Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   SIERPNIA   2018 r.

Św. Stefana, króla
Św. Rocha
 
 
 
 

Rozmowa z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim

Kościół i pentekostalizacja – w stronę protestantyzmu [VIDEO]


Do Polski docierają – znane dotąd z innych kontynentów – zjawiska o charakterze religijnym. Zmianie ulega katolicka pobożność. Zachodzące procesy tłumaczy w rozmowie z PChTV ks. dr hab. Andrzej Kobyliński, teolog, filozof i etyk badający problematykę pentekostalizacji chrześcijaństwa.

 

 


DATA: 2018-08-05 09:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tylko z Maryja i przez Maryje do Chrystusa. Diabel wszedzie jest ten sam.
8 dni temu / Henryka
 
Trwajmy w Wierze i Tradycji św. Kościoła Katolickiego.Czytajmy św. Tomasza z Akwinu. A przede wszystkim w tradycyjnej Mszy Świętej. Kiedy ci co odeszli od św. Wiary Katolickiej nasycą swoje zmysły i swoje ego. Zobaczą ohydę spustoszenia Winnicy Pańskiej. Mieli gdzie wrócić. Bo tu jest ich dom.
9 dni temu / Roni
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.