DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2019 r.

III Niedziela Adwentu
Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Adam Witold Wysocki redaktor Naczelny ?Wolnomularza Polskiego? wydał w 1996 roku swego rodzaju odezwę do ?braci masonów? zatytułowaną ?Masoni i polityka?. W odezwie tej pisze:?Władze wolnomularskie wymagają, by bracia nie zaspakajali obywatelskiego sumienia przez samo tylko oddanie głosu. W okresie przedwyborczym wytężyć oni muszą siły dla oświecenia w duchu swych ideałów środowisk, w których żyją i pracują: nie wolno uchylać się od pracy agitacyjnej i technicznej, przeciwnie, choćby brat był człowiekiem bezpartyjnym, z własnej inicjatywy w okresie przedwyborczym do tej pracy winien stanąć tam, gdzie mu sumienie nakaże. Władze wolnomularskie zdają sobie sprawę z tego, że poszczególni bracia STAJĄ DO PRACY W RÓŻNYCH OBOZACH POLITYCZNYCH. Fakt ten? mimo rywalizacji i walki stronnictw? winien być przedmiotem nie troski naszej lecz radości?. Jakie ideały masońskie ?bracia? mają upowszechniać w partiach politycznych, do których należą? A.W.Wysocki: Masońskie.
5 miesięcy temu / PiS masonerią
 
Zamierzam dokladnie obfotografowac uczestnikow pochodu-Kielce to male miasto,chce wiedziec z kim mi nie po drodze
5 miesięcy temu / Hej
 
Można podziękować dobrej zmianie i P Prezydentowi za super przeprowadzona relorme wymiaru sprawiedliwości.
5 miesięcy temu / Kazimierz
 
@Ryś Wiec jeżeli twoim zdaniem przepis ten zostanie złamany zgloś to do prokuratury, przedstawiając oczywiście dowody na zlamanie przepisu.
5 miesięcy temu / Karol
 
w tym temacie sądy działają błyskawicznie ,szkoda że w poważnych nie
5 miesięcy temu / rety
 
Rozumiem, że jeśli dzieci, albo małżonkowie sędziów, ktorzy wydali te postanowienia publicznie by się rozbierali i co gorsza nawolywali do publicznego seksu, też by wydali podobne postanowienia. Deprawatorzy w togach, powinni siedzieć w więzieniach
5 miesięcy temu / R.
 
@ Karol\\ Istnieje coś takiego jak przyzwoitość społeczna, gwarantowana przez prawo, porównaj\\ Kodeks wykroczeń\\ Dz.U.2019.0.821 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń Rozdział XVI. Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej
5 miesięcy temu / Ryś
 
Jeszcze raz Brawo Sąd
5 miesięcy temu / Voivod
 
Sądowi Apelacyjnemu w Krakowie właśnie chodzi o konfrontację. Bo cóż mieliby do roboty? System demokratyczny-liberalny oraz demokracja zbierają swoje żniwo.
5 miesięcy temu / dad
 
Przecież aktyw LGBT nie kryje się z demoralizacją nieletnich, chociaż dorosłych też. Jak mawia ks. prof. Oko, który się na tym zna, są to w dużej mierze zwolennicy marksizmu. Te 2 rzeczy - demoralizacja i marksizm - mogą być karane.
5 miesięcy temu / Marek
 
Specjalna kasta nie zawodzi, co było łatwe do przewidzenia!
5 miesięcy temu / Karol
 
Żyjemy w wolnym kraju,każdy ma prawo maszerować manifestując swoje poglądy, nikt przecież nie zmusza nikogo do udziału w tym marszu.
5 miesięcy temu / Karol
 
Oto ludzki sąd.
5 miesięcy temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.