DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Grzech sodomii nie został odwołany. Czynni pederaści, tęcza nie tęcza., są potępiani..
2 miesiące temu / Opty
 
Tęcza to symbol przymierza Pana Boga z człowiekiem - Rdz 9, 13 - można się długo sprzeczać ilu kolorowa ma być ale za każdym razem to jest tęcza
2 miesiące temu / anonim_galeon
 
Krakowiacy! zmobilizujcie siły i zapewnicie ochronę miejscom kultu! Patroni święci Krakowa i Aniołowie Stróżowie i wszyscy święci wstawiaj cię się przeciw złu które przybralo fałszywe szaty kolorów tęczy
2 miesiące temu / B
 
Dość tolerancji nienawiści. Tolerancja LGBT to słowo wytrych którym próbuje się zasłonić wszelkie zło i grzech i nieprawość. Katolicy do broni- różańce w dłoń! Ojcze Pio postaw tamę złu lgbtowcow w naszej Ojczyźnie. Królowo Polski ratuj tych biednnych grzeszników by nie poszli na wieczne zatracenie z powodu ideologii która niszczy ich serca i duszę! Któż jak Bóg
2 miesiące temu / Bozydar
 
Oj jak oni nienawidzą Boga ale cóż jak pan każe niewolnik musi a jego ojca kłamstwa są wszak niewolnikami
2 miesiące temu / Katolikpolak196
 
krzyże czy kapliszki są by diabeł ludziom dróg nie mylił, zwłaszcza na rozstajach, są coś jak oznaczenia tras w górach, a nikt normalny tego nie niszczy no i dostanie odsiadkę
2 miesiące temu / szpulas11
 
Nie nazywajcie tych szmat tęczą!
2 miesiące temu / Józef
 
Jest to też pokłosie tego że KK nie wypowiedział się dotąd oficjalnie nt. prawdziwego oblicza lgbt, gender. I czym w takim znaczeniu jest "paratęczowy baner". Sprawa na tyle dojrzała że powinna być wydana encyklika. Tak jak zostały potępione faszyzm i komunizm. Ale to tylko marzenie. Episkopat w całości też się pewnie nie wypowie poza ogólnikami oburzenia. Pojedynczy najmądrzejsi nawet księża czy biskupi ze swoim słowem zostaną przemilczani czy wrzuceni do worka z oszołomami. A tu nie wystarczy wrzucić o "tęczowej zarazie". To za mało. Potrzebny jest krótki, prosty ale dogłębny dokument, który nie zatrzymuje się na sexie lgbt, ale pokazuje ich prawdziwe cele. Przecież wszystko już zostało przetestowane na zachodzie. Tylko brać, analizować, ogłaszać.
2 miesiące temu / Mirrro
 
Gdzie tkwi przyczyna tego zuchwalstwa bezbożników? Czy może mamy tu do czynienia z konsekwencjami SAMODESTRUKCJI, jakiej bezsprzecznie dopuścili się ci, którzy z Urzędu powinni swej Wiary bronić nawet za cenę życia?! Te przykłady i świadectwa łamania 1-go przykazania muszą przecież mieć swoje KONSEKWENCJE! Ks. Michał Poradowski z ubolewaniem stwierdził, że kara za to musi być większa jak za Sodomę i Gomorę! Kara za co?! - ano właśnie, czy nie z tego właśnie powodu Naród, który został wybrany, ma dzisiaj do dyspozycji tylko ŚCIANĘ PŁACZU? Bo nie rozpoznali Mesjasza? A czy ci, którzy tak ohydnie wypaczają Ewangelię, nie stoją po tej samej stronie gdzie stanął Judasz? Wtedy musimy widzieć te bluźniercze akty w zupełnie innym świetle . . .
2 miesiące temu / AndrzejBR
 
Życzę im, żeby Bóg ich w końcu nawrócił
2 miesiące temu / Gość
 
DOSĆ TEGO! Kiedy się przeciwstawimy
2 miesiące temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.