Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Ks. Guy Pages: Jak nawracać muzułmanów? [ZOBACZ VIDEO]


16 września 2018 r. gościem Klubu "Polonia Christiana" w Warszawie był ksiądz Guy Pages, katolicki apologeta, znawca islamu. Duchowny wygłosił wykład "Jak nawracać muzułmanów?".

 

 


DATA: 2018-09-26 09:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy unijno europejska Konferencja Episkopatów w Brukseli, pod kierownictwem niemieckiego Kardynała Marx'a,z podniesionymi kapitulancko rękami in hoch,zechce zauważyć głos francuskiego księdza Guy Pages'a,w kwestii odwrócenia niepohamowanej inwazji muzułmanów w całej Europie?
9 miesięcy temu / stan
 
Dziękuję za wspaniały wykład i z niecierpliwością czekam na książkę.
9 miesięcy temu / Ewa
 
Dziękuję za wykład. Wiemy kto wykładał, ale nie znamy tłumacza!! Proszę o przedstawienie pana tłumacza.
9 miesięcy temu / reakcjonista
 
ciekawe czyli jeszcze sa jacys w kraju zab tacy ostatni-
9 miesięcy temu / nea
 
Świetny wykład! Super, że dla Polaków też ktoś to objaśnia. Mieszkając w Belgii czuję te zagrożenia przez skórę. Mając wśród znajomych muzułmanów mogę tylko potwierdzić co ksiądz mówił. Zagrożenie jest realne także dla katolickiej Polski. Wszystko zaczyna się od tolerancji i poprawności politycznej. Oni i tak nas nie szanują bo my sami się nie szanujemy. Szanujmy się nawzajem i swoją wiarę. Bóg, honor i ojczyzna - cały czas aktualne!
9 miesięcy temu / MI
 
Świetny wykład, świetne tłumaczenie! Warto by było spisać główne punkty!
9 miesięcy temu / Splendor
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.