DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Kornel Morawiecki znów przeciw życiu: jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną

Kornel Morawiecki znów przeciw życiu: jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną
Kornel Morawiecki fot.Adam Chelstowski / FORUM
#ABORCJA    #SEJM    #HITLER    #EUTANAZJA    #ŻYCIE    #DEBATA    #KORNEL MORAWIECKI

Marszałek senior Kornel Morawiecki, który w czasie procedowania projektu „Stop Aborcji” dwukrotnie opowiedział się przeciwko ochronie życia, teraz idzie o krok dalej. Chce rozpocząć w Sejmie debatę na temat „cywilizowanej” eutanazji. Znów padły słowa o wolności i prawie wyboru.

 

- Myślę, że na ten temat powinniśmy przeprowadzić poważną debatę sejmową. Oczywiście eutanazja nie w sposób hitlerowski, ale jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną – zaznaczył Kornel Morawiecki w rozmowie z „Super Expressem”. Polityk uważa, że do dyskusji powinny włączyć się różne instytucje. - Mam tu na myśli Kościół, duchowieństwo, organizacje społeczne, etyków, lekarzy – wyjaśnił.

 

Morawiecki przyznał przy tym, że gdyby on sam był problemem dla bliskich i cierpiałby z powodu choroby, to sam poddałby się eutanazji. - To jest bardzo trudny temat. Ale według mnie w kwestii eutanazji, podobnie jak aborcji, potrzebna jest wolność. To do chorego powinna należeć decyzja, czy jej się poddać. Gdybym ja był problemem dla swojej rodziny, bliskich i bardzo bym cierpiał z powodu choroby, poddałbym się eutanazji. Mówiąc wprost: skończyłbym ze swoim życiem, żeby nie być udręką – powiedział marszałek senior.

 

Źródło: se.pl

MA


DATA: 2016-10-13 08:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ale cenzurujecie. Czy Morawiecki to święta krowa?
ponad 3 lata temu / DNA
 
@Maciek:10/10!
ponad 3 lata temu / teodor
 
Osobiście wolałbym mieć prawo do godnego życia w mojej Ojczyźnie. Niestety, ci którzy wysługiwali się wrogom Polski, później zaborcom, jeszcze później okupantom złożyli jaja i ich czarci zdradziecki pomiot znów wysługujr się wrogom Polski. Wniosek: Przywrócenie kary śmierci to podstawa bytu Państwa. I to bez względu na głosy o antysemityzmie.
ponad 3 lata temu / Andrzej
 
z czasem przekonujemy się że ta cła opozycja demokratyczna za komuny to sami agenci i pożyteczni idioci najwyżej chyba byli.. Ktoś kto zaplanował ten upadek komuny na cztery łapy to chyba śmieje się dniami i nocami z nas do rozpuku!! Morawiecki pewnie pieniądze od Amerykanów za komuny brał stąd teraz wielka kariera jego syna w rządzie Pisowskim bedącymi amerakańsko-żydowskimi pupilami.
ponad 3 lata temu / MACIEK
 
termin "eutanazja" stoi w jawnej sprzeczności z "cywilizowana" - zatem o co chodzi Morawickiemu seniorowi ? Może już czas na stan spoczynku ? I nie chodzi mi o eutanazję :-)
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Mason?
ponad 3 lata temu / teodor
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.