DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Krytykował „tęczową” Biblię. Wyleciał z pracy

Krytykował „tęczową” Biblię. Wyleciał z pracy
fot.Gili Yaari/NurPhoto/ZUMAPRESS.com
#BIBLIA    #DYSKRYMINACJA    #HOMOFOBIA    #PRACA    #DZIENNIKARZ    #ESCHLIMAN    #LGTB

Bob Eschliman, redaktor naczelny Newton Daily News został zwolniony z pracy za skrytykowanie na swoim blogu Biblii, z której usunięto teksty uznane przez środowiska LGBT za homofobiczne.


Bob Eschliman pisał o „LGBTQXYZ” i „Gaystapo”, co wywołało oburzenie homoaktywistów. Pederaści interweniowali w siedzibie Shaw Media, grupie prasowej będącej właścicielem Newton Daily News, domagając się, by jego redaktor naczelny został zwolniony z pracy. Tak też się stało.

 

Dyrektor Shaw Media oświadczył, że Bob Eschliman „przez rozpowszechnianie swojej opinii skompromitował reputację dziennika”. Pozbawiony pracy dziennikarz dwołał się do sądu. Eschliman podtrzymuje, że jego zwolnienie było niesłuszne, bazujące na dyskryminacji religijnej. Złożył też skargę do Equal Employment Opportunity Commission ( komisji stającej na straży równych szans w dziedzinie zatrudnienia), twierdząc, że to jego wierność chrześcijańskiej definicji małżeństwa była motywem wykluczenia zawodowego.

 

 

FLC


DATA: 2014-07-31 07:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dlaczego istnieje tak silne poparcie dla dewiacji w kręgach intelektualistów, ludzi wykształconych? Przecież uznanie dewiacji za ?orientację seksualną? stoi w głębokiej sprzeczności z Nauką, z metodologią naukową, z faktami naukowymi, z racjonalizmem, z prawami Natury? Co tych ludzi tak fascynuje w nienormalnym zaspokajaniu popędu seksualnego? W deprawowaniu dzieci i młodzieży? W przesuwaniu marginesu wolności poza granice absurdu? Czy studia uczą myślenia, czy może raczej ogłupiają? Uniwersytet Warszawski śmiało można nazwać Czerwonym Uniwersytetem. UW jest siedliskiem LGBT, gender, feminizmu i ideologii lewicowej. Błąd tkwi prawdopodobnie w edukacji, w której nacisk kładzie się na równość, wolność, równouprawnienie, prawa człowieka celowo z małej litery, prawa mniejszości, itd. Ale te wartości dawno przybrały karykaturalne rozmiary. Strajk nauczycieli powinien uświadomić, że ten zawód wymaga gruntownej reformy. To tutaj prawdopodobnie leży duża część winy za obecny stan umysłu
9 miesięcy temu / fixit
 
"Gejstapo" - super określenie!!!
ponad 5 lat temu / Paweł
 
Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę...
ponad 5 lat temu / John Galt
 
?Co do mnie, to świadczę każdemu, który słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży coś do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze. A jeżeli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze.?
ponad 5 lat temu / cynik
 
LGBT to organizacja homonazistowska. Skończą jak hitlerowcy
ponad 5 lat temu / Antyadolf
 
Za majstrowanie przy Piśmie Świętym i usuwaniu z Biblii określonych fragmentów powinna być kara śmierci
ponad 5 lat temu / PWL
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.