DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ taki tam "jesteśmy biedni żyjąc bieżącymi wydatkami" - tym bardziej są potrzebne i bieżące dochody.
3 dni temu / Ryś
 
"Epidemia koronawirusa wybuchła w Europie na dobre" w chorych głowach polityków.
3 dni temu / Ryś
 
Patogen koronawirusa jest mutantem,na jego "bytowośc" - przytaczam za ks.prof Guzem - składa się wiele innych grożnych zarazków, niepodobna aby powstał drogą naturalną, istnieje duże prawdopodobieństwo,że został gdzieś "wychodowany" - czy jest to tylko hipoteza?
8 dni temu / t
 
świat zmieni się w Grecję w kryzysie Chciwość bankierów tzw zachodu i strach przed biedą to sytuacja obecnej rzeczywistości Teza pozbawieniu Polaków oszczędności przedstawiona w artykule nieuprawniona My jesteśmy biedni żyjąc bieżącymi wydatkami ale tak ma być Ubodzy są bliŚsi Sercu Chrystusa Majętni tracą perspektywę zbawienia z oczu .
9 dni temu / taki tam
 
Analiza zakłada że rzeczywistością życia kieruje ekonomia. To tylko jeden z czynników którego zasady mają znaczenie przede wszystkim w czasie w miarę" normalnym przewidywalnym" Rzeczywistość to wiele nawet nieuświadanych czynników. Mówienie uczone o tym co nas czeka służy najczęściej do próby manipulowania obecnym stanem. Lepiej milczeć. Nawet dureń gdy milczy - może zostać uznany za mądrego. § Stąd proroctwa nie służą do prywatnego wyjaśniania, są ukryte aby nie dało się nimi manipulować rzeczywistością przez mających"ducha" lub wyobraźnię o naturze nowotworowej. Howgh! Jak mawiał Winnetou do białego brata- Miażdząca Pięść. ONI nie odpuszczą, to obłęd. Ale czy MY wytrwamy?!?
10 dni temu / RzeczNic
 
Żyjemy w czasach ostatecznych.Ludzie zniknęli ,zostali pochwyceni w kwarantannę.Ratunkiem jest ustanowić Pana Jezusa królem Polski. Podobna sytuacja była przed II wojna,trzeba oficjalnie to zrobić i już.
10 dni temu / nn
 
Rozumiem, że poprzednia ekipą była lepsza, a ekipa którą stworzyłby autor posta jeszcze lepsza.
10 dni temu / Panie ratuj prz
 
Powinniśmy wystawić rachunek chińczykom. O wirusie wiedzieli dużo wcześniej i nie zrobili z tym nic.
10 dni temu / Andy
 
Dodam jeszcze że nie wierzę Chinom, Iranowi, Rosji czy USA w ich rzetelność co do rzeczywistego podawania liczby ofiar epidemii. A Niemcy już w ogóle.. stosują tylko sobie znaną metodologię a narodowi wmawiają że znow są najlepsi na swiecie tym razem w leczeniu koronawirusa. Dlatego te kilkaset milionow potencjalnych ofiar które wczesniej podalem to wg mnie optymistyczne szacunki. To oczywiscie tylko moje zdanie. Pamietajcie też ze są pewne sytuacje gdzie brak paniki jest wazniejszy od prawdy
10 dni temu / ProBro
 
Mam taką hipotezę absolutnie nie obstaję że jest ona słuszna że Bóg zabiera tych którzy najbardziej wycierpieli starsi, schorowani żeby oszczedzić im tego co dopiero nastąpi. Ukazując przy okazji "Zachodowi" jak jest wewnętrznie sprzeczny ratując życia tych ludzi jednocześnie postulując eutanazję i prymat gospodarki, społeczeństwa nad życiem ludzkim. Cierpienia życia doczesnego to jak zauważa choćby Św. Jan Paweł II skarb w ratowaniu dusz swoich i innych przed zatraceniem. Jeżeli Bóg odbiera nam ten skarb, tych ludzi to czy to nie znak że spóźnilismy się z pokutą? 7 mld ludzi, 60% zakazonych i nawet 5% smiertelność choc obecnie na swiecie to 14% daje kilkaset milionów ofiar. Gospodarka oparta na heglowskim teza-antyteza-synteza czyli na gnostyckim coincidentia oppositorum obecnej antytezy nie zniesie. Nastepnym etapem wydaje się być biblijny wielki ucisk
10 dni temu / ProBro
 
Rzeczywistość podstawiona, czyli ściema + zarządzanie strachem.
10 dni temu / pit
 
Z tymi powracajacymi kryzysami to sporo racji i nie ma się czemu dziwić jeśli popatrzeć na kierunki rozwoju gospodarczego. W uproszczeniu najpierw jest niszczenie państw żeby stworzyć trochę większe organizmy jak UE, potem jest niszczenie tych organizmów żeby stworzyć jeszcze większe struktury czyli światowe kolejny kryzys zawsze ma na celu żeby ze złego znowu wyszło coś dobrego przynajmniej w sensie propagandowym. No chyba że towarzyszące zmiany obyczajowe będą tak wielkie i tak głupie że nie będzie szło dokonać jakichś kolejnych kroków.
10 dni temu / pl
 
Kolejny dowód na to że żyjemy w czasach ostatecznych. Będzie głód i nędza...
10 dni temu / Polka
 
ala wilk- Rosjanie sami się depopulują alkoholizmem,służbą zdrowia na poziomie lat 30tych i zalewem chińczykow na Dalekim wschodzie Rosji - klika oligarchów i masy teskniące za Stalinem
10 dni temu / Lustro
 
Choroba fałszywego pieniądza bez okrycia toczyła świat od dawna. Czarny łabędź koronawirusowy choć powoduje też faktyczne straty jest może nie kroplą przelewającą bo niezłym chluśnięciem ale gdyby były zdrowe zasady monetarne nie byłoby takiego armagedonu który będzie. Będzie powiadam Wam. I nie śmiać się z zapasów ryżu i makaronu tylko robić te zapasy. To się nie zmarnuje bo ma 2-3 lata termin ważności. Makaron to rok po terminie będzie dobry. Ryż to pewnie 20 lat po terminie byleby w suchym, chłodnym miejscu był. Broń też warto mieć. Właściwie to trzeba. Lepiej się potem śmiać że wcale nie była potrzebna. Bo jak odwrotnie to nie będzie się potem miał kto śmiać.
10 dni temu / Jot
 
Pytel - porównujesz dżumę z cholerą a zdrowym trzeba być! Putin jest KGBowcem spadkobiercą tych co wprowadzili a wyprowadzili? aborcję.
10 dni temu / Jot
 
Do 2 godziny temu / ala wilk; Kto woła o obniżeniu liczby ludności świata?? Czy wołał kiedykolwiek Putin? Gdzie jest najwięcej klinik aborcyjnych świetnie prosperujących, kto promuje na świecie środki antykoncepcyjne>
10 dni temu / Pytel
 
Prawo Rudina - "w sytuacji kryzysowej, kiedy trzeba będzie wybierać miedzy różnymi alternatywami, większość ludzi wybierze rozwiązanie najgorsze". Prawo Katza: "ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości".
10 dni temu / Ron
 
@ Ryś Do depopulacji to dąży Putin bo w Rosji pod jego rządami wykonuje się milion aborcji rocznie.
10 dni temu / ala wilk
 
niestety trochę naiwny artykuł bo globaliści wierzący w szatana opracują metodę zniewolenia jeszcze skuteczniejszą, jak na przykład bezgotówkowe wszystko...
10 dni temu / eee
 
Np. we Włoszech w roku 2017 na choroby układu oddechowego zmarło 53.372. Nie ogłoszono stanu epidemii. Prawdziwym wirusem jest pusty pieniądz amerykański, i powiązane z nimi waluty innych krajów. W Polsce przyczyną jest likwidacja produkcji przemysłowej w latach dziewięćdzesiątych, i łatanie budżetu pożyczkami. Wspólnym mianownikiem jest dążenie ONZ do depopulacji i wprowadzenia rządu światowego.
10 dni temu / Ryś
 
Co z budżetówką która stanowi w czeciejerpe 20% wszystkich zatrudnionych? Czy oni też doznają obniżki wynagrodzeń? Czy dojdzie do redukcji nie potrzebnych etatów? Czy ktoś przyjży się dynastiom rodzinnym w urzędach, ratuszach, uczelniach? Kto będzie na nich pracował jeśli bezrobocie osiągnie np. 20%?
10 dni temu / Ron
 
dla wszystkich którzy właśnie się budzą proponuję przyspieszony kurs o pieniądzu. Najlepiej obejrzeć/przeczytać wszystko co stworzył pan Janusz Lewicki - wydawca czasopisma Michael. Google podaje wszystko jak na tacy.
10 dni temu / Pejot
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.