DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Krótko: w ciągu ostatnich 10 lat zapadło ok 1000 wyroków za pedofilię w tym ok 400 za pedofilię homoseksualną to na szczęście nie jest dużo. ale niepokoi fakt że mniejszość licząca 1-2% populacji mam na sumieniu aż 40% takich przestępstw!!!
2 miesiące temu / next
 
Zgoda, napisy na furgonetce są OK i sam wspieram finansowo fundację PRO
2 miesiące temu / rrr do "do NN"
 
@rrr, chyba jesteś jeszcze młodą osoba, bo nie widzisz prostych zależności w tej sprawie, jeśli ci chorzy ludzie robią to w swoich czterech kątach i nie afiszują się plus demoralizują innych, to Pan Bóg rozliczy ich z tego postępowania, w innym przypadku musi rozliczyć ich normalna część społeczeństwa, która nie musi się zgadzać na ich oglądanie
2 miesiące temu / rychu
 
Przez dbanie o to, żeby okazywać homosiom szacunek, mamy teraz to co mamy. Nie można powiedzieć prawdy, że są bardziej skłonni do przestępstw za to oni bez problemu wchodzą nam na głowę. Ocknij się, @rrr!
2 miesiące temu / Tom
 
Napisy na furgonetce odnoszą się do obowiązkowej edukacji seksualnej dzieci w przedszkolach i szkole. Nie ma tam mowy o odbieraniu szacunku innym ludziom. To jakieś fantazje.
2 miesiące temu / do NN
 
Przykro mi ale nie przekonuje mnie to. Każdemu należy się szacunek, także homoseksualistom. Walczymy z ideologią a nie ludźmi. Równie dobrze możemy chodzić z banerami "Czarnoskórzy są X razy bardziej skłonni do zabójstw niż biali" - to też prawda, a byłoby to szczucie
2 miesiące temu / rrr
 
Chwała im za to!
2 miesiące temu / Marek
 
@rrr Zwróć uwagę, że oni depczą nauczanie Chrystusa. Czy to dla ciebie obojętne? A dodatkowo jak będzie wyglądać ich wieczność? Wolność w obecnym wydaniu wymyśliła masoneria w okresie tzw. oświecenia. Więcej czytaj, myśl i wyciągaj poprawne wnioski w oparciu o to, co mówi Ci Chrystus, a nie poprawność polityczna tego świata.
2 miesiące temu / Krakusik
 
rrr, człowieku, jakie szczucie, to jest prawda, masz z nią problem? Chcesz cenzurować, żeby się jakiś homoś nie poczuł gorzej? Przed tymi środowiskami trzeba się bronić i ostrzegać!
2 miesiące temu / Tom
 
Brawo.
2 miesiące temu / retro
 
Ten powyższy baner to bezsensowne szczucie na homoseksualistów. Możemy krytykować deprawację w szkołach jak robi to na swoich ciężarówkach Fundacja Pro, ale po co mówić takie rzeczy że homoseksualiści sa bardziej skłonni do zabójstw??? Czemu to służy??? Niech sobie żyją jak chcą ale niech nie narzucają ludziom tego światopoglądu
2 miesiące temu / rrr
 
Szacun dla nich. Tylko ilu ich? Głos wołającego na puszczy.
2 miesiące temu / Jot
 
Jeśli wystarczy ubrać się w sukienkę i ew. umalować, żeby móc bezkarnie Trzaskowskiego trzasnąć w szczękę, to ja się zgłaszam! Mogę nawet do kompletu założyć tęczową apaszkę.
2 miesiące temu / Pokręć
 
Czyżby w Krakowie jak przyjdzie powtórnie Pan Jezus, znalazło się tylko 4 sprawiedliwych, obudź się narodzie zanim będzie za późno.
2 miesiące temu / vera
 
@Pesymista. A czy ktoś wiedział, że ta pikieta się odbędzie. Ktoś, kto przyjechał w innym celu, to nie stawał razem z pikietującymi, tylko poparł i szedł dalej, w swojej sprawie.
2 miesiące temu / ot co
 
Pikieta co najmniej jak na marszu niepodległości.
2 miesiące temu / Rafał
 
Tych kilku sprawiedliwych z Krakowa to cała odpowiedz na 48 zdziczałych dewiantów??
2 miesiące temu / Pesymista
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.