DZIŚ JEST:   29   LISTOPADA   2020 r.

I Niedziela Adwentu
Św. Franciszka Antoniego Fasaniego
Św. Saturnina, biskupa
 
 
 
 

Kraków: różaniec w intencji nawrócenia aktywistów ruchu LGBT i ofiar "tęczowej ideologii"

Kraków: różaniec w intencji nawrócenia aktywistów ruchu LGBT i ofiar "tęczowej ideologii"
Fot. You Tube

Przed Bazyliką Mariacką w Krakowie odbyła się modlitwa różańcowa w intencji nawrócenia aktywistów ruchu LGBT, a także wszystkich ofiar „tęczowej ideologii”. Wzięło w niej udział ponad 100 osób. Organizator modlitwy podkreśla, że uczestnikom zależało na tym, aby modlić się w intencji zmanipulowanych dzieci i młodzieży, która nieświadomie uczestniczy w ruchu nawiązującym do bolszewizmu.

 

W sobotę na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się manifestacja środowisk LGBT, która ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, nie przybrała kształtu marszu, jak to bywało w latach ubiegłych. Aktywiści LGBT w swoim stylu domagali się „tolerancji” i „równych praw dla osób LGBT”. Tuż obok zgromadzenia „tęczowych aktywistów” zebrała się grupa katolików, którzy modlili się o nawrócenie nieświadomych zwolenników ideologii LGBT, którzy poprzez swoją postawę i zaangażowanie, kroczą drogą do wiecznego potępienia. W modlitwie różańcowej brała udział również Baraba Nowak, małopolska kurator oświaty, znana z bardzo celnych i krytycznych wypowiedzi pod adresem ideologii gender i LGBT.

 

Organizatorem modlitwy był Dariusz Walusiak z Krakowa, który kilkanaście miesięcy temu organizował również wiece wsparcia dla abp Marka Jędraszewskiego, który był atakowany za nazywanie ideologii LGBT mianem „tęczowej zarazy”.

 

W modlitwie w intencji nawrócenia aktywistów i zwolenników LGBT wzięło udział ponad 100 osób, które odmówiły cztery części różańca oraz odśpiewały pieśni ku czci Matki Bożej oraz modlili się egzorcyzmem prywatnym – modlitwą do św. Michała Archanioła. Organizator różańca podkreślił, że katolicy mogą się bronić przed „tęczową ideologią” przy użyciu broni danej przez Maryję tj. przy użyciu różańca.

 

– Tylko poprzez modlitwę, poprzez broń, którą dała nam Maryja możemy się przeciwstawić złu. Wierzymy, że siła modlitwy jest olbrzymia. Mamy nadzieję, że nasza modlitwa i postawa pomoże tym młodym ludziom i da im do myślenia. Powinniśmy zorganizować się w ten sposób, aby wezwać do Krucjaty Modlitewnej w intencji nawrócenia tych dzieci, bo większość z uczestników marszu LGBT to dzieci, które nieświadome zła po prostu się bawią. Nie zdają sobie sprawy z tego, że są w rękach szatańskich i to prosta droga do wiecznego potępienia – podkreślił Dariusz Walusiak.

 

W rozmowie z PCh24.pl Dariusz Walusiak zwrócił uwagę, że duża część uczestników manifestacji aktywistów LGBT w Krakowie to byli przyjezdni, którzy biorą udział tego typu inicjatywach w całej Polsce. Dodał, że na manifestacji LGBY było również wielu obcokrajowców. „Widać, że siły z zachodu są zainteresowane, abyśmy byli tacy jak inne zachodnie kraje. Musimy bronić się, a naszą bronią jest modlitwa i różaniec” – powiedział organizator spotkania modlitewnego.

 

Walusiak podkreślił, że to czas na przygotowanie Krucjaty Modlitewnej w intencji nawrócenia osób uczestniczących w ruchu LGBT. Dodał, że liczy w tej sprawie na wsparcie biskupów. – Liczymy na to, że hierarchowie, którym jako Lud Boży winniśmy posłuszeństwo, wezwą do modlitwy o ocalenie narodu i wyrwanie ze szpon szatańskich tych młodych ludzi, którzy idą za zabawą, a nie rozumieją konsekwencji tej postawy” – stwierdził organizator modlitwy różańcowej.

 

 

Źródło: własne PCh24.pl

WMa

 

Czytaj także:
DATA: 2020-08-30 12:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@racjonalista Zastanawiam się na jakiej podstawie budujesz takie tezy? Czyżbyś był bogiem? Chrystus powiedział, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Po za tym, to co dzisiaj uznajesz za pewnik, jutro może być zmienione. Jesteś tylko słabym człowiekiem, a kresem ziemskiej pewności i przechwałek będzie ostatecznie grób. A wieczność? Cóż, zależy wyłącznie od Ciebie. Wszystko zależy od tego, co ostatecznie wybierzesz mrok czy światło. Stanów pośrednich nie będzie...
2 miesiące temu / Krakusik
 
Kiedy kościół katolicki zorientuje się, że niemoralne jest narzucanie innym swojej wiary.
2 miesiące temu / Obrzydliwe
 
@racjonalista - nikt nie rodzi się z "inną orientacją". Pan Bóg stworzył człowieka jako mężczyznę i kobietę. I jeszcze jedno, czyżbyś się bał, że ta modlitwa jednak coś zmieni?
2 miesiące temu / gjakub
 
Ta modlitwa niczego nie zmieni.Jeżeli ktoś się urodził z inną orientacją to takim pozostanie.
2 miesiące temu / racjonalista
 
Tajemnice Światła są częścią Różańca, bo dlaczego nie? Duch Święty natchnął Jana Pawła II, by je wprowadzić. Wydłużony Różaniec jest dobry. Jeśli ktoś wątpi, niech zada sobie pytanie o Pozdrowienie Anielskie. Pierwsza część modlitwy jest biblijna, druga - ludzką ręką uczyniona. I co? I nic.
2 miesiące temu / Atanazy
 
@Prze Modlą się jak umieją. Daj Boże aby w swoim czasie zrozumieli, że tzw. tajemnice światła nie są integralną częścią modlitwy różańcowej i można je opuścić. A także, że troska o zdrowie musi być rozumna i sprawiedliwa, nie należy więc ograniczać swobodnego oddychania gdy nie ma ku temu bezpośredniej konieczności. Żadna z tych rzeczy, tj. dodawanie tajemnic do różańca oraz ograniczanie oddychania, nie jest elementem obowiązku posłuszeństwa lokalnemu ordynariuszowi.
2 miesiące temu / Murem
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.