DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Krystian Kratiuk o usunięciu filmu o LGBT: to kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności

Krystian Kratiuk o usunięciu filmu o LGBT: to kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności
Red. Krystian Kratiuk, fot. PCh24.pl

Serwis YouTube usunął film „Ich prawdziwe cele”, demaskujący taktykę i metody działania homolobby na świecie. Zdaniem Krystiana Kratiuka, redaktora naczelnego PCh24.pl, jest to „kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności”.

 

W filmie „Ich prawdziwe cele” przedstawiono prawdziwe oblicze ideologii LGBT, która w Polsce „rozpycha się rękami i łokciami”. Amerykański monopolista – serwis YouTube – po kilku dniach od emisji filmu, zdecydował się go usunąć. Sprawę komentuje red. Krystian Kratiuk, który podkreśla, że film był starannie opracowany i opierał się wyłącznie na faktach i autentycznych cytatach wypowiedzi aktywistów LGBT. Co więcej, w filmie wypowiadają się poważni ludzie, którzy gwarantują wysoki poziom argumentacji.

 

– Mamy do czynienia z kolejnym skandalem cenzorskim na platformie YouTube, która pokazuje, że jako monopolista będzie decydowała o czym w Polsce katolikom wolno mówić, a o czym nie wolno. To jest kolejny przykład tej dyktatury politycznej poprawności, a równocześnie dyktatury LGBT, w którą YouTube jest od dawna zaprzęgnięty – tłumaczy red. Krystian Kratiuk. Dodaje, że to nie pierwszy przykład „tęczowej cenzury”, która dotknęła portal PCh24.pl ze strony amerykańskiego serwisu.

 

– Jakiś czas temu serwis YouTube usunął nasz materiał wideo poświęcony modlitwie różańcowej w intencji ustania popełniania grzechu sodomskiego i rozpowszechniającemu się zgorszeniu. W związku z tym jakoś bardzo zaskoczeni działaniami YouTube tym razem nie jesteśmy. Ale to pokazuje, że nie wolno w Polsce, która tak jak wszystkie inne kraje Zachodu, jest krajem ogarniętym przez monopol Google i YouTube, mówić całej prawdy, w szczególności o sprawach związanych z LGBT i homoseksualizmem – podkreśla współtwórca filmu.

 

Krystian Kratiuk zauważa, że w materiale nie znajdziemy żadnych wypowiedzi zawierających jakiekolwiek kontrowersyjne czy nienawistne słowa. – To był materiał, w którym wypowiadali się poważni ludzie. Wśród nich m.in. redaktor naczelny jednego z największych tygodników w Polsce, czyli Paweł Lisicki z „Do Rzeczy”, uznany dziennikarz Witold Gadowski, mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris czy Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny – mówi. Tym bardziej dziwi zarzut serwisu o rzekomym szerzeniu „nienawiści” poprzez ten film.

 

– Publikowaliśmy tam wyłącznie fakty i cytaty z wypowiedzi homoseksualistów czy tzw. „zawodowych homoseksualistów”, bo przecież nie wszyscy z nich oddają się tym praktykom. Niektórym tylko płaci się za to, aby promowali ten styl życia i bycia w przestrzeni publicznej. Jak widać, zebranie cytatów z homoseksualistów w całość to jest już za dużo dla serwisu YouTube i dla cenzorów tej platformy – stwierdził redaktor naczelny PCh24.pl.

 

Kratiuk podkreśla również, że ta sytuacja pokazuje, że media dla katolików, robione przez katolików wciąż są potrzebne. – Dzięki temu, że istnieje nasz portal PCh24.pl, który film wyprodukował i zadbał o to, aby można go było obejrzeć również na innej platformie na PCh24.pl, ten film nadal można oglądać – zauważył. W tym miejscu warto podkreślić, że film „Ich prawdziwe cele” jest wciąż możliwy do obejrzenia za pośrednictwem specjalnego serwisu VOD, dostępnego na stronie PCh24.pl. [KLIKNIJ I ZOBACZ FILM].

 

– Dziękuję wszystkim z darczyńców, którzy wsparli produkcję tego ważnego filmu. To kilkaset osób, które zaangażowały się w zbiórkę środków i dzięki nim ten film powstał. Na jego produkcję nie otrzymaliśmy żadnych środków z partii politycznych czy międzynarodowych instytucji. W pełni sfinansowali go polscy czytelnicy PCh24.pl i oni właśnie otrzymali informację od monopolisty – serwisu YouTube – który nie zgadza się na mówienie o prawdziwych celach „tęczowych rewolucjonistów” – podsumował Krystian Kratiuk.

 

 

WMa

 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-30 07:52
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dlaczego zaraz "monopolisty"? Oprócz YT są też inne platformy. Na przykład, jak redaktorowi Gadowskiemu usuwali materiał z YT, to trafiał on na Vimeo.
6 miesięcy temu / M
 
Warto obejrzeć wiszące parasolki tęczowe może kilkanaście na Miodowej 34 w Krakowie ..budujemy Jf in Cracow, które parę lat temu otwierał ks,. Karol z Kamilą - dlaczego w on i dlaczego nie w jego rodzinnym Pałacu królewskim w GB?>
6 miesięcy temu / UB
 
Prosze stworzyc WLASNY serwis
6 miesięcy temu / voivod
 
Narastające znaczenie takich terminów jak homofobia, islamofobia, antysemityzm świadczy o tym kto dąży do narzucania reguł gry. Tylko chrystianofobia jakoś nie jest popularna.
6 miesięcy temu / ws
 
Jeśli autorzy pozwolą, materiał można by było kopiować i udostępniać z różnych źródeł. Bądźcie cwani!
6 miesięcy temu / Co za problem?
 
Przecież to "normalka", wszystkie największe serwisy i portale należą do zwolenników zboczeń i deprawacji. Niestety, taki jest świat. Ale Chrystus powiedział: "Jam zwyciężył świat".
6 miesięcy temu / Nadwarcie20
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.