DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Kraków: Różaniec przeciwko demoralizacji. Zaproszenie do modlitwy

Kraków: Różaniec przeciwko demoralizacji. Zaproszenie do modlitwy
Fot. Pixabay

Organizatorzy akcji „Murem za Arcybiskupem” w obronie metropolity krakowskiego zapraszają do modlitwy oraz zamawiania intencji mszalnych w związku z planowanym na najbliższą sobotę marszem ofiar oraz propagatorów ideologii LGBT.

 

„29 sierpnia w sobotę o godzinie 17:00 na krakowskim Rynku środowiska LGBT organizują kolejną paradę tak zwanej równości. Można się spodziewać kolejnego spektaklu nienawiści wobec katolików i naszych odwiecznych wartości zawartych w słowach: Bóg – Honor – Ojczyzna. Szatańskiemu złu  można przeciwstawić się tylko Bożą Mocą. Przyjdźmy na Rynek i otoczmy ich Żywym Różańcem.  Działajmy zgodnie z przesłaniem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki: Zło dobrem zwyciężaj” – czytamy w informacji nadesłanej do naszej redakcji przez organizatorów.

 

„Spotykamy się przed Bazyliką Mariacką o 16.45. Rozstawimy się wzdłuż kamienic wokół Rynku.  Odmawiać będziemy Różaniec w intencji nawrócenia grzeszników z grzechu sodomii i tych, których uwiodła ideologia LGBT” – dodali inicjatorzy akcji modlitewnej.

 

Jak się dowiedzieliśmy, w tym samym czasie w kościołach krakowskich zaplanowane zostały Msze święte o nawrócenie ludzi dotkniętych grzechem sodomii oraz za tych, których uwiodła ideologia LGBT.

 

Organizatorzy zachęcają wiernych, by we własnych parafiach prosili księży o odprawianie Najświętszej Ofiary w podobnych intencjach, a także podali terminy Mszy do publicznej wiadomości.

 

„W 1920 roku kiedy bolszewicy szli na Polskę naród zjednoczył się w modlitwie. Najwyższy czas by w narodowej krucjacie modlitewnej przeciwstawić się zagrażającemu naszej Ojczyźnie i naszej wierze złu” – czytamy w informacji.

 

„Wszystko to oddajemy Maryi Królowej Polski, Tej która zawsze zwycięża” – napisali organizatorzy.

 

 

PCh24.pl

 

 

 

 

 


DATA: 2020-08-29 16:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
23
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Janek Myślę, że Jesteś w wielkim błędzie. Polecam Ci list św. Pawła Apostoła do Rzymian i Koryntian. To jest coś więcej niż obecny papież Franciszek. Zresztą w liście do Galatow św. Paweł przestrzega przed przekleństwem, które spadnie na tych głoszących inną naukę od tej głoszonej przez Pana Jezusa i Apostoła, w tym św. Pawła. Więcej rozwagi i refleksji nad tym, co piszesz.
3 miesiące temu / Krakusik
 
Tęczowa ideologia, to nie tylko geje. Podczas różańca powinniśmy modlić się o nawrócenie kilku milionów Polaków, opanowanych przez grzech masturbacji. Już św Augustyn, a za nim św Tomasz Akwinata dobitnie mówili, że jest to grzech wołający o pomstę do nieba. By tej pomsty uniknąć powinniśmy owych grzeszników surowo napominać i polecać ich w różańcu - apelując o nawrócenie.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
A komunię świętą na rękę udziela? To niech sam się broni.
3 miesiące temu / Dagmara
 
@janek, nie obrażaj ludzi modlących się na różańcu, niezależnie w jakiej intencji to robią, tym razem przyświeca im jak najbardziej piękny i szczytny cel, a twój idol Tutu, to biskup anglikański i nie może być dla katolika żadnym autorytetem
3 miesiące temu / anty
 
Jakoś coś innego głosi papież w Rzymie, czy cieszący się ppwszechnym szacunkiem Abp Kapsztadu D. Tutu, który mówi "Nie poszedłbym do homofobicznego nieba" A więc pora się zastanowić jaką wiarę wyznaja uczestnicy takich modlitw, bo na pewno nie jest ona oparta na ewangelii i naukach Pana Jezusa, ani na oficjalnym nauczaniu papieskim.
3 miesiące temu / Janek
 
"To skutek owej promocji lgbt, gender" - nie da się "wpromować" w kogoś homoseksualizmu. Nie da się kogoś przekonać do homoseksualizmu. To nie jest kwestia decyzji dlatego homoseksualizm, moim zdaniem, nie jest grzechem - nie ma tutaj woli czynienia czegoś. Nie da się takich skłonności w sobie stłumić. Można udawać, że ich nie ma, ale to do niczego dobrego nie prowadzi. A modlitwy o "zaniechanie grzechu sodomii" mają taki sam skutek i sens jak modlitwy o odrośnięcie kończyn amputantom - może i intencja zacna, ale nie da się zaczarować rzeczywistości.
3 miesiące temu / N.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.