DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wszystko się wypełnia na naszych oczach. Nienawiść znalazła swoje ujscie w w chorobach,kataklizmach,trzęsieniach ziemi.Teraz już tylko cud i Miłosierdzie Boże może świat uratować. Ale pycha wielu, nie pozwala im prosić Boga w którego nie wierzą. Wierzą w swoją mądrość, samowystarczalność, czy wezmą na siebie odpowiedzialność za życie ludzi, za losy świata? A może tak nienawidzą siebie i innych, że chętnie wywiodą ludzi na zatracenie?
6 miesięcy temu / Zatrwożony
 
A ludzie popierają takich zwolenników Eurokołchozu jak "pan prezydent" Warszawy który każe ludziom jeździć komunikacją miejską bo parkingi dalej są płatne, jeszcze zmniejsza częstotliwość kursowania co wiadomo że skutkuje większym tłokiem, niektórych może to kosztować życie. Nie będę przypominał jak dawniej traktowało się takie ......
6 miesięcy temu / Johnny
 
nie ma już nadzieji.
6 miesięcy temu / Prawa
 
Europa, ta Europa, niczego się nie nauczy. Musi wymrzeć to pokolenie, niczym Izraelici na pustyni, i narodzić się nowe. To pokolenie Europejczyków jest w większości do cna zdemoralizowane.
6 miesięcy temu / Marek
 
Będzie koniec świata,
6 miesięcy temu / lysienie Placko
 
ta pandemia jest wpisana w scenariusz konca swiata
6 miesięcy temu / Talip
 
Pachomama i koronawirus motto: ?Nie ma przypadków, są znaki.? Po raz pierwszy w historii chrześcijaństwa Przy celebrze triduum nie będzie Wiernych! W stanie skryje się kapłaństwa... Amazoński synod miał na względzie Brak kapłanów, nie: brak wiernych tłumu... Pachomama - wirus dla rozumu!
6 miesięcy temu / klioes vel pisl
 
ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości . Jednak globaliści i ich plan NWO związany z koronawirusem to prawda.
6 miesięcy temu / meeg
 
Zamilkły instytucje ponadnarodowe,a szczególnie przygnębiające jest zupełne wycofanie się Kościoła,który w takiej sytuacji powinien być na pierwszej linii frontu,tymczasem to świątynie zamknęły się jako pierwsze.
6 miesięcy temu / Sciepuro
 
Rzuca się w oczy zupełne wycofanie sie Kościoła w całej tej sytuacji
6 miesięcy temu / nauczkrzysztof
 
Dlaczego biskupi wzorem rozpaczliwych slow Ministra Zdrowia "kwarantanna albo smierc",pomimo wprowadzonych juz zmian porzadkowych,nie organizuja nabozenstw przebłagalnych mogacych stac sie zapowiadana Iskra wychodzaca z Polski do calego swiata?.
6 miesięcy temu / st
 
Izrael będzie ścigał chorych na COVID-19 jak terrorystów Premier Izreala Benjamin Netanyahu zapowiedział, że kraj będzie używał środków używanych przeciwko terrorystom w celu lokalizowania i izolowania osób zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Izrael będzie ścigał chorych na COVID-19 jak terrorystów Premier Izreala Benjamin Netanyahu zapowiedział, że kraj będzie używał środków używanych przeciwko terrorystom w celu lokalizowania i izolowania osób zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Więcej: https://www.antyradio.pl/News/Izrael-bedzie-scigal-chorych-na-COVID-19-jak-terrorystow-39729 Więcej: https://www.antyradio.pl/News/Izrael-bedzie-scigal-chorych-na-COVID-19-jak-terrorystow-39729
6 miesięcy temu / Teodor...
 
Moim zdaniem nasze władze zareagowaly jak najbardziej właściwie czyli na czasie. Mieliśmy trochę czasu ponieważ wirus rozwijał się gdzie indziej. Ale można powiedzieć że tam zawiódł system wczesnego ostrzegania który musi działać w takich wypadkach. Teraz zamiast wszyscy robić jedno i sobie pomagać każdy chce pokazać kto lepszy. Myślę że porażkę ponosi ta część europy która chce narzucać warunki reszcie. Ta pierwszej prędkości popełnia dużo błędów które są konsekwencją tych pierwszych kroków. Dużo tam też szatanizmu bo jak ktoś się cieszy ze się zarazaja to musi być chyba we władzy Złego.
6 miesięcy temu / T
 
Donald J. Trump podał / a dalej Sec. Sonny Perdue @SecretarySonny ? 20 marca Bohaterom w łańcuchu dostaw żywności w USA pozdrawiamy was.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
Ci co piszą o jakimś spisku, lub bagatelizują problem mają duże problemy z percepcją. We Włoszech zmarło dziś 800 osób! To jest masakra a nie żadna ściema, czy spisek. Co można zrobić? Z uwagą wsłuchiwać się w polecenia władz i ekspertów oraz bezwzględnie je respektować. Tylko w ten sposób możemy ocalić Kraj przez zarazą. Modlitwa też się przyda, żeby nikogo z nas ani naszych rodzin nie dosięgła epidemia.
6 miesięcy temu / Michu.
 
18 miesięcy jako czas, w którym świat będzie musiał zmienić zasady działania w obronie przez COVID-19 wskazywany jest nie tylko przez specjalistów z USA. Taki sam okres pojawił się w opracowaniu epidemiologów z londyńskiego Imperial College. Można w nim wyczytać, że znaczne ograniczenie kontaktów międzyludzkich może być niezbędne właśnie przez półtora roku, do czasu pojawienia się szczepionek, tak by nie narażać szpitali na przepełnienie". za;antyradio.pl
6 miesięcy temu / Teodor...
 
Pejot - wypłacanie przez państwo pieniędzy nic nie da jeśli nie będzie produkcji potrzebnych towarów. Może niech wypłacają szynkę, chleb, warzywa - niech to wydrukują w banku centralnym. I złoto też niech wydrukują - takie żółte brzęczące.
6 miesięcy temu / Jot
 
Bez względu na to czy ten wirus to specjalna wrzutka czy też sprawa natury wątpię aby taką okazję towarzysze od NWO nowego porządku świata zmarnowali. Może być grubo jak posypią się całkowicie łańcuchy dostaw i legnie przemysł. Usługi już leżą. W każdym razie zalew pieniądza bez pokrycia będzie ogromny - okradną nas inflacją. Nie wiem czy doradzać kruszce - to trzeba było kupować z rok temu albo wcześniej ale broń to szczerze radzę.
6 miesięcy temu / Jot
 
Widać, co jest warta Unia Europejska - szkoda na to lewackie ustrojstwo nawet złamanego szeląga!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Do Pentody. Tak zgadzam się, nadszedł czas zadania pytania po co nam taka Unia. To ma znaczenie dla naszego kraju. To jest problem że wirus się tam rozprzestrzenia w tym sensie że nie widać pomocy z tamtej strony. Możliwe też że UE w końcu zostanie przejęta przez najeźdźców co też oznacza jej koniec bo tamci się nie przejmują tym co robi UE tylko przejmują się tym co robią szejkowie.
6 miesięcy temu / Tak tylko.
 
Czy już czas zadać sobie pytanie: po co nam taka Unia?
6 miesięcy temu / Pentody
 
@ron ma rację. To co się dzieje to nic innego jak przyspieszenie wprowadzania Nowego Porządku Świata. Wystarczy w szerszej perspektywie analizować to co się dzieje. Wirus to narzędzie do:zabicia pamięci poprzez wyeliminowanie ludzi starszych, przy okazji zawłaszczenia ich własności, wepchnięcia ludzi do cyfrowego świata, wprowadzenie obrotu bezgotówkowego, przymuszenie ludzi do posiadania takich urządzeń elektronicznych, które spełniają wymogi potrzebne do pełnej inwigilacji nawet Minister Edukacji mówi o postępie cywilizacyjnym wzmocnienie UE jako ośrodka kontroli Europejczyków itp.itd. To dzieje się na naszych oczach i wcale nie jest w ukryciu. Ograniczanie populacji, masowa antykoncepcja, masowe trucie ludzi chemią w rolnictwie, masowe zachorowania na raka i chemia po raz drugi, pranie mózgów ludziom młodym. A towarzystwo patrzy na to wszystko i zaciera ręce. Toż to obłęd na który się godzimy. Brak słów. Kiedy przyjdzie opamiętanie?
6 miesięcy temu / Szyszka
 
Ten wirus to wielka ściema. Koronawirus: upiorny fortel fobokracji, siły, która dominuje terrorem, stanem wyjątkowym oraz seryjnymi kłamstwami. http://ram.neon24.pl/post/153871,koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji
6 miesięcy temu / Ryś
 
W tym coraz trudniejszym okresie wszyscy są niezwykle zaskoczeni skalą pomocy duchowej a zwłaszcza materialnej, udzielanej szpitalom, lekarzom i potrzebującym, przez największą i najzasobniejszą organizację społeczną i religijną w Polsce i na świecie. Przy czym kluczowe tutaj jest słowo skala.
6 miesięcy temu / tylda
 
Czy to źle, że wolności i prawa jednostki, stanowiące teoretycznie najważniejszy punkt odniesienia liberałów, które zostały w wielu państwach czasowo zawieszone, nie wywołują protestów społeczeństwa ? także tego kojarzonego z nieograniczonymi nawet moralnością przywilejami? Czy zgoda na czasowe samoograniczenie swobód i przywilejów nie jest objawem rozsądku i dojrzałości społecznej?
6 miesięcy temu / wwm
 
Nie podzielam katastroficznych scenariuszow do końca. Opoznianie rozprzestrzeniania ma sens bo ci co przechoruja uodpornia się i będą mogli wrócić do pracy. Natomiast w UE jest to co było widać wcześniej. Chaos, degrengolada, a władza całkowicie oderwana od społeczeństwa.
6 miesięcy temu / W
 
Wywołanie wojny po okresie wycienczenia krajów przez wydanie wszelkich rezerw na opieke medyczną, zainfekowanie wojsk które są wykorzystywane jako służby porządkowe, zainfekowanie większości służby zdrowia, brak żywności, recesja. Łatwo silniejszym będzie przejąć wykończone kraje przede wszystkim przez systemy teleinformatyczne... wojna może polegać na sparaliżowaniu technologii
6 miesięcy temu / Gość
 
Nie taki będzie koniec świata, będzie inaczej jak to w życiu często bywa...
6 miesięcy temu / Paweł K.
 
"Ratujmy, co się da... Po nas choćby potop..."?!
6 miesięcy temu / Paweł K.
 
Jak w surfingu - pierwsza fala nikogo nie zabija. Zabiją nas kolejne - u mnie już jest limit wypłaty z bankomatu -300 pln. Panika powstanie po nowym impulsie - brak gotówki/towarów. Działania rządu to sabotaż. W Śzwajcarii robotnicy nie muszą iść od poniedziałku do pracy ALE państwo wypłaci im 80 % zarobków jako postojowe.
6 miesięcy temu / Pejot
 
Sepsa jest gorszym zagrozeniem w szpitalach, dlatego trzeba sie leczyć naturalnie, omijać zgromadzenia chorych na różne choroby.
6 miesięcy temu / Aga
 
Włochy zawsze były brudne i Francyja! Sepsa to jest niebezpieczne! Pomóż swemu lekarzowi, lecz się sam! Polopiryna s, neoazarina, miód, mleko, czosnek, cebula, kakao, czekolada na noc... Nie panikuj.
6 miesięcy temu / Paweł K.
 
Juz wczesniej odnosilem sie do wyboru von der Leyen na przewodniczaca KE, jako niefortunne. W polityce niemieckiej nie odgrywala wiekszej roli. Mialem wrazenie, ze ministerstwo obrony, ktore prowadzila nie miala pod kontrola. Moim zdaniem to oficerowie udawali, ze wszystko jest o. k. Pisalem, ze UE pod jej przewodnictwem czekaja trudne czasy. Ona Sama jest podatna na rozne lobby. Widac wyraznie, ze sa one ideologiczne-ekologizm, zielonych lad, wyzsze oplaty za Handel emisjami CO2 itd. Pod jej kierownictwem UE rozpadnie sie. Moim zdaniem, nastapil dobry czas na wypowiedzenie konwencji stambulskiej. Jezeli PiS tego nie uczyni, to bedzie dla mnie dowodem, ze jest on w komitywie z nieznanymi silami, ktore beda chcialy utrzymania stanu rzeczy przed koronawirus. Tak samo, moze jedyna w historii, bedzie okazja uregulowac sprawy kompetecji Uni i panstw narodowych. Okazja, by stworzyc Unie Panstw Narodowych. A ten Moloch Brukselski odstawic do LAMUSA historii.
6 miesięcy temu / CH
 
Amerykanie pozywaja komunistyczne Chiny za koronawirusa.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
Rządy państw podjęły takie działania, ponieważ personalie ich członkowie czują się zagrożeni. Stosunkowo wśród zakażonych bardzo duży jest udział polityków i innych przedstawicieli sfer wyższych: lekarzy tych, którzy wrócili z nart, inżynierów NASA, itp. Paradoksalnie biedny człowiek z małego miasta jest kilkatysięcy razy mniej narażony na tym etapie niż prezydent czy minister. Zatem i działania zdrowotozsądkowe. Oby odmieniło to postrzeganie świata przez tę biurokratyczną, sprzedajną mafię.
6 miesięcy temu / Ewa
 
Co by nie powiedziec o kolchozie - UE, to nie odwarzyla sie jeszcze jak Polska sie odwarzyla bez zmruzenia oka - na wzorce komunistycznych Chin.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
@Krakusik Trzeba jednak pamiętać: OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ!
6 miesięcy temu / Ryś
 
"Powszechne zamykanie granic oraz realne działania podejmowane przez państwa" - wszędzie jednak bardzo podobne. Bo naprawdę chodzi tylko o pieniądze. Wszystkie państwa są niewpłacalnymi dłuznikami swoich obywateli. W Polsce jest to oficjalnie 5 tysięcy miliardów zł.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Tam gdzie jest zaraza panuje także głód
6 miesięcy temu / Aga
 
Waadza w Polsce podniosla podatek na cukier w szerokim tego rozumieniu...a sama wam slodzi - przynajmniej 10 lyzek i to stolowych do filizanki cherbaty badz kawy. Obudzicie sie jak zwykle z reka w nocniku.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
z dnia na dzień,de facto,UE przestała istnieć.
6 miesięcy temu / marek
 
Unia to bezbożny twór, który nie chciał odniesień do Chrystusa w dokumentach programowych... A przecież Europa Chrystusem stoi... Cała historia kontynentu to potwierdza... Dlatego się rozpadnie, jak wiele historycznych potęg, które walczyły z Bogiem... A biurokraci pokazali swoje oblicze az nadto dobitnie... Zaś manifestowany przez wielubbrak wiary i sprzeciw wobec Praw Boga przyniósł żałosne owoce...
6 miesięcy temu / Krakusik
 
xyz - bez obaw - islamiści nie zawiodą. Zakładasz że wirus zmieni proporcje dzietności w drugą stronę?
6 miesięcy temu / Jot
 
Dawno nie czytałam tak dobrego artykułu. Gratuluję, Panie Michale! Mnie Unia, w kształcie, jaki przybrała odszedłszy od chrześcijańskich wartości, kojarzy się z wielkim żelaznym mostrum na glinianych nogach..., to tylko kwestia czasu, taki twór nie może przetrwać.
6 miesięcy temu / MZK
 
Baliście się Islamistów, uchodźców, lewaków, liberałów, gender, LGBT. Aż przyszedł wirus.
6 miesięcy temu / xyz
 
Info z 18 marca; w Brytani juz brakuje zynosci: Panic in UK - People Saying "All the Food is Gone" People in the United Kingdom are literally panicking as many who have gone to supermarkets for food, find there is little to none.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
...poczekajmy z ocenami jeszcze pare tygodni czy jest to juz Apokalipsa czy przygrywka - jak zacznie sie masowy glod.
6 miesięcy temu / Teodor...
 
Mateusza apostola 24:4 Nie dajcie się nikomu oszukać!?przestrzegł ich Jezus. 5 ?Wielu bowiem będzie się podawać za Mesjasza i oszuka mnóstwo ludzi. 6 Na świecie wybuchną wojny i będą rozchodzić się wieści o walkach. Uważajcie i nie dajcie się zastraszyć, to jeszcze nie będzie koniec! 7 Narody i państwa będą walczyć przeciwko sobie, a wiele krajów nawiedzi głód oraz trzęsienia ziemi. 8 Ale to będzie dopiero początek tragedii. 9 Będą was torturować i zabijać! Wszystkie narody was znienawidzą z mojego powodu! 10 Wielu ponownie wpadnie w sidła grzechu i będzie nienawidzić oraz zdradzać innych. 11 Pojawi się też wielu fałszywych proroków, którzy zwiodą całe rzesze ludzi. 12 Z powodu tak wielkiego zła oziębnie miłość wielu wierzących. 13 Ale ci, którzy wytrwają do końca i nie zaprą się Mnie, zostaną uratowani! 14 A dobra nowina o królestwie Bożym będzie głoszona na całym świecie jako świadectwo dla wszystkich narodów. I wtedy nadejdzie koniec.
7 miesięcy temu / Teodor...
 
proroctwo jakoby cyt"wiek XXI był wiekiem ogromnych zmian w obyczajach ,wiekiem nowych religii ,i nowego porządku świata" spełnia się ,myślałam ze to będzie wynikiem wojen a okazało się ze zarazy
7 miesięcy temu / ewa
 
Dokładnie tak, aby biedni ludzie jak Ty pozostali zdrowi i wciąż mogli dbać o swoje rodziny pomimo głupstw, które wypisują w internecie. Czyż wiara to nie miłość do drugiego człowieka?
7 miesięcy temu / ron
 
A ja myślę ze to koniec UE. Amen
7 miesięcy temu / Mr
 
I co? Drogi czytelniku? Zainstalujesz sobie aplikację, zrobisz selfie i odeślesz do służb jak zostaniesz w kwarantannie? Będziesz siedział z włączonym lokalizatorem na smartfonie? Jak przestępca na przepustce z elektroniczną obrączką na kostce. Kto śmiał się z NWO?
7 miesięcy temu / ron
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.