DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

KRRiT zajmie się sprawą udziału TVN w „urodzinach Hitlera”

KRRiT zajmie się sprawą udziału TVN w „urodzinach Hitlera”
Fot. Krzysztof Wojciewski / FORUM

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zwróciła się z wnioskiem do prokuratury o przekazanie informacji dotyczących udziału telewizji TVN w „urodzinach Hitlera”. Według informacji portalu „wPolityce”, cała sprawa przejawia znamiona medialnej ustawki.

 

Zainteresowanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jest wynikiem publikacji portalu wPolityce.pl, w której opublikowano zeznania jednego z organizatorów wskazujące, że „urodziny Hitlera” zarejestrowane przez kamery TVN były medialną ustawką. O informacje dotyczące ewentualnego udziału stacji TVN w organizację wydarzenia KRRiT poprosiła gliwicką prokuraturę.

 

Portal wPolityce.pl dotarł do zeznań jednego z organizatorów „urodzin” Mateusza S., z których wynika, że za organizację imprezy dostał od tajemniczych sponsorów 20 tys. złotych. Był tylko jeden warunek: musiał zaprosić na wydarzenie niejaką „Annę Sokołowską” wraz z kolegą. Sokołowska okazała się Anną Sobolewską, reporterką „Superwizjera” i współautorką artykułu.

 

Kolegą Sokołowskiej okazał się Piotr Wacowski, także współautor artykułu. To on w materiale TVN „hajluje”, wypytuje o działania organizacji oraz namawia uczestników do jeszcze większego sprzeciwu wobec przyjmowania imigrantów. Obficie częstuje alkoholem Adama B., skazanego za udział w „urodzinach”. „Wiele wskazuje na to, że grupa przebierańców z lasu pod Wodzisławiem Śląskim to w rzeczywistości opłaceni statyści” – pisze autor artykułu na łamach "wPolityce".

 

Źródło: tvp.info / wpolityce.pl

PR


DATA: 2018-11-09 15:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od początku było wiadomo! Zwykła ubecka intryga, pod protektoratem PO.
4 miesiące temu / Zbigniew
 
Ustawka, medialna ustawka.. Nie ma już w języku polskim słowa 'prowokacja'?
4 miesiące temu / Non Latro
 
W NORMALNYM PANSTWIE BO PRZECIEZ TAKIE DZIALANIA SA SCIGANYM KARNIE PRZESTEPSTWEM STACJA TVN BYLABY POZBAWIONA KONCESJI BO PRZECIEZ PRZEZ NICH OPLACONO I WYREZYSEROWANO TE DZIALANIA ALE WLADZE MAMY TAKIE JAK TW BOLEK MOWIL CHCEM A NIEMOGEM WIEC SKONCZY SIE NA DOBROTLIWYM UPOMNIENIU I TYLE
4 miesiące temu / ZBIGNIEW
 
Myślę, że jeżeli była to prowokacja, to jej autor chciał dokopać jednocześnie dwóm przeciwnikom. Tefałenowi wraz z ich wyznawcami oraz całkowicie odmiennej w poglądach stronie narodowej, patriotycznej. Zadaję sobie pytanie, kto jest wrogiem marszu wolności i kodomitów?
4 miesiące temu / zielony
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.