DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem zalamana ich postawą. Przecież 6-ty rok modlimy sie w kosciele na różańcu za Polskę i rządzących. Niech nie myślą ze Maryja ich nie wymieni na chrystusowe slugi.
8 miesięcy temu / helena
 
Proszę grzeczniej. Z Ks. Małkowskim i red. Sumlińskim miałam okazję rozmawiać. Zadałam publicznie pytanie przyrównując to co zdarzyło się na Synodzie Biskupów 2014 r.[głosowania] w przenośni do LOBOTOMII. Ks.Małkowski nie odpowiedział na moje pytanie, tylko zaczął mówić >coś< o politykach wprawiając słuchaczy w konsternację. Konferencja i ŚWIADECTWO red. Sumlińskiego na zawsze pozostaną w moim sercu. Oprócz czytania książek warto spotykać się z >żywymi< ludźmi i zachowywać w pamięci historie zdarzeń. Ks. Małkowski jest osobą medialną czy PROŚBA o świadectwo DZISIAJ jest niegrzeczna ? Sąd ta panika i gwałtowna reakcja? Jeśli Ks. Małkowski do dzisiaj ma ZAKAZ WYPOWIEDZI to warto PRZYPOMNIEĆ za PCH >Jesień 2018. Preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem
8 miesięcy temu / iskierka
 
w punkt,,,
8 miesięcy temu / antykosmita
 
:),,Być może rząd robi to w trosce o popularność, o poparcie tych, którzy,, ten Dekalog spisali i to dwa razy.
8 miesięcy temu / szpulas11
 
@iskierka: Odseparuj się od ks.Małkowskiego. Przeczytaj książkę W.Sumlińskiego "Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż nienawiść i śmierć" lub przynajmniej obejrzyj nagranie z promocji tej książki.
8 miesięcy temu / tera
 
A pro po mieszania się w politykę. Jakże łatwo przychodzi osobom duchownym mówić o polityce zastępując PRAWDZIWE PROBLEMY dotyczące Kościoła [- Jego niszczenie] problemami Świata. Widzimy lęk duchowieństwa skrywany pod pod fałszywą pokorą i fałszywym posłuszeństwem .Wielki szacunek należy się Ks. Małkowskiemu za Jego trwanie w Prawdzie Historycznej ale Wierni potrzebują DZIŚ Świadectwa przynależności do Jezusa Chrystusa - stanięcia w jednym szeregu z Bp Lengą , Ks.Bałembą , Ks.W.Małotą, Ks. Michałem Woźnickim i innymi, którzy są dziś jak Lampy wskazujące drogę w chaosie. Chcemy patrzeć na Krzyż jaki niosą i czerpać od Nich siłę do TRWANIA. My chcemy Boga w sercach, w rodzinach, w Kościele , w życiu..w porządku hierarchii wartości.
8 miesięcy temu / iskierka
 
1.Jeśli chodzi o fatalne konsekwencje nie podporządkowania się prawu Bożemu to wskazówkami mogą być np. objawienia Rozalii Celakowny. 2.Nie ma i nigdy nie było sprzeczności między byciu gorącym patriotą i gorliwym chrześcijaninem. Czego najlepszym dowodem dzisiejszych czasów jest bł. ks. Popiełuszko.3.Sluchajmy i bierzmy na poważnie, to co mówi światły człowiek, który swoim życiem świadczy o prawdzie.
8 miesięcy temu / Agna
 
Nieważne jaka partia rządzi od 1989 roku. Wszystkie te grupy służą złemu. Demoralizacja postępuje, katolicy się ateizują, co widać po malejącej liczbie wiernych na mszy świętej. Rok temu zbierałam w kilka osób podpisy pod ustawą w sprawie zakazu zabijania dzieci z podejrzeniem o chorobę. Niewiele osób wychodzących po mszach składało swoje podpisy, najczęściej czyniły to rodziny z dziećmi. Był też jeden pan, ojciec dziecka cierpiącego na autyzm. On nie zgadzał się z ustawą chroniącą zagrożone życie. Tłumaczył, że lepiej zrobić aborcję, ponieważ państwo nie wspiera rodziny z chorym dzieckiem. W rozmowie z tym panem nie pomagały żadne argumenty, gorycz i żal gościły w jego sercu. Część starszych osób pukała się w głowę, dając nam do zrozumienia, że inicjatywa jest niepotrzebna. Przeżyłam rozczarowanie postawą katolików. Niektórzy brzydko się odnosili do nas, zbierających podpisy, i nie pomagało zwrócenie uwagi uczestnikom mszy, że właśnie przyjęli Ciało Chrystusa..
8 miesięcy temu / Aga
 
"Prawdziwy chrześcijanin",to ukształtowany przez Gazetę Wyborczą , rozdawane do 2015r. METRO i Tygodnik Powszechny? A "prawdziwy mężczyzna" to jaki i kto- wytatuowany, z fajką, brodą dającą poczucie siły, prowadzący 2 psy jamniki- czy mąż i ojciec, ubrany klasycznie, dostojny, pełny ducha i mądrości obdarzony szacunkiem?
8 miesięcy temu / Karol
 
Brawo! Każdy prawdziwy Chrześcijanin nie zagłosuje na PiS!!!
8 miesięcy temu / antyPOPiS
 
do Przemo" W obozie dobrej zmiany nie nastąpi zwrot ku Kościołowi i ku Panu Jezusowi.... ???? Gdzie jestem Ja, co zrobiłem by ta religia była potęzna? Ile razy przeczytałeś od A-Z Pismo Święte by świadczyć o swojej religii?. Jest wielka , gdy ja w każdych okolicznościach świadczę o swojej religii swoją wiedzą, wiarą. Kto ma głosić Słowo Boże premier, prezydent? Wielkie armie składają się ze zwykłych doskonałych żołnierzy. Jesteś nim?? Zło zatryumfowało bo dobry, niewidzący, wygodny nie zaprotestował!
8 miesięcy temu / Noe
 
I niestety jest to prawda. Odwagi.
8 miesięcy temu / observer
 
W obozie dobrej zmiany nie nastąpi zwrot ku Kościołowi i ku Panu Jezusowi. Kto ma jeszcze złudzenia, niech się ich wyzbędzie szybko, bo w przeciwnym wypadku jego zawód będzie jeszcze większy.z rządu dobrej zmiany mogą się cieszyć tylko jego właściciele. Gdziekolwiek są: czy w Tel a Vivie, czy w Nowym Jorku lub innej Genewie. Módlmy się do Boga Ojca Wszechmogącego o rozgonienie tych, mających gdzieś Jego prawa, uzurpatorów. A kto na ich miejsce? Tylko król, z Bożej łaski pomazaniec. W odrodzonej Koronie Królestwa Polskiego.
8 miesięcy temu / Przemo
 
Ma Ksiadz racje. Czy objetnice nalezy wypelniac? Tylko zalezy jakie i wzgledem KOGO lub czego.
8 miesięcy temu / Jara
 
fatalne? Tzn jakie? Może ktoś wytłumaczy co on ma na myśli?
8 miesięcy temu / Gość
 
Art.82 Konstytucji RP: OBOWIĄZKIEM OBYWATELA POLSKIEGO JEST WIERNOŚĆ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I TROSKA O DOBRO WSPÓLNE - dotyczy każdego, kto w dowodzie osobistym ma wpisane obywatelstwo : POLSKIE. Obowiązuje zatem każdego.
8 miesięcy temu / Martra
 
Konsekwencje będą takie, że bez zwrotu ku Chrystusowi Polski nie będzie. Szybciej niż się wydaje.
8 miesięcy temu / Em.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.