Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Krwawy celebryta. Dlaczego świat zachwycił się Mao? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Stumilionowy morderca - na takie miano „ciężko zapracował” Mao Zedong - chiński komunista, który od lat fascynuje pogrążonych w marksistowskim niebycie lewicowych intelektualistów. To on jako pierwszy podjął na przemysłową skalę próbę stworzenia „nowego człowieka”, co pochłonęło życie milionów ludzi. Jego zbrodniczymi eksperymentami ekscytują się współcześni neo-bolszewicy.

 

70 lat temu ulicami Pekinu przeszedł triumfalny przemarsz Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, a Mao Zedong stał się panem życia i śmierci. O zbrodniach dokonanych przez chińskiego dyktatora w rozmowie z PChTV opowiada prof. dr hab. Jakub Polit (Instytut Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego).


DATA: 2019-08-16 13:12:00
AUTOR: PROF. JAKUB POLIT DLA PCH24.PL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Odpowiedzią na to, dlaczego lewicowi intelektualiści, pogrążeni są w marksistowskim niebycie, może być fakt naukowo udowodniony, że Karol Marks był satanistą i to z najwyższej półki. Wszyscy intelektualiści szukający u Marksa "wartości" mają powiązane umysły z szatanem, złym duchem i moce zła nie pozwalają im odbierać łaski Bożej, która jest do Zbawienia koniecznie potrzebna. Warto wyszukać w Google: Kościół a masoneria część I. Film ten naukowo udowadnia że Marks był satanistą i wyjaśnia również zjawisko usuwania krzyży. PAN JEZUS MÓWI: (...) Ja jestem drogą i prawdą, i życiem (...) Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
Czyli wychodzi na to, ze swiat lewicy zachwycil sie Mao, poniewaz pozwolil on im patrzec na to jak jego towarzysze morduja miliony i tworza "nowego czlowieka". Potwierdza to tylko fakt, ze lewactwo jest smiertelna choroba i powinno sie z niej leczyc
ponad 1 rok temu / Kit
 
Podobne komunistyczne idee są głoszone obecnie. Kiedy mówi się o przyjmowaniu do swoich domów ludzi, którzy nie chcą pracować, a żyć na koszt innych. Wszystko dlatego, że oni chcą mieć to samo co sąsiedzi. Nie pomyślą, że często cale pokolenia pracowały na ich majątek. Nauka, ciężka praca.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Maoiści pozwalają zarabiać Zachodowi, ponadto walczą z religią, co się podoba liberałom i lewicy.
ponad 1 rok temu / Rys
 
Obserwacja ze stoku narciarskiego: jeszcze niedawno stroje narciarzy byly bardzo kolorowe. Teraz dominuje czerń i szarość. Jak z chińskich mundurków czasów Mao. Trend?
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Oto jedna z mądrości Mao zawartych w "Czerwonej Książeczce": Jesteśmy zwolennikami zlikwidowania wojny, nam wojna nie jest potrzebna, ale zlikwidować wojnę można tylko poprzez wojnę. Aby nie było karabinów, trzeba chwycić za karabin. Także tego...
ponad 1 rok temu / Olenrode
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.