walczyć". Polityka marksistowska próbuje bowiem rugować prawdę i wiarę zastępując je błędną ideologią.
4 miesiące temu / magis
 
Kościół Katolicki z nazwy jest powszechny, dla każdego. Jest zbyt łatwo. Grzeszyles idziesz do spowiedzi. Pokuta, dwie litanie. Czujesz się usprawiedliwiony. A gdyby tak odpowiadać przed Bogiem? Trzeba się przecież narodzić na nowo. A może to znaczy przestać grzeszyc? Zawsze kiedy o tym napiszę odzywają się głosy "A ty nie grzeszysz?" Łatwiej przecież ciągle biegać do spowiedzi. Proszę się zastanowić. Co jest łatwiej zrobić: sprawić by grzech się nie powtarzał czy grzeszyc i się spowiadac. Jak może ktoś wierzyć w Boga i mieć kontakty pozamalzenskie lub homoseksualne? Ten człowiek NIE MA WIARY.
4 miesiące temu / Sec
 
może i w całości duchowieństwa jest ich tylko 2%, problem polega jednak na tym, gdzie oni są....
4 miesiące temu / jj
 
Zaburzenia homoseksualne stanowią jedną z głównych przyczyn plagi przestępstw seksualnych, z którą zmaga się Kościół. Inną ważną przyczyną tych występków jest sprzyjający homolobbystom rygor celibatu.
4 miesiące temu / szczera prawda
 
Odpowiedź jest jedna zawarta w książce wielkiego haryzmatyka O.Ks.Jamesa Manjackala "Uwolnienie od przekleństwa prawa". Jego rekolekcje w Polsce uratowały tysiące zagubionych szczególnie młodych ludzi. Wielkie dzięki i chwała dla Niego co zrobił dla Religii Katolickiej. Szkoda,że nie było rekolekcji dalej na południe Polski niż Skarżysko Kamienna dlaczego nie było zgody hierarchów? Bo dotykał wielkie problemy?
4 miesiące temu / Wiem
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.