DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Same kłamstwa. Gdzie się podział rozum. Strajk kobiet w wydaniu pani Lempart to jest strajk aborcjonistek reprezentujących interesy firm produkujących tabletki i cały przemysł aborcyjny w szpitalach. Zabijanie dzieci nienarodzonych nie rozwiazuje problemu opieki i kosztów ponoszonych przez rodzinę oraz akceptacji społecznej obecności dzieci niepełnosprawnych w naszym życiu. Pani Lempart wykorzystują strach kobiet przed urodzeniem dziecka niepełnosprawnego. Wykorzystuje również starch społeczeństwa i brak akceptacji dzieci niepełnosprawnych. Dowodem na to,że jest to celowe dziaanie w interesie aborcjonistów jest zmasowany atak na instytucje reprezentujące dzisiaj obrońców życia. Zmasowane ataki na kościoły i urzędy państwowe są dowodem prowadzonej wojny biznasu aborcyjnego z oststnimi bastionami obrońców życia, jak widać są ludzie którzy podlegają temu strachowi i dają się zmanipulować. Jak dotrzeć do tych ludzi żeby poznali prawdę?
10 dni temu / KUL
 
Załóż już tą maskę, bo większego obrzęku mózgu już nie dostaniesz
12 dni temu / @Rys
 
Ta rada miasta to banda debili nie mająca znajomości prawa....
12 dni temu / Olo1985
 
To im też odbiło. upadek całkowity. Szkoda, że Lenina już nie ma bo byłaby harmonia.
12 dni temu / normal
 
@ taki 1 Profilaktyka za pomocą maski niszczy układ oddechowy. Już kilka miesięcy temu pisano, że na jesień czeka Polskę fala zachorowań na zapalenie płuc, ponieważ Polakom wysiądą płuca i wszystko to będzie klasyfikowane jako COVID-19. Obecnie kolejne rekordy zachorowań są bite z dnia na dzień a wszystko w oparciu o testy PCR, które nie rozróżniają przeziębienia od SARS-CoV-2 i kwalifikują zdrowych ludzi jako osoby chore. Wskutek noszenia maski mogą się pojawić schorzenia trwałe typu przewlekła rozedma płuc, zespół bezdechu sennego oraz napady astmy oskrzelowej, czy też obrzęk płuc a także w skrajnych przypadkach obrzęk mózgu. Konsekwencje długotrwałego wystawienia naszego organizmu na wdychanie powietrza z podwyższonym stężeniem dwutlenku węgla są niebezpieczne, szczególnie dla osób starszych i dla dzieci.
12 dni temu / Rys
 
Rada Krakowa potępiła konstytucję.
12 dni temu / Ryś
 
O nie, twoje kochane dzieci dowiedzą się że kobieta ma wybór a te okropne 26 osób popiera wybór
13 dni temu / @maria
 
Bandyci bolszewicy w natarciu to może być II bitwa Warszawska dla Polski i Polaków!!!!
13 dni temu / Tadeusz
 
@taki1 bo to było tzw myślenie magiczne. To nie jest tak, że wierny się nie zarazi, ale ma ufać że jest w Rękach Boga i wszystko co go spotka służy jego dobru i nawet jak się zarazi ma powiedzieć"bądź Wola Twoja". A choroba nie jest tak straszna, jak ją malują. Znam dość sporo tzw ozdrowieńców i każdy przeszedł to bardzo łagodnie. Dla mnie samej najgorszym objawem był problem ze smakiem, a zwykłą grypę 2 lata temu przechodziłam o niebo ciężej. Więc po prostu trzeba Bogu zaufać i nie bać się, bo nawet jak się zachoruje to nic się nie stanie czego Bóg by w swojej mądrości i miłości nie dopuścił.
13 dni temu / Polka
 
Z taką rezolucją to oni w tej "Radzie" rzeczywiście się ośmieszają, ale to jednocześnie pokazuje co ci ludzie mają w swoich głowach. Jest to również efekt lewackiego "marszu przez instytucje" - najwyższa pora aby zrobić marsz w drugą stronę.
13 dni temu / abc
 
Jesteście od wywozu śmieci i dziur w drogach, a TK to nie wasza liga pętaki.
13 dni temu / Gość
 
Hańba!!!
13 dni temu / 123
 
Czekam jeszcze na rezolucję potępiającą zrobienie z Rynku i okolic zamtuza dla pijanych Anglików. Tylko się chyba nie doczekam.
13 dni temu / Bondaree
 
Powinno się skrzyknąć kilkanaście parafii z Krakowa i potępić uchwałę Rady Miasta. Co tylko oni mogą sobie uchwalać
13 dni temu / Mirrro
 
@taki 1: nikt nie udowodnił że maseczki w 100% chronią przed zarażeniem - nauka na przestrzeni historii świata bywała omylna i tak będzie dalej, że kolejne lata będą obalać/zmieniać poprzednie zdobycze nauki, w tym medycynę - JEDYNIE PAN BÓG JEST NIEOMYLNY ale w to trzeba wierzyć, bo żadna nauka nigdy tutaj nie dostarczy żadnego dowodu!
13 dni temu / anonim_galeon
 
A rada bzdziszewa wezwała Białoruś do przestrzegania demokracji. Tyle jest warta ta odezwa Krakowa. Moje miasto tak bardzo kpi same z siebie
13 dni temu / silki
 
Anglicy nazywaja Krakow miastem czerwonych lampionow.Tak nisko stoczylo sie nasze krolewskie miasto.
13 dni temu / ztula
 
Kraków komunistyczne rządy
13 dni temu / DNA
 
A co to kogo obchodzi co oni uchwalili.
13 dni temu / Roman
 
To pikuś co uchwalili lewaccy radni w Krakowie. Kuria w Częstochowie zabroniła posługi ks. Danielowi Galusowi. Ponieważ pozwolił podczas Mszy Św. ściągnąć maseczki i powiedział że Pan Jezus dba o wiernych i nikt się nie zarazi. Najlepsze jest uzasadnienie. Stwierdzono że, to co powiedział jest zabobonem. Wygląda z tego, że wg Kurii wiara w Kościele jest zabobonem.
13 dni temu / taki 1
 
A ja myślałam, że każdy CZŁOWIEK powinien opowiedzieć się za mordowanymi dziećmi poczętymi. O, ja naiwna. Cóż, moje kochane dzieci poczęte z zespołem Dovna, mam dla was złą NOWINĘ. 26 członków Rady krakowskiej odmawia Wam prawa do życia.Boże wybacz im, bo nie wiedzą co czynią.
13 dni temu / maria
 
Wstyd mi, że mieszkam w takim mieście!
13 dni temu / Esperado
 
Kiedyś dumne Królewskie Miasto Kraków dziś po latach komunizmu dzielnica Nowe Huty. Kompletna pauperyzacją.
13 dni temu / J
 
Czy im się coś nie pomieszało?
13 dni temu / Ryś
 
jaki ubkraj takie gybały!
14 dni temu / ot co!
 
Oni mają bardziej nawalone w baniakach niz mozna by przypuszczać. Zamiast zajmować się smogiem, czyli komfortem mieszkańców i turystów, to oni wchodza w nieswoje kompetencje. Poza tym, jak takie barachło, smie podważac orzeczenie TK? Może szkodnicy z UW, SLD, PSL i UP mogli zrobić inną konstutucję?
14 dni temu / Skanderbeg
 
Powinni jeszcze potępić złą pogodę. śmieszni.
14 dni temu / minimax
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.