DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ks. Daniel Wachowiak mocno o feministycznej prowokacji na Giewoncie

Ks. Daniel Wachowiak mocno o feministycznej prowokacji na Giewoncie
Zdjęcie pojawiło się na profilu społecznościowym Strajku Kobiet Podhale

Na krzyżu na Giewoncie w Tatrach w niedzielę zawisł wielki baner Strajku Kobiet. Został rozpięty na całej szerokości pięcioipółmetrowych ramion zabytkowej konstrukcji. Do feministycznej prowokacji odniósł się ks. Daniel Wachowiak.

 

„Przemoc domowa to nie tradycja” - takie hasło widniało na wielkim banerze przymocowanym przez feministki do krzyża na Giewoncie. Treść nawiązuje do ostatnich protestów jakie przetoczyły się przez Zakopane pod hasłem „W......ć z przemocą!”.

Bulwersującą akcję feministek skomentował na Twitterze ks. Daniel Wachowiak. „Żeby wieszać na Krzyżu oznaki własnej głupoty, pychy i próżności, to już bałwochwalstwo w połączeniu z brakiem kultury, rozsądku i bezpiecznej dla otoczenia samokontroli” – napisał.

 

Czytaj także:
DATA: 2020-11-09 08:12
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Biedne te panie z pod znaku S. Szatan posługuje się ludzką pychą i głupotą skąd się jet tyle wylało w dzisiejszej Polsce??? Wszyscy ochrzczeni, wszyscy u I Komunii ŚW. wszyscy pokornie stojący przed biskupem aby mieli URZĘDOWE POTWIERDZENIE WYSTĄPIENIA Z KOŚCIOŁA. Kto bez wiary przystępuje i przyjmuje sakramenty w. jest pod władzą szatana i zdolny jest do PLUGASTWA I SZYDERSTWA NAWET PANU BOGU. SMUTNE
2 miesiące temu / Jan
 
Każda przemoc to zło. To co zrobili ci ludzie z pod znaku połowy SS to właśnie jest przemoc. Udeżają w świętości by je splugawić. Stare metody bolszewicko - esesmańskie. Walka z Kościołem, Rodziną i Niepodległością Polaków.
2 miesiące temu / Robi1
 
Ot to góralką się w głowach pomieszało. Poszły w ślady za Tischnerem
2 miesiące temu / Jjnh
 
mądre słowa..te panie wspieram nie jedną blyskawicą..a dwiema..byłoby jeszcze bardziej czytelne
2 miesiące temu / ja1
 
Tu jest mowa ogólnie o przemocy domowej, problem z mężczyznami jest taki że się do tego nie przyznają, szkoda, bo też dostali by ochronę, a jednak przez wieki kulturowo było zakorzenione pozwolenie na przemoc wobec kobiet, dopiero w połowie XX wieku zabroniono całkowicie bicia żon do tej pory były regulacje prawne które pozwalały na bicie pasem do określonej szerokości!
2 miesiące temu / @Tytus
 
Tak biedni mężczyźni, jakim cudem jeszcze nie jesteście na syberii albo w obozach? Skoro te kobiety tak was ucieśniają i atakują
2 miesiące temu / @Tytus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.