Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2018 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Krystian Kratiuk: radosna destrukcja polemiki katolickiej. Portal PCh24.pl zaatakowany


Redaktor naczelny portalu PCh24.pl odpowiada redaktorowi naczelnemu „Przewodnika katolickiego” księdzu Mirosławowi Tykferowi.

Ps. Czy redakcji zabrakło zdjęć księdza Piotra Skargi, że postanowiła dać na pierwszą stronę obraz Marcina Lutra?


DATA: 2018-04-18 14:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jeśli już - to> radosną destrukcję< katolickiej doktryny uprawia Watykan - Papież, zreformowane wspólnoty kościelne i dyspozycyjni redaktorzy pseudo mediów >katolickich< jak >Przewodnik ...< uczestniczący w transformacji. Nieformalne/ prywatne spotkania Papieża z 94 letnim E.Scalfarim, które odbijają się echem w opinii światowej a następnie >czkawką< u urzędników watykańskich potwierdzają przekonanie o chaosie na szczytach władzy i świadomym ośmieszaniu autorytetu władzy papieża.
3 miesiące temu / iskierka
 
Wybaczcie podwójnego posta, ale tak sobie teraz właśnie pomyślałem: skoro Przewodnik Katolicki gloryfikuje rzekomy talent kaznodziejski pana Lutra, no to czy nie podpada to aby pod promowanie mowy nienawiści? Przecież jego mowy były niesamowicie wulgarne, przepełnione nienawiścią, nierzadko miały również, żeby to tutaj jak najdelikatniej ująć - dość dużo motywów fekalnych. Czy więc to jest to "fajne"? Uznawać to za duszpasterski wzór do naśladowania? No i nie zapomnijmy o wielkiej nienawiści względem Żydów (do kobiet również zresztą), to taki prekursor antysemityzmu. Czyżby Przewodnik popełniał (uwaga, osoby spożywające coś teraz proszone są o przełknięcie najpierw) GRZECH PRZECIWKO EKUMENIZMOWI? Niepokojące. Może niech zamieszczą jakieś "dzieła wybrane", szczególnie te na temat "starszych braci w wierze", co? Portalowi pch24.pl zarzucać nierzetelność, kłamliwość, a samemu de facto promować taką wulgarność? Okropna obłuda.
3 miesiące temu / incuss
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.