DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Krwawe żniwa ISIS. Tylko na Bliskim Wschodzie dżihadyści zamordowali ponad 60 tysięcy osób

Krwawe żniwa ISIS. Tylko na Bliskim Wschodzie dżihadyści zamordowali ponad 60 tysięcy osób
Zdjęcie ilustracyjne. FORUM

Ilu ludzi zginęło w ostatnich latach z rąk islamskich terrorystów? Uniwersytet w Maryland w Stanach Zjednoczonych szacuje, że w czasach istnienia Państwa Islamskiego mahometańscy fundamentaliści pozbawili życia ponad 60 tysięcy osób.

 

W marcu tego roku światowi przywódcy ogłosili, że Państwo Islamskie zostało pokonane. Ich zdaniem organizacja została całkowicie rozbita i może działać już tylko w ograniczonym zakresie. To dobry moment na podsumowanie zbrodniczej działalności islamistów.

 

Z pomocą przychodzi cyklicznie uzupełniany raport „Gobal Terrorism Database” Uniwersytetu w Maryland w Stanach Zjednoczonych. Wynika z niego, że dżihadyści pozbawili życia prawdopodobnie ponad 60 tysięcy osób.

 

I tak według raportu Al-Kaida w Iraku zabiła 4414 osób, Państwo Islamskie – 43411 osób, a lojalne wobec ISIS grupy terrorystyczne kolejnych 8815 osób. Razem: 56 640 ofiar.

 

Jak podaje konserwatywny niemiecki portal „Junge Freiheit”, do tego trzeba jeszcze doliczyć większość spośród 18263 ludzi zamordowanych w Iraku i Syrii w latach 2013-2018 wskutek zamachów zorganizowanych przez niezidentyfikowane grupy; prawdopodobnie większości z nich dokonało ISIS.

 

To oznacza, że właściwa liczba ofiar islamistów jest bliższa przerażającej liczbie 70  tysięcy osób. Ostateczny raport podsumowujący okres terroru Państwa Islamskiego ma zostać opublikowany przez Uniwersytet w Maryland w 2020 roku.

 

źródło: jungefreiheit.de

Pach


DATA: 2019-10-18 07:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@stulbia Ludzie wolą zawsze oskarżać o wszystko żydów. Nawet powstanie Islamu dopasuja.
8 miesięcy temu / Second
 
A jaka w dziejach ludzkości była największą rzeź? Islamizacja dzisiejszych Indii i Pakistanu. Tylko tam zabito brutalnie ponad 80.000.000 ludzi!!! Jeśli się prześledzi historię świata przez islam zginęło najwięcej ludzi. To samo z niewolnictwem, dlaczego nikt nie mówi o arabach i niewolnictwie?
8 miesięcy temu / stułbia
 
Dlaczego piszecie "Państwo Islamskie" z dużych liter? Czy Mafia Pruszkowska czy Banda Zboczeńców to też nazwa własna? Piszmy o pseudopaństweku islamskim.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Imperium Osmanskie jest 4 Bestia Daniela. Zawiera Babilon, Medopersje oraz Grecję. W Apokalipsie jest 7 królem. Ósmy wyjdzie z 7 i będzie to konfederacja państw islamskich.
8 miesięcy temu / Second
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.