DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2018 r.

Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@daree Drogi Panie (Pani?) Pański komentarz jest nie na temat. Przy okazji zapytam: ktoś zabrał Panu emeryturę?
6 miesięcy temu / wwm
 
ksiądz Isakowicz był dla mnie i pozostaje nadal autorytetem w sprawach naszych Polaków na Ukrainie i w Rosji, ale teraz zauważam że jakby był też bardziej pro pis-owski. Akceptuje to co PiS wyprawia względem łamania Konstytucji i wolności prawa i swobód obywatelskich przez aktualnie rządzących, odbierania emerytur, które przecież dostali na podstawie prawa już wolnej Polski, nie stara się zabrać głosu aby powiedzieć, że tak być nie powinno. Nie ma dla takich praktyk akceptacji demokratycznej opinii. Wolna Europa bez konfliktów była celem i dążeniem wszystkich Polaków, narodów europejskich. Niech ksiądz pomyśli nad tym.
6 miesięcy temu / daree
 
Ignacy zrób coś!!!!!!
6 miesięcy temu / Kazio
 
Kapituła, która przyznaje tę nagrodę oraz dotychczasowi laureaci to towarzystwo wzajemnej adoracji złożone z Żydów i szabesgojów (niektórzy z nich występują w podwójnej roli - członka kapituły i laureata). Czajkowski nie będzie tam jedynym ubeckim agentem. Zgodnie z regulaminem nagrody do "dyplomu honorowego" i "pamiątkowej plakiety" dołączona jest "nagroda pieniężna lub rzeczowa". Nagrody funduje "rektor UJ" i "prezydent Krakowa" - czyli polski podatnik.
6 miesięcy temu / wwm
 
A ponieważ wiadomo, że o tym, kto jest antysemitą decydują żydzi, tak więc biada nam Polakom, skoro antysemityzm jest grzechem, wszyscy jak jeden mąż pójdziemy do piekła. Bo żydzi tanio grzechu antysemityzmu nie odpuszczają. Niestety narodu polskiego nie stać na zbawienie za taką cenę :(
6 miesięcy temu / Iw
 
Takich wtyczek SB w sutannach w PRL było sporo!! Jako katolik,a zarazem aktywny członek Solidarnosci - z duzą przykroscią doświadczyłem tego!! Księżulkowie nas od siebie wypraszali,ale ubeków gościli!! N iewielu ksiaży wspierało nas w naszej trudnej - polityczno-patriotycznej robocie! Oczywiście myśmy mieli na uwadze ich obawy o własne życie! Każdy kapłan - w rzeczy samej zostawał sam w swej przykościelnej siedzibie!A bandyci z SB mogli w każdej chwili upozorować śmierć proboszcza. Pozdrawiam Szanowną Redakcję! Szczęść Boże w pieknej pracy redakcyjnwj!!
6 miesięcy temu / Jan Orawicz USA
 
Problem agenturalnej przeszłości wielu ludzi nadal jest skrzętnie skrywany. W przypadku Kościoła jest to temat szczególnie bolesny (dla wspólnoty) jednak dziwi mnie ten brak poszanowania elementarnej prawdy przez hierarchów. Mam nadzieję że księdza Isakowicza-Zaleskiego nie spotkają kolejne represje za mówienie prawdy.
6 miesięcy temu / One
 
Swoi swoim zgotowali te nagrody.
6 miesięcy temu / Dante
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.