Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2018 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Kratiuk, Karpiel: Obejrzeliśmy „Kler”, aby Państwo nie musieli [VIDEO]


Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o najnowszym filmie „Kler”. Ostrzegamy - obraz Wojciecha Smarzowskiego plugawi i pozostawia widza brudnym. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.


DATA: 2018-09-28 17:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardzo dobry komentarz. Trafia też w sedno problemu czym jest i po co powstał ten film.
1 miesiąc temu / Paweł P73
 
Dofinansował pieniędzmi z naszych podatków.
1 miesiąc temu / Do wstyd
 
Wszystko, co złe, z wnętrza człowieka pochodzi, dyletancie religijnym...
1 miesiąc temu / katolik, ale normalny
 
Czy prawdą jest, że wsparcia finansowego dla tego bluźnierstwa, udzieliło miasto Kraków?
1 miesiąc temu / mm
 
I jak tu nie wierzyć w masonerie ...przed wyborami
1 miesiąc temu / szadrach
 
Nie trzeba nawet iść na film by usłyszeć czy przeczytać to co zapewne jest w filmie. Gazety (Wyborcza przychodzi mi na myśl), internet, telewizja (TVN) i inni - desperaci, dewianci, homosie itp. Mielą wciąż to samo mięso ale za każdym razem z inną przyprawą. Nie dość, że stare i niesmaczne to jeszcze przesolone i przeprawione. Nie oglądałem filmu bo domyślam się, że nie wnosi on nic poza tym przykładem z mięsem. Jeszcze może jakby dodać lasery, nadprzyrodzone moce i jakiś wróg do zniszczenia na samym końcu można by postawić obok jakiegoś anime lub przygodówki czy komiksów z rodem Marvela, DC Universe i innych.
1 miesiąc temu / Paweł
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 82 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.