DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To nie jest cieplactwo i obojętność. To jest działanie z premedytacją. Taka jest polityka PISu. 8 mln ludzi popełniło błąd głosując na pis, zawierzyli słowom lub dali się kupić. Po owocach ich poznacie, a owoce robaczywe. P.Łukasz niech będzie dla nas przykładem odwagi.
9 miesięcy temu / grimm
 
Tak właśnie rodzi się dyktatura LGBT. Dyktatura nowego typu ? niepotrzebująca nawet aktywności władz publicznych. Wystarczy ich obojętność i cieplactwo...< Przykro robić ZARZUT w takiej chwili, ale warto zauważyć , że 'CIEPLACTWO" dotyczy także mediów religijnych , które obojętnie przyjmują postępującą ZARAZĘ rozpowszechnianą przez zeświecczonych księży poczynając od Bp Rysia i x.Szustaka. Właśnie poinformował Abp Grzegorz Ryś: powstanie dokument episkopatu o LGBT. "Łatwo jest powiedzieć, że osoby LGBT nie są wykluczone z Kościoła, bo faktycznie nie są. Potrzebne jest jeszcze dopowiedzenie, gdzie mogą znaleźć w nim dla siebie przestrzeń do zaangażowania" - mówi arcybiskup. Ryś na deon." Zatem, jeśli się chce się POSPRZĄTAĆ we Wspólnocie K.K. należy to robić DOKŁADNIE i PROFESJONALNIE. Jako "służąca" rodzinie wiem to z doświadczenia. Żadne ZAMIATANIE pod dywan nie przejdzie.
9 miesięcy temu / iskierka
 
Masz świętą rację, ale oni nie próbują, oni to robią.
9 miesięcy temu / @Andrzej BR
 
@Robert - to jest fakt o czym Pan mówi, ale chodzi o to, żeby ci kandydaci stawali się jeszcze lepsi, jest napisane: "Nikt nie może dwom panom służyć ..." /Mt 6, 24/, w Konfederacji są osoby, których nie powinno tam być i to jest moja osobista opinia, tu trzeba być nieugiętym i bezkompromisowym i SŁUŻYĆ ! Ojczyźnie na większą chwałę Bożą inaczej wcześniej czy później wszystko spełznie na niczym. Dlaczego mówię, że nie ma czasu - obecnie rządzący wpędzą nas w zależności na najbliższe kilkadzięsiąt lat, obawiam się, że wieloletnim parobkiem USA już nas uczynili poza tym zagraża nam bardzo niebezpieczna ideologia neomarksistowska i zupełnie to bagatelizują. Obecnie PE nakazał pilną ratyfikację konwencji stambulskiej i co ? - oni to podpiszą nie pytając czy mnie albo Panu to się podoba czy nie. UE stała się organizacją czysto ideologiczną i trzeba z niej uciekać ! - a u nas każdego dnia powinna odbywać się wręcz modlitewna salwa do Nieba o Boską interwencję.
9 miesięcy temu / tak tylko
 
Polska to Owoc 1000 lat pracy pokoleń. Każdy, kto chce tutaj żyć musi to uszanować, lub poszukać sobie innego zakątka na ziemi, gdzie panują obyczaje odpowiadające ich wyobrażeniom. Żądanie, by w Polsce Rodziny zrównano do poziomu ameby orgazmowej, której rozum służy tylko do spełniania zachcianek dolnej części ciała - JEST NIE DO SPEŁNIENIA! Przyczyna jest prosta, to gwałci - najbardziej nawet ''miękkie'' - SUMIENIA i poczucie GODNOŚCI Człowieka! Zbudujcie sobie swoje państwo, na swoich warunkach, dla swoich celów i udowodnijcie nam, że to coś jest warte, może pochandlujemy?! Ale nie próbujcie rujnować naszego świata chorobami duszy, gorszymi od trądu! W obronie własnego sumienia i poczucia godności będę czynił wszystko co mam do dyspozycji, choćby i grozili - wzbudzacie we mnie co najwyżej POLITOWANIE, jak dotknięci trądem, ale ich się nie dotyka . . .
9 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Oczywiste, że trzeba o pomoc prosić Boga oraz Jego i naszą Matkę, bo bez nich nic nie zdziałamy, ale, Bóg działa przez ludzi. Jeśli prawybory w wygra Braun, musimy zrobić wszystko, by został prezydentem. Zresztą i inni kandydaci Konfederacji są nieporównywalnie lepsi niż cała reszta z wyznawcą zwierząt i kolesiem z lewicy na czele. Módlmy się, otwierajmy innym oczy, a jak przyjdzie czas, zagłosujmy jak należy. Przypominam, że głos oddany na przeciwnika Boga i życia ludzkiego jest nie tylko głupotą, ale i grzechem ciężkim.
9 miesięcy temu / @@Robert
 
@Robert - Szanowny Panie, czego się można spodziewać jeśli w Konfederacji nie ma jednomyślności. Poza tym nie ma już czasu na kolejny eksperyment, tu naprawdę trzeba niebiańskiej interwencji od zaraz, więc módlmy się aby Matka Boża zechciała wziąć nasze polskie sprawy w swoje ręce.
9 miesięcy temu / tak tylko
 
Wczoraj zadałem nieco leninowskie pytanie: co robić, ale dziś chciałbym na nie odpowiedzieć. Odpowiedzią jest, moim zdaniem, budowa Królestwa Polskiego. Nie jakiejś szatańskiej demokracji, ani nawet jakiś hybryd w rodzaju monarchii elekcyjnej. Mamy wszak Króla, Jezusa Chrystusa! Kogo mielibyśmy wybierać? Królestwo Polskie trzeba budować w naszych sercach, w naszych rodzinach, w otoczeniu. Nie jest nam potrzebny dobrobyt, jak przekonuje nas PiS, ale silna i niezachwiana wiara w Boga, zaufanie Mu. Potrzeba nam Królestwa Polskiego.
9 miesięcy temu / Bolek
 
Nie chcę dla moich wnuków i prawników!!!
9 miesięcy temu / [email protected]
 
Lewacy skrzykują się, aby nie dopuszczać normalnych ludzi do głosu. Cala jaczejka uruchamia,wrogi jazgot.
9 miesięcy temu / Zbigniew
 
Ave Maria! Zgadzam się z apelem pana Krystiana Kratiuka. Pocieszeniem jest fakt, że te szatańskie ataki na Bożych ludzi takich jak pan Łukasz Karpiel świadczą o tym, że dobrze oni czynią mówiąc prawdę o ideologii LGBT. A ostatnie słowo należy do Boga, On jest źródłem prawdy. Trzeba nam grzmieć przeciwko grzechowi, jak mówił o prawdziwych dzieciach Maryi św. Ludwik de Monntfort. Grzech sodomski istnieje, jest ciężki i został przez Kościół zdefiniowany. Nikt i nic nie może tej prawdy zmienić!
9 miesięcy temu / Ewcia
 
do tak tylko - Grzegorz Braun?, Konfederacja?
9 miesięcy temu / Robert
 
Niestety od wielu już wieków o losie naszej Ojczyzny decyduje obca agentura i widać do dnia dzisiejszego nic się w tej materii nie zmieniło. Dopóki pozwolimy, aby rządzili nami ludzie, którzy patrzą na Polskę przez pryzmat własnych interesów, dopóty Ojczyzna coraz bardziej będzie staczać się na dno. Polska potrzebuje prawdziwego męża stanu, Bożego szaleńca, który zawierzając kraj Maryi królowej Polski z ufnością, którą miał Św. Bernard z Clairvaux stawi czoła przeciwnikowi. "Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo, że nigdy nie słyszano, abyś opuściła tego, kto się do Ciebie ucieka, Twej pomocy wzywa, Ciebie o przyczynę prosi. Tą ufnością ożywiony, do Ciebie, o Panno nad Pannami i Matko, biegnę, do Ciebie przychodzę, przed Tobą jako grzesznik płaczący staję. O Matko Słowa, racz nie gardzić słowami moimi, ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj" - amen. Was, którzy Polskę w sercu nosicie proszę - zaufajcie Maryi i w każdej chwili do Niej kierujcie prośby o ratunek dla Ojczyzny
9 miesięcy temu / tak tylko
 
Powinno być chronione przez policję, którą opłacamy z naszych podatków, a która chroni, ale wrogów Chrześcijaństwa i zwykłego, zdrowego rozsądku. Popieram apel pana Kratiuka, lecz zapytuję za jednym z przedmówców: co mam robić, ja, normalna, przeciętna Polka i chrześcijanka?
9 miesięcy temu / @Grzegorz
 
A ja uważam, że takie spotkania jak to w Rybniku powinny być chronione przez naszych ludzi.
9 miesięcy temu / Grzegorz
 
Tęczowa zaraza - wzmożoną falą zalewa Polskę. Nie ma kompromisu z kulturą narodową , gdyż oba te światy wyznają przeciwstawne systemy wartości, wzajemnie się wykluczające. Rewolucja tęczowej flagi nie uznaje zasad fair play chce panowac totalnie i przyśpieszac zamierzony chaos cywilizacyjny aby na tej bazie wprowadzac panowanie rządu światowego.
9 miesięcy temu / t
 
Brak reakcji na zło - rozzuchwala złoczyńców...
9 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
"Dyktatura nowego typu ? niepotrzebująca nawet aktywności władz publicznych." Jak to bez aktywności? To państwo daje policję do obsługi "parad", to w państwowych szkołach ma być szrzona deprawacja.
9 miesięcy temu / Rys
 
O rety, no przecież się obudziliśmy. A kiedy ty się obudzisz i przestaniesz kłamać, np. jakoby parady zboczeńców nam kiedyś nie przeszkadzały?
9 miesięcy temu / @klik
 
parady maja już 50 lat ,wygląda na to ze dopóki nie wtargnęły na nasze podwórko to nie przeszkadzały ,teraz krzyk a jesteśmy już jednym z ostatnich państw gdzie są nowością zresztą tez nie bardzo bo pierwsza była w Warszawie w 2001 roku ,przysnęliście?
9 miesięcy temu / rety
 
Brak dowódców. Zdezerterowali. A tak JPII prosił o to. Armia Jet gotowa i czeka.
9 miesięcy temu / Kris
 
Radio Maryja piętaj o datku dla ojca Dyrektora.
9 miesięcy temu / Gosc
 
A nie sądzisz gościu że warto jej Maryi udzielić wsparcia? W sensie że modlimy się ale też działamy? Kamień młyński - czy to musi być kamień? Nie mogą być równie skuteczne zamienniki?
9 miesięcy temu / Jot
 
to hitlerowcy przerabiali dyktatura jeszcze razdyktatura a nastepnie piece w obozach obudzmy sie bo skonczymy tak jak niemcy planowali nieco wczesniej a widac ze RZESZA sie odrodzila to juz nie ma do simiechu
9 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Tu mała uwaga - identyczne metody stosowali hitlerowcy przed II wojną światową. Mamy więc powtórkę z historii, a jednocześnie paralelę wskazującą na ukryte związki między LGBT a hitleryzmem nie są one zresztą żadną nowością, ale LGBT nie chce się do tego za żadne skarby świata przyznawać. Druga uwaga, do autora tekstu, pana Kratiuka. Co mielibyśmy robić? Bo samo mówienie: musimy coś zrobić nie wystarcza. Trzeba jakiś konkretów. Ja na przykład nie zamieram strzelać do osób homoseksualnych, choć ich postępowanie napełnia mnie obrzydzeniem. Zaś marsze i protesty okazują się jednak mało skuteczne. LGBT, to jednak tchórze i każdy marsz przeczekają, by zaatakować, gdy wreszcie spoczniemy i rozluźnimy naszą uwagę. Ponawiam więc pytanie: Co mam robić, ja, zwykły Bolek?
9 miesięcy temu / Bolek
 
Tylko Maryja może Polskę uratować.
9 miesięcy temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.