DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Ks. Małkowski: polski rząd zabiega o poparcie ze strony tych, którzy nie uznają Dekalogu!

Ks. Małkowski: polski rząd zabiega o poparcie ze strony tych, którzy nie uznają Dekalogu!
źródło: TVP Info

W Polsce jest antyludzka ustawa legalizująca zabijanie dzieci poczętych i mimo pewnych obietnic, że obecna władza tak zwanej „dobrej zmiany” te ustawę częściowo, nie w całości, CZĘŚCIOWO uchyli, nadal tego nie zrobiono – powiedział w poniedziałek w programie „Warto Rozmawiać” ks. Stanisław Małkowski.

 

Duchowny z wielkim żalem w głosie stwierdził, że rząd Zjednoczonej Prawicy nie chce spełnić przedwyborczej obietnicy, na której realizację czekają miliony Polaków.

 

Być może rząd robi to w trosce o popularność, o poparcie ze strony tych, którzy nie uznają prawa naturalnego ani Dekalogu – tłumaczył ks. Małkowski.

 

Zapytany przez prowadzącego program – Jana Pospieszalskiego – o czym to świadczy, odpowiedział: „O krętactwie! O tchórzostwie”.

 

– Konsekwencje takiej postawy będą fatalne, jeśli w obozie rządzącym nie nastąpi zwrot ku Chrystusowi, ku Kościołowi – podsumował ks. Małkowski.

 

 

Źródło: TVP INFO

TK

 

 

 

 


DATA: 2018-10-10 12:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem zalamana ich postawą. Przecież 6-ty rok modlimy sie w kosciele na różańcu za Polskę i rządzących. Niech nie myślą ze Maryja ich nie wymieni na chrystusowe slugi.
ponad 1 rok temu / helena
 
Proszę grzeczniej. Z Ks. Małkowskim i red. Sumlińskim miałam okazję rozmawiać. Zadałam publicznie pytanie przyrównując to co zdarzyło się na Synodzie Biskupów 2014 r.[głosowania] w przenośni do LOBOTOMII. Ks.Małkowski nie odpowiedział na moje pytanie, tylko zaczął mówić >coś< o politykach wprawiając słuchaczy w konsternację. Konferencja i ŚWIADECTWO red. Sumlińskiego na zawsze pozostaną w moim sercu. Oprócz czytania książek warto spotykać się z >żywymi< ludźmi i zachowywać w pamięci historie zdarzeń. Ks. Małkowski jest osobą medialną czy PROŚBA o świadectwo DZISIAJ jest niegrzeczna ? Sąd ta panika i gwałtowna reakcja? Jeśli Ks. Małkowski do dzisiaj ma ZAKAZ WYPOWIEDZI to warto PRZYPOMNIEĆ za PCH >Jesień 2018. Preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem
ponad 1 rok temu / iskierka
 
w punkt,,,
ponad 1 rok temu / antykosmita
 
:),,Być może rząd robi to w trosce o popularność, o poparcie tych, którzy,, ten Dekalog spisali i to dwa razy.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
@iskierka: Odseparuj się od ks.Małkowskiego. Przeczytaj książkę W.Sumlińskiego "Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż nienawiść i śmierć" lub przynajmniej obejrzyj nagranie z promocji tej książki.
ponad 1 rok temu / tera
 
A pro po mieszania się w politykę. Jakże łatwo przychodzi osobom duchownym mówić o polityce zastępując PRAWDZIWE PROBLEMY dotyczące Kościoła [- Jego niszczenie] problemami Świata. Widzimy lęk duchowieństwa skrywany pod pod fałszywą pokorą i fałszywym posłuszeństwem .Wielki szacunek należy się Ks. Małkowskiemu za Jego trwanie w Prawdzie Historycznej ale Wierni potrzebują DZIŚ Świadectwa przynależności do Jezusa Chrystusa - stanięcia w jednym szeregu z Bp Lengą , Ks.Bałembą , Ks.W.Małotą, Ks. Michałem Woźnickim i innymi, którzy są dziś jak Lampy wskazujące drogę w chaosie. Chcemy patrzeć na Krzyż jaki niosą i czerpać od Nich siłę do TRWANIA. My chcemy Boga w sercach, w rodzinach, w Kościele , w życiu..w porządku hierarchii wartości.
ponad 1 rok temu / iskierka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.