Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Kościół i Polska po wyborach. I co dalej? „Prawy prosty” zaprasza!


Odtwórz w YouTube
 

Program „Prawy prosty” zaprasza na podsumowanie wyników wyborów. Komentują: Krystian Kratiuk, Marcin Austyn oraz gospodarz programu Łukasz Karpiel.


DATA: 2019-08-21 08:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

nie z tęczową flagą ,a z homoflagą. sześć poziomych pasów to nie tęcza.
4 miesiące temu / i.m.w.
 
Z Macron nam nie po drodze.Trzeba dbać o lepsze układy Polsko Niemieckie patrz reperacje wypracowane przez szefa Rady Europejskiej p.Tuska
4 miesiące temu / 111
 
"Koalicja" - przytulisko dla komuny.
4 miesiące temu / Zbigniew
 
PiS żeby wyciągnął,projekty z "szuflady" a choćby obywatelski w Obronie dzieci Poczętych?.500+,ok,300+ super,1000+ och i ach.Ile jeszcze czasu potrzeba na to żeby władze PiS przyjmują sakramenty św,wyciągnęły głowę z piasku, i stanęły twardo w obronie Dekalogu?.A Konfederacja? naczelne hasło Bóg - Honor- Ojczyzna,licząc że stanie w "warszawce " protestacyjnym maeszu przeciw 447,zdobędzie mandaty i władzę?.Niech sprawdzi z kim była kto przekona w koalicji,to co piszę Korwin Mikke w sieci,jest widoczne nadal. Na dziś żal mi Kai Godek,starała się ja na ile mogłem pomagałem jej też!.Przegrała bo zaufała,i pozostaje pytanie.Kto zdradził blisko milion Polskich Obywateli którzy są przeciwko zabijaniu Dzieci Nienarodzonych? : z pozdrowieniem :
4 miesiące temu / petrus
 
Garstka widzi...Ale co robi oprócz rozpaczy że porażkę poniosła partia prowschodniosłowiańska ? Jakaś praca u podstaw zamiast obrażania się na Naród?
4 miesiące temu / Prysznic
 
Cztery asy jak w pokerze?
4 miesiące temu / Jara
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.