Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Kraków: Zabierz żonę na randkę! Zabierz dzieci na wyprawę! Już w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny!


Już po raz szósty w niedzielę 17 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.

 

Tegorocznemu pochodowi będzie towarzyszyć hasło „Niepodległa za życiem!”. Św. Jan Paweł II napisał w encyklice Evangelium vitae: „EWANGELIA ŻYCIA znajduje się w samym sercu orędzia Jezusa Chrystusa”. Nie pozwólmy, aby Rzeczpospolita Polska o tym zapomniała i uległa fali wulgarnych i pełnych nienawiści roszczeń, jakie codziennie powtarzają niczym w szatańskim amoku piewcy cywilizacji śmierci.

 

Zabierz żonę na randkę! Zabierz dzieci na wyprawę! Przyjdź na marsz i stań w obronie życia i rodziny! Daj świadectwo i pokaż, że rodzina jest fundamentem naszej cywilizacji! Nie pozwól, żeby Rzeczpospolita w 100-lecie odzyskania niepodległości skapitulowała i stała się „drugą Irlandią”.

 

Marsz wyruszy o godz. 10:00 z Placu Matejki i przejdzie trasą: Plac Matejki - przecięcie ul. Basztowej - ul. Floriańska - Rynek Główny - ul. Franciszkańska – ul. Piłsudskiego – park Jordana.

Po zakończeniu marszu organizatorzy serdecznie zapraszają na piknik rodzinny, w ramach którego przygotowano cały szereg atrakcji, m.in. dwie szkockie orkiestry, ścianki wspinaczkowe, dmuchane zamki itd. To świetna okazja do zabawy dla dzieci, które warto zabrać ze sobą na marsz. Przy okazji pikniku swoje świadectwa dadzą osoby zaangażowane w ruch pro-life. Gościem specjalnym pikniku będzie Józef Broda z zespołem.

 

  


DATA: 2018-06-15 09:46:00
AUTOR: PRZYJDŹ NA KRAKOWSKI MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY!
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy te bluzeczki z logo marszu są jakoś dostępne? My mamy 10 czerwca, już nie zdążę zamówić, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
ponad 1 rok temu / matkaPolka
 
Rozumiem, że jest Pan przeciwko 500+ i jakiejkolwiek innej pomocy dla rodziny.
ponad 1 rok temu / Dghh
 
Każdy może przyjść, kto czuje się związany z powołaniem rodziny i obrony życia. Dlaczego niby dziecko niepełnosprawne miałoby zostać wykluczone? W tym przypadku jest to osoba która daje świadectwo, że można mimo wielu przeciwności. Wiele osób poszukuje dogodnego miejsca na dźgnięcie KK i Ruch Narodowego, ale sam znam wiele przypadków w obydwu ww. przykładach, gdzie osoby niepełnosprawne działają(jeżeli mogą), albo zyskują wsparcie. Pomoc nie idzie tylko z państwa, które dysponuje nie swoimi pieniędzmi, ale może iść także oddolnie od ludzi dobrego serca. Jestem ciekawy co będzie z tymi wszystkimi hospicjami/domami opieki, którymi opiekują się teraz zakonnice/zakonnicy, w momencie gdy brakuje powołań. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na Marsz dla Życia i Rodziny. Ambroży
ponad 1 rok temu / Caaf
 
A można przyjść z niepełnosprawnym dorosłym dzieckiem? Takim, jak te które protestowały w sejmie?
ponad 1 rok temu / Dghh
 
A czy mogę zabrać męża na randkę? :))
ponad 1 rok temu / PCH
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.