Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Kratiuk, Karpiel: Obejrzeliśmy „Kler”, aby Państwo nie musieli [VIDEO]


Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o najnowszym filmie „Kler”. Ostrzegamy - obraz Wojciecha Smarzowskiego plugawi i pozostawia widza brudnym. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.


DATA: 2018-09-28 17:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Drodzy Państwo, żeby być obiektywnym trzeba niekiedy wyjść poza ramy swojego widzenia. Obejrzeliście ten film i chyba nie zrozumieliście jego przesłania, które de facto nie uderza w kościół święty, a piętnuje grzech człowieka i jego słabości. "Jeśli ktoś jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. I nikt nie rzuci bo i ja i Państwo jesteśmy grzesznymi istotami i o tym jest ten film. Jaki człowiek by nie był to jest i będzie grzeszny. Nawet św. Jan Paweł II także był tylko człowiekiem. A pojedyncze historie bohaterów, również nie zostały wyssane z palca, bo wszyscy śledzimy media, gazety, historię współczesną.. więc nie należy twierdzić że po prostu problemu nie ma i wszystko jest manipulacją i propagandą. Jednak z drugiej strony oddając sprawiedliwość dobrym i pracowitym kapłanom, nie należy wszystkich wrzucać do jednego worka i oczerniać. Ponieważ znajdują się jeszcze prawdziwie powołani w Jezusie Chrystusie. Proszę wziąć te słowa pod rozwagę we własnym sumieniu, to nie je
6 miesięcy temu / VII
 
Bardzo dobry komentarz. Trafia też w sedno problemu czym jest i po co powstał ten film.
7 miesięcy temu / Paweł P73
 
Dofinansował pieniędzmi z naszych podatków.
7 miesięcy temu / Do wstyd
 
Wszystko, co złe, z wnętrza człowieka pochodzi, dyletancie religijnym...
7 miesięcy temu / katolik, ale normalny
 
Czy prawdą jest, że wsparcia finansowego dla tego bluźnierstwa, udzieliło miasto Kraków?
7 miesięcy temu / mm
 
I jak tu nie wierzyć w masonerie ...przed wyborami
7 miesięcy temu / szadrach
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.