DZIŚ JEST:   16   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Cypriana, męczennika
Św. Korneliusza, papieża
 
 
 
 

Krzyżowanie dzieci nie budzi sumień żurnalistów mainstreamu

Krzyżowanie dzieci nie budzi sumień żurnalistów mainstreamu

Mordowanie chrześcijan w Iraku to jeden z wielu wymiarów iście diabolicznego szaleństwa, w jakie popadli islamscy ekstremiści przy milczącej obojętności, a często też cichszej lub głośniejszej aprobacie ze strony tak zwanych umiarkowanych muzułmanów.


Mordowanie chrześcijan na całym świecie ma się całkiem nieźle, o czym świadczy m.in. nowy Światowy Indeks Prześladowań 2015 Open Doors. Tragiczne załamanie się sytuacji egzystencjalnej wyznawców Chrystusa w Iraku nastąpiło w 2003 roku, gdy strażnik Teksasu i całego globu zaczął „wprowadzać demokrację” w świecie islamu. Widać wyraźnie, że Stany Zjednoczone zrobiły to dla pieniędzy, a inwazja na Irak była napaścią łupieżczą. Gdyby bowiem USA zależało tak bardzo na demokracji, to wprowadziłaby ją już dawno w Korei Północnej, no, ale tam nie ma ropy naftowej.

 

Po tym, jak Amerykanie wywołali wojnę religijną, gdy już wybito i wygnano wszystkich chrześcijan z Bagdadu i Mosulu, gdy przy aprobacie świata dokonano procesu gettoizacji wyznawców Chrystusa wypędzając ich do Kurdystanu, socjaliści i libertyni z głównych mediów wznieśli niedawno okrzyk przerażenia, bowiem muzułmańscy ludobójcy z ISIS zabrali się za mordowanie jazydów. Nieważne, że w Iraku z ponad milionowej populacji chrześcijan (w 2003 roku), rodowitych i prawowitych Chaldejczyków oraz Asyryjczyków (z historycznego punktu widzenia bardziej uprawnionych do przebywania we własnej ojczyźnie niż arabscy islamscy najeźdźcy) pozostało mniej niż 100 tysięcy. Problem „islamu” zaistniał dopiero dzisiaj.

 

Barbarzyńcy pozostawiają po sobie dosłownie zgliszcza i morze krwi. Ścinanie zakładników, o których dopomina się Zachód, to zaledwie czubek góry lodowej zbrodniczych działań muzułmańskich bandytów spod sztandaru Państwa Islamskiego.

 

Zabrali się za mordowanie dzieci, w sposób okrutny i łamiący serca nie tylko ich matek i ojców, ale wszystkich, którym los chrześcijan nie jest obojętny. Krzyżują i palą żywcem niewinne istoty. Najnowszy raport ONZ jest szokujący. Gwałty, tortury, wyrafinowane i prymitywne sposoby zabijania ludzi przekraczają granice inwencji twórczej piszącego te słowa. Przemilczę je zatem, podkreślając tylko, że takie bestialstwo może wypływać tylko z inspiracji diabelskiej. Komitet ONZ ds. Praw Dziecka (ten sam, który ośmielił się swego czasu upominać Watykan i ingerować w wewnętrzne sprawy Stolicy Apostolskiej) zareagował, gdy obok chrześcijańskich dzieci mordów zaczęto dokonywać na potomstwie jazydów. Mnie, w odróżnieniu od cynicznych decydentów, polityków Zachodu i salonowych dziennikarzy mainstreamu, krwawi serce i modlę się za dzieci jazydów oraz całą uciskaną wspólnotę tej mniejszości religijnej, ale przypominam także, po pierwsze, o cierpieniu najbardziej dotkniętych prześladowaniem chrześcijan, po drugie, zwracam uwagę Czytelnikom PCh24.pl na „sprawiedliwość” i „obiektywizm” polskiej i zagranicznej żurnalistyki produkowanej przez awangardzistów i postępowców niosących na swoich łamach gazet i w świetle wyszukanych layoutów zdehumanizowaną Rewolucję. To właśnie oni wspierają postęp barbarzyńców spod sztandaru półksiężyca. Jakież będzie zdziwienie owych postępowców, gdy wieczorową porą barbarzyńcy zapukają do drzwi redakcji żądając również ich głów!Tomasz M. Korczyński
DATA: 2015-02-24 16:05
AUTOR: TOMASZ M. KORCZYŃSKI
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@klaro i @max - czuję jak Wy że, coś jest nie tak. Nie wie kto, czy Henryk Pająk nie piszę II tomu "Nowotworów Watykanu"?
ponad 4 lata temu / Rzymianin
 
żurnalistów mainstreamu bulwersują tylko zbrodnie popełniane na ich kolegach, nawet jeżeli są przez nich sprowokowane.
ponad 4 lata temu / ityle
 
@jeryho: a na jaką wiarę proponujesz zmianę komuś kto chce iść drogą wyznaczoną przez Chrystusa?
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
jak w Wołyniu jaryho -> nie czepiaj się Klary bo ma rację , czy przez to że Papież całuje koran mam rozumieć ż,że ten stek bzdur tam zawartych jest ważniejszy od Słowa Prawdy zawartego w Bibilii ? czy to znaczy ,że islam jest "prawdziwszy"? że brednie Muhammada borykającego sie z bezpłodnością i guzem mózgu są słowem mojego Boga? pomyśl jakie daje tym czynem świadectwo
ponad 4 lata temu / max
 
Klara---> Jak Ci się tak papież nie podoba zmień wiarę.
ponad 4 lata temu / jeryho
 
Chrystus przyszedł na świat, by wyrwać ludzi z niewoli szatana. Przebaczył nawet łotrowi na krzyżu (który, być może, miał na sumieniu równie okrutne morderstwa). Naszym celem nie powinno być więc wystrzelanie tych zabójców, ale jak najszybsze odcięcie ich od możliwości czynienia zła, nawet przy użyciu wojska (jak widać, inaczej się nie da).
ponad 4 lata temu / Solidarny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.