DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Krystian Kratiuk: Idzie dyktatura – po nasz kraj i nasze dzieci. Czy odpuścimy?

Krystian Kratiuk: Idzie dyktatura – po nasz kraj i nasze dzieci. Czy odpuścimy?

Tak właśnie rodzi się dyktatura LGBT. Dyktatura nowego typu – niepotrzebująca nawet aktywności władz publicznych. Wystarczy ich obojętność i cieplactwo – pisze Krystian Kratiuk, redaktor naczelny PCh24.pl, komentując szantaż aktywistów ruchu homoseksualnego wobec gospodarza spotkania Klubu Polonia Christiana w Rybniku. 

 

W środowy wieczór organizatorzy prelekcji red. Łukasza Karpiela (PCh24.pl), pt. „TĘCZOWA ZARAZA – antychrześcijańska rewolucja w Polsce” zostali w ostatniej chwili zmuszeni do przeniesienia jej w inne miejsce. Krótko wcześniej pracownicy hotelu, w którym miało odbyć się spotkanie otwarte, zostali zasypani lawiną telefonów oraz e-maili, w niejednym przypadku agresywnych. Padły m.in. groźby siłowego rozbicia konferencji. 

 

Skandal w Rybniku! Homoaktywiści zastraszyli gospodarza konferencji o LGBT

 

*****
 

Tak właśnie rodzi się dyktatura LGBT, o czym mówimy od dłuższego czasu, ale jesteśmy wyśmiewani. Pyta się nas bowiem, jak to niby możliwe w kraju rządzonym przez PiS? Otóż jest to zupełnie inny, nowy rodzaj dyktatury, do której nie są potrzebne władze państwowe. Wystarczy presja silnych ośrodków, takich jak zwykły poseł skrajnie lewackiej Wiosny, albo artykuł w lewackich pismach czy portalach, i zmuszają zastraszonych przedsiębiorców do odwoływania spotkań. To samo przecież stało się kilkanaście dni wcześniej w Opolu – wykład Łukasza Karpiela został przeniesiony z dwóch miejsc po interwencji „Gazety Wyborczej”.

 

To sytuacja nie do pomyślenia w wolnym kraju – ludzie powinni w publicznych miejscach będących własnością prywatną mieć możliwość spotykać się i rozmawiać swobodnie. A jednak panuje atmosfera mentalnego terroru politycznej poprawności. Lewica zarzuca nam mowę nienawiści i opisuje nasze działania jako „kontrowersyjne”. Udaje jej się przekonać wielu zwykłych ludzi, jak choćby właścicieli hoteli i restauracji, że to my jesteśmy kontrowersyjni. Tymczasem oni chcą adopcji dzieci przez homoseksualistów z jednej strony oraz swobody mordowania dzieci nienarodzonych z drugiej. Jednak to o nas śmią mówić jako o „kontrowersyjnych”.

 

Co najważniejsze, sprawa dotyczy przywołania słów „tęczowa zaraza”, których użył jeden z przywódców polskich katolików, arcybiskup Jędraszewski. Chodzi o ideologię LGBT, obcą i napastliwą wobec naszej cywilizacji. Okazuje się, że według wielu posłów wybranych do nowego Sejmu, oraz według Roberta Biedronia, katolicy nie mogą cytować swojego arcybiskupa, którego po tym wystąpieniu poparł cały polski episkopat, a także biskupi słowaccy, ukraińscy i czescy; którego wsparły dziesiątki tysięcy katolików w listach poparcia oraz wielkiej manifestacji przed siedzibą kurii w Krakowie 10 sierpnia.

 

Wydaje się, że dla wielu wpływowych ludzi w Polsce jesteśmy jako katolicy obywatelami drugiej czy trzeciej kategorii.

 

Powtarzam i podkreślam – tak właśnie rodzi się dyktatura LGBT. Dyktatura nowego typu – niepotrzebująca nawet aktywności władz centralnych, wystarczy ich obojętność i cieplactwo.  Apeluję do posłów prawdziwej prawicy, do komentatorów, dziennikarzy i publicystów, do działaczy prawicowych, katolickich, konserwatywnych o współdziałanie przeciwko takim sytuacjom, bo inaczej za kilka chwil obudzimy się już nie tylko w sytuacji rodzącej się dyktatury, ale po prostu w dyktaturze ideologii LGBT. Jeśli do tego dopuścimy, to odpuścimy przyszłość naszego kraju i losy naszych dzieci.

 

Krystian Kratiuk

 

 

 

Czytaj także:
DATA: 2019-11-29 08:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
24
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chyba przy organizacji spotkań o takiej tematyce, warto użyć innego określenia, np. 'Atak "tęczowych" ideologów - antychrześcijańska rewolucja w Polsce'. Wtedy sam tytuł wskazuje, że my nie chcemy nikogo zwalczać, tylko bronić się przed ich atakami podstępnymi i przewrotnymi. Wtedy aktywistom LGBT trudniej byłoby zastraszyć firmy wynajmujące sale. "Tęczowa zaraza" jest dosyć niefortunnym sformułowaniem, przy całej sympatii do biskupa M. Jędraszewskiego. Musimy w imię prawdy, NA KAŻDYM NIEMAL KROKU, wyraźnie rozróżniać lewackich ideologów, chcących wprowadzać swoją piekelną ideologię, od ludzi z takimi dewiacjami jak homoseksualizm czy problemami psychicznymi związanymi z brakiem akceptacji swojego ciała, swojej płci... Pamiętajmy o tym, że osoby o skłonnościach homoseksualnych niekoniecznie są za nową lewicą... Jeśli jednak w dyskursie usłyszą określenie o "Tęczowej zarazie", to zamiast przejrzenia na oczy możemy ich wepchnąć w objęcia i wpływy lewicy..
1 miesiąc temu / witti
 
To nie jest cieplactwo i obojętność. To jest działanie z premedytacją. Taka jest polityka PISu. 8 mln ludzi popełniło błąd głosując na pis, zawierzyli słowom lub dali się kupić. Po owocach ich poznacie, a owoce robaczywe. P.Łukasz niech będzie dla nas przykładem odwagi.
ponad 1 rok temu / grimm
 
Tak właśnie rodzi się dyktatura LGBT. Dyktatura nowego typu ? niepotrzebująca nawet aktywności władz publicznych. Wystarczy ich obojętność i cieplactwo...< Przykro robić ZARZUT w takiej chwili, ale warto zauważyć , że 'CIEPLACTWO" dotyczy także mediów religijnych , które obojętnie przyjmują postępującą ZARAZĘ rozpowszechnianą przez zeświecczonych księży poczynając od Bp Rysia i x.Szustaka. Właśnie poinformował Abp Grzegorz Ryś: powstanie dokument episkopatu o LGBT. "Łatwo jest powiedzieć, że osoby LGBT nie są wykluczone z Kościoła, bo faktycznie nie są. Potrzebne jest jeszcze dopowiedzenie, gdzie mogą znaleźć w nim dla siebie przestrzeń do zaangażowania" - mówi arcybiskup. Ryś na deon." Zatem, jeśli się chce się POSPRZĄTAĆ we Wspólnocie K.K. należy to robić DOKŁADNIE i PROFESJONALNIE. Jako "służąca" rodzinie wiem to z doświadczenia. Żadne ZAMIATANIE pod dywan nie przejdzie.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Masz świętą rację, ale oni nie próbują, oni to robią.
ponad 1 rok temu / @Andrzej BR
 
@Robert - to jest fakt o czym Pan mówi, ale chodzi o to, żeby ci kandydaci stawali się jeszcze lepsi, jest napisane: "Nikt nie może dwom panom służyć ..." /Mt 6, 24/, w Konfederacji są osoby, których nie powinno tam być i to jest moja osobista opinia, tu trzeba być nieugiętym i bezkompromisowym i SŁUŻYĆ ! Ojczyźnie na większą chwałę Bożą inaczej wcześniej czy później wszystko spełznie na niczym. Dlaczego mówię, że nie ma czasu - obecnie rządzący wpędzą nas w zależności na najbliższe kilkadzięsiąt lat, obawiam się, że wieloletnim parobkiem USA już nas uczynili poza tym zagraża nam bardzo niebezpieczna ideologia neomarksistowska i zupełnie to bagatelizują. Obecnie PE nakazał pilną ratyfikację konwencji stambulskiej i co ? - oni to podpiszą nie pytając czy mnie albo Panu to się podoba czy nie. UE stała się organizacją czysto ideologiczną i trzeba z niej uciekać ! - a u nas każdego dnia powinna odbywać się wręcz modlitewna salwa do Nieba o Boską interwencję.
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
Polska to Owoc 1000 lat pracy pokoleń. Każdy, kto chce tutaj żyć musi to uszanować, lub poszukać sobie innego zakątka na ziemi, gdzie panują obyczaje odpowiadające ich wyobrażeniom. Żądanie, by w Polsce Rodziny zrównano do poziomu ameby orgazmowej, której rozum służy tylko do spełniania zachcianek dolnej części ciała - JEST NIE DO SPEŁNIENIA! Przyczyna jest prosta, to gwałci - najbardziej nawet ''miękkie'' - SUMIENIA i poczucie GODNOŚCI Człowieka! Zbudujcie sobie swoje państwo, na swoich warunkach, dla swoich celów i udowodnijcie nam, że to coś jest warte, może pochandlujemy?! Ale nie próbujcie rujnować naszego świata chorobami duszy, gorszymi od trądu! W obronie własnego sumienia i poczucia godności będę czynił wszystko co mam do dyspozycji, choćby i grozili - wzbudzacie we mnie co najwyżej POLITOWANIE, jak dotknięci trądem, ale ich się nie dotyka . . .
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.