DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 


Polonia Christiana nr 77  >   TEMAT NUMERU: Stulecie mordowania nienarodzonych

Krystian Kratiuk: Będziecie płonąć...

Krystian Kratiuk: Będziecie płonąć...

Czeka was straszny los. Choć macie jeszcze niewielką szansę… Ale przyjdzie taki czas, że będziecie płonąć. Ze wstydu.

 

Będziecie się wstydzić, i to w niezwykle dotkliwy sposób. Wasze policzki zapłoną ognistym pąsem na każde wspomnienie tej sprawy. Spróbujecie zakryć je dłońmi, ale krwistoczerwona barwa skóry rozleje bolesne skrępowanie na całe wasze ciało – jednako na jego zewnętrzną powłokę, jak i na wnętrze: na serce i nerki, na umysł i duszę.

 

Będziecie sobie zadawać pytanie: jak to możliwe? Jak mogliśmy, co nas podkusiło (lub kto)? Dlaczego nie dostrzegliśmy oczywistości? Skąd było w nas tyle buty, arogancji i zaślepienia, a przede wszystkim nienawiści?

 

Będziecie przekopywać archiwa waszych skrzynek mailowych i komunikatorów internetowych, waszych snapchatów, messengerów, twitterów, facebooków i instagramów, aby je czyścić z tego, co dziś piszecie.

 

Wasze dzieci w zawstydzeniu będą wyrzucać ze swoich domów odziedziczone po was książki, czasopisma, foldery, ulotki, broszury, płyty CD. Spalą też (i to tak, aby czasem nikt ich podczas tej czynności nie widział), wasze zdjęcia, gdy na spędach czarownic i marszach poparcia dla wiedźm z szatańską satysfakcją domagaliście się tego, czego się domagaliście.

 

A może raczej domagałyście…?

 

Filmy, które dziś tak uwielbiacie, książki, które hołubicie, wasze dzieci lub wnuki wpiszą na indeks dzieł zakazanych, bo przecież nawołują one do mordu motywowanego niepojętą nienawiścią. Wasze dzieci nie tylko nie będą chciały ich oglądać ani czytać; nie tylko nie będą chciały mieć ich w domu; nie tylko będą przestrzegać własne dzieci, aby nigdy, przenigdy nie sięgały po takie dzieła antykultury – ale wręcz nie będą mogły pojąć, jak wy mogliście do tego wszystkiego dopuścić.

 

Jak mogłyście?

 

I to żyjąc w czasach tak daleko posuniętego rozwoju nauki. Posiadając wszelką wiedzę medyczną, fizyczną, biologiczną i filozoficzną potrzebną do ustalenia prawdy na ten temat. Otoczeni zewsząd nawoływaniami do pokochania każdej istoty żywej i do traktowania jej jak brata – od drugiego człowieka aż po psa, kanarka, marchewkę… Pławiący się w niespotykanym w dziejach dobrobycie.

 

Krew brata twego

A jednak. Nie wyprzecie się tego, że popieraliście, że popierałyście aborcję. Że się jej dopuszczaliście, że się jej dopuszczałyście. Przygotowywałyście drogę złu, prostowaliście ścieżki Złemu. Bo to on jest ojcem aborcji, a ona ofiarą składaną właśnie, albowiem to ku jego czci odbywa się każdy „zabieg medyczny” polegający na zamordowaniu niewinnego dziecka.

 

Wasze dzieci, wasze wnuki będą się za was bez miary wstydzić. Choć zapewne nie z powodów religijnych, ale po prostu z powodów etycznych.

 

Kiedy dotrze do nich, że ultrasonografy wprowadzono do szpitali już w latach sześćdziesiątych XX wieku i wy mogłyście na własne oczy zobaczyć, że w waszym brzuchu żyje nie zlepek komórek, ale dziecko. Człowiek.

 

Kiedy do następnych pokoleń dotrze, że mimo intensywnych działań obrońców życia, wy promowaliście, wy promowałyście rzeź niewiniątek, domagając się nie tylko prawa do popełniania zbrodni, ale i finansowania jej z pieniędzy wszystkich ludzi.

 

Kiedy następne pokolenia przeczytają o wielokrotnie zamykanej w więzieniu Mary Wagner, o opluwanych, szarpanych i bitych przez was obrońcach życia, o wprowadzanych przez takich jak wy zakazach działania mediów przekonujących kobiety do niezabijania własnego dziecka.

Wtedy wasze dzieci się was wyrzekną.

 

Bo zdadzą sobie sprawę, że przecież one same również mogły, zupełnie bezkarnie, paść ofiarą niepohamowanej żądzy zabijania właściwej rozszalałemu pokoleniu ich matek i ojców, ich babć i dziadków. I nie będą chciały żyć w świecie, jaki im zgotowaliście i zgotowałyście – w świecie skąpanym we krwi milionów zabitych dzieci nienarodzonych.

 

Palące znamię hańby

Dzisiejsze pokolenia wstydzą się niechlubnej przeszłości swoich przodków. Słusznie wstydzą się, że ich ojcowie i dziadkowie popierali i praktykowali najpierw niewolnictwo, a potem segregację rasową.

Przepraszają więc za to, organizują spektakularne akcje ekspiacyjne i nie potrafią zrozumieć, jak to możliwe, by człowiek trzymał drugiego, niewinnego człowieka, na łańcuchu. By okładał go biczem tylko z powodu innego koloru skóry. By zmuszał go do pracy ponad siły, nie zapewniając mu podstawowych warunków do życia. Aby był panem cudzego życia i śmierci. Tak, dziś wstydzimy się niewolnictwa, zwłaszcza przypadków nieuzasadnionego okrucieństwa wobec drugiego, niewinnego człowieka. Nie potrafimy tego pojąć.

 

I zupełnie tak samo przyszłe pokolenia nie pojmą, jak to możliwe, że zabijaliście, że zabijałyście dziesiątki milionów niewinnych istnień każdego roku. Nie zrozumieją, dlaczego ten zbrodniczy proceder cieszył się powszechnym, państwowym zezwoleniem. Dlaczego jak świat długi i szeroki agresywnie zwalczano przeciwników tego barbarzyństwa. Dlaczego politycy nazywający się chrześcijanami nie blokowali tych przepisów. Dlaczego dorośli mężczyźni, dostrzegając zbrodnię na niewinnych, nie chwycili za broń, by zakończyć niewyobrażalne męczarnie tych, którym pozostał tylko niemy krzyk…

 

Jeśli się nie zmienicie, będziecie płonąć.

 

Każdy katolik wie, że nie tylko ze wstydu.

 

Krystian Kratiuk

 

Posłuchaj tekstu - czyta Autor

 

ARTYKUŁ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY W 77 NUMERZE MAGAZYNU POLONIA CHRISTIANA

 

zamów e-wydanie   zamów wydanie papierowe
 

Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
22
 
 
 

Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Robertzłodzi. O grzechu pierworodnym słyszałeś? A wg mnie, człowiek nie rodzi się ani dobry, ani zły. Choc pewnie jakieś genetyczne predyspozycje mogą istnieć
9 dni temu / Skanderbeg
 
A ja bym się cieszył z takich "Szawłów", zamiast straszyć, że nawrócenie nic nie da, bo przeszłość nie wybacza.
9 dni temu / Kowalski
 
Strajkujące kobiety, które nie chcą kroczyć drogą Bożych praw i już znaczą się symbolem błyskawicy, nie mają zupełnie świadomości, że wystawiają się w pierwszej kolejności na uderzenia Niebieskiego gromu w czasie zbliżającej się Bożej Sprawiedliwości. Niedawno znajoma mówiła mi, że gdy zobaczyła u strajkujących kobiet znak błyskawicy, zmroziło ją, gdyż przypomniał się jej sen, który miała chyba 20 lat temu, w którym widziała trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i rozstępującą się ziemię pod nogami, pochłaniającą mnóstwo ludzi, a z Nieba leciał deszcz ognia i strzelał w wielu, zabijając ich, a strzały te - pioruny miały postać błyskawicy, właśnie takiej, jaką malują protestujące kobiety? ten czas jest właśnie przed nami?.
10 dni temu / mg
 
A dziewczynki w wieku szkolnym, które chodzicie na okropne manifestacje - jesteście ich główną siłą, zwiedziono was. Jesteście biedne, bo to straszny grzech, który wyklucza z Kościoła. Musicie jak najszybciej żałować, biec do spowiedzi. Nawet jeśli same nigdy nie popełnicie aborcji, to z powodu tych zadym ponosicie taką samą winę!!!!
10 dni temu / Ryś
 
To niech wreszcie faceci się przykładają do wychowania! Podobno dziecko powinno mieć rodziców obu płci. Tylko po cholerę te 2 płcie skoro dwie idą do pracy, wracają i tylko jedna ma resztę dnia dla dziecka a druga dla siebie. I gdzie tu rola drugiej płci w rozwoju? Przed telewizorem albo komputerem i potem narzekanie że kobiety źle wychowują? Tak naprawdę obie płcie powinny na równi wychowywać dziewczynkę i chłopca aby przekazać wszystkie dobre cechy rodziców
11 dni temu / @trooper
 
Myślę sobie, mimo wszystkiego, że ludzie stworzeni na obraz i podobieństwo boskie nie mogą być z natury źli, że Bóg obdarzył każdego z nas dobrocią i sumieniem, które pozwala na odróżnianie dobra od zła, i wobec tego , sądzę, że te wszystkie matki, ci ojcowie, którzy nie dość, że nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoje czyny i wychować poczęte przez siebie dziecko to jeszcze bardzo często je zabijają, że wszyscy oni są zniewoleni , zniewoleni grzechem pychy, grzechem chciwości i nieczystości, czyli pierwszymi trzema grzechami głównymi, a sprawcą tego zniewolenia jest szatan, który wcielił się w marksistowskich i innych lewackich , bezdusznych jeźdźców apokalipsy, którzy w sposób perfidny i diabelski sączą jad śmierci w dusze tych rodziców. Dlatego trzeba dać świadectwo, my wierzący w Boga mamy nie tylko prawo ale mamy kardynalny obowiązek dawać świadectwo prawdzie, miłości i stawać wytwale i do końca w obronie każdego nienarodzonego życia.
11 dni temu / RobertzŁodzi
 
 

Jeszcze przed świątecznym weekendem w USA prezydent Donald Trump zdecydował się usunąć kilka osób z wpływowej organizacji ekspertów doradzającej Pentagonowi, Rady ds. Polityki Obronnej. Ponadto podjął działania, by ułatwić zwalnianie pracowników służby cywilnej i zastępowanie ich mianowanymi ekspertami politycznymi.

 
 

Władze Portugalii są krytyczne wobec lansowanego w UE mechanizmu „pieniądze za praworządność”, a głos sprzeciwu wyraził na zamkniętym spotkaniu przywódców wspólnoty tamtejszy premier, socjalista Antonio Costa – podają iberyjskie media.

 

Jak podaje „Rzeczpospolita”, Polacy w tym roku wykupili już 20,7 mln opakowań antydepresantów – to o milion więcej niż rok temu. O połowę wzrosła też liczna dni na L4  z powodu zaburzeń psychicznych.

 

Francuska Rada Stanu odrzuciła ograniczenie związane z pandemią, które zezwalały na obecność w miejscach kultu maksymalnie 30 osób jednocześnie. Najwyższy sąd administracyjny dał władzom trzy dni na zmianę dotychczasowego rozporządzenia, które zaskarżyła Konferencja Biskupów Francji (CEF). Liczba uczestników ceremonii religijnych ma być proporcjonalna do warunków danego miejsca kultu.

 

Do Rzecznika Praw Pacjenta spływa coraz więcej niepokojących sygnałów dotyczących opieki onkologicznej. Codziennie zgłaszanych jest wiele skarg dotyczących m.in. odwołania wizyt lekarskich, opóźnień w diagnostyce czy też odroczenia w czasie włączenia do programu lekowego. Powodem takiego stanu rzeczy ma być tzw. pandemia koronawirusa.


Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.