DZIŚ JEST:   29   WRZEŚNIA   2020 r.

Świętych Archaniołów
Michała, Gabriela i Rafała
 
 
 
 

Kraków: #Stop dewiacji. Pikieta odpowiedzią na działania homoheretyków

Kraków: #Stop dewiacji. Pikieta odpowiedzią na działania homoheretyków
Źródło: zycierodzina.pl

Pikietę #StopDewiacji zorganizowała w sobotę Fundacja Życie i Rodzina na Rynku w Krakowie. Była to odpowiedź na piątkowe zamieszki w Warszawie. Pikieta cieszyła się dużym zainteresowaniem obecnych w Krakowie turystów.

 

Na warszawskich ulicach doszło w piątek do ataków na funkcjonariuszy policji, którzy z nakazu prokuratora mieli doprowadzić do aresztu działacza LGBT (podającego się za kobietę). Mężczyzna brał udział w niedawnym ataku na furgonetkę antyaborcyjną oraz w profanacji figury Chrystusa przed kościołem Świętego Krzyża.

 

W odpowiedzi na działania homoaktywistów wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na krakowskim Rynku starali się pokazać praktyczne skutki realizacji postulatów LGBT. Informowali o zagrożeniu dla dzieci, młodzieży i całego społeczeństwa, co ich zdaniem potwierdzają badania i wyroki sądowe dotyczące przemocy, molestowania i pedofilii jaka ma mieć miejsce właśnie w środowiskach LGBT.

 

- Homoideologia to nie zabawa. W państwach, gdzie zgodzono się na realizację postulatów LGBT, zalegalizowano związki partnerskie i pozwolono im adoptować dzieci, wielokrotnie kończyło się to tragedią tych dzieci. Nie ma zgody na to, aby w naszej Ojczyźnie homoaktywiści wymuszali na normalnej większości akceptację ich ekscesów i tolerancję dla swoich żądań - mówiła Kaja Godek.

 

Fot. Fundacja Życie i Rodzina

 

Sobotnia akcja Fundacji spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających Kraków turystów. „Spotkaliśmy się z głosami poparcia, niektórzy unosili w górę kciuki, aby pokazać życzliwość dla pikiety” - informują organizatorzy pikiety.

 

KAI

MA


DATA: 2020-08-09 21:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Krótko: w ciągu ostatnich 10 lat zapadło ok 1000 wyroków za pedofilię w tym ok 400 za pedofilię homoseksualną to na szczęście nie jest dużo. ale niepokoi fakt że mniejszość licząca 1-2% populacji mam na sumieniu aż 40% takich przestępstw!!!
1 miesiąc temu / next
 
Zgoda, napisy na furgonetce są OK i sam wspieram finansowo fundację PRO
1 miesiąc temu / rrr do "do NN"
 
@rrr, chyba jesteś jeszcze młodą osoba, bo nie widzisz prostych zależności w tej sprawie, jeśli ci chorzy ludzie robią to w swoich czterech kątach i nie afiszują się plus demoralizują innych, to Pan Bóg rozliczy ich z tego postępowania, w innym przypadku musi rozliczyć ich normalna część społeczeństwa, która nie musi się zgadzać na ich oglądanie
1 miesiąc temu / rychu
 
Przez dbanie o to, żeby okazywać homosiom szacunek, mamy teraz to co mamy. Nie można powiedzieć prawdy, że są bardziej skłonni do przestępstw za to oni bez problemu wchodzą nam na głowę. Ocknij się, @rrr!
1 miesiąc temu / Tom
 
Napisy na furgonetce odnoszą się do obowiązkowej edukacji seksualnej dzieci w przedszkolach i szkole. Nie ma tam mowy o odbieraniu szacunku innym ludziom. To jakieś fantazje.
1 miesiąc temu / do NN
 
Przykro mi ale nie przekonuje mnie to. Każdemu należy się szacunek, także homoseksualistom. Walczymy z ideologią a nie ludźmi. Równie dobrze możemy chodzić z banerami "Czarnoskórzy są X razy bardziej skłonni do zabójstw niż biali" - to też prawda, a byłoby to szczucie
1 miesiąc temu / rrr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.