DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Kraków: edukacja seksualna pod przykrywką profilaktyki? Powiedz „nie” – podpisz apel do Wojewody!

Kraków: edukacja seksualna pod przykrywką profilaktyki? Powiedz „nie” – podpisz apel do Wojewody!
fot. pixabay.com

Rada Miasta Krakowa przyjęła uchwałę, która może prowadzić do wprowadzenia w krakowskich szkołach wulgarnej „edukacji” seksualnej zgodnej z oczekiwaniami LGBT. W odpowiedzi na decyzję radnych powstała petycja do Wojewody Małopolskiego. Jej sygnatariusze apelują o odrzucenie uchwały i zaprzestanie dalszych prac nad tym dokumentem.

 

W Krakowie przyjęto ustawę o powołaniu programu grantowego dla organizacji pozarządowych, które miałyby realizować w krakowskich szkołach profilaktykę ciąż wśród nastolatek oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Działacze pro-life uczulają, że nowe prawo może zostać wykorzystane do forsowania w szkołach seksedukacji w myśl postulatów środowisk LGBT.

 

„Istnieją poważne przesłanki wskazujące na to, że program ten będzie wykorzystany do realizacji celów politycznych skrajnej lewicy, w szczególności środowisk skupionych wokół lobby LGBT” – zaznaczają zwracający uwagę na problem dr Bawer Aondo-Akaa oraz Jacek Kotula. W specjalnym piśmie apelują do Marszałka o odrzucenie projektu i zaniechanie dalszych prac.

 

Do podobnych przypadków dochodzi już w Warszawie i Gdańsku, gdzie mimo licznych protestów wprowadzono tzw. edukację seksualną. Autorzy tych projektów nie ukrywają, że inspirowali się wytycznymi WHO.

 

Przyjęte w Krakowie prawo zakłada, że zajęcia edukacyjne w tutejszych szkołach prowadzone byłyby przez organizacje pozarządowe zrzeszające „edukatorów seksualnych”. Działalność takich organizacji od dawna budzi poważne wątpliwości prawne i jest przedmiotem protestów rodziców i nauczycieli.

 

Podczas prac nad przyjęciem ustawy wątpliwości ekspertów zostały zbagatelizowane, a ich przedstawicielkę siłą usunięto z sali obrad. Sygnatariusze listu apelują o podjęcie działań, które zatrzymają szkodliwą dla dzieci uchwałę. W związku z tym ruszyła specjalna petycja zaadresowana do Wojewody Małopolskiego, Piotra Ćwika.

 

„Uchwała Rady Miasta NR XVIII/372/19 stanie się narzędziem do realizacji ideologicznego i politycznego programu organizacji LGBT. Dlatego apeluję do Pana o jej odrzucenie i zaniechanie dalszych prac nad tym dokumentem” – czytamy w treści petycji, którą można podpisać TUTAJ.

 

 

PR

 

  


DATA: 2019-07-11 10:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdzie jest rząd, gdzie jest MEN? Co oni robią i dlaczego nic???
ponad 1 rok temu / pga
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.