DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Korea Płd.: chińskie pigułki z dzieci nienarodzonych

Korea Płd.: chińskie pigułki z dzieci nienarodzonych
fot. dimshik / sxc.hu
#ABORCJA    #CHINY    #KOREA

Służba celna Korei Południowej zarekwirowała tysiące chińskich pigułek z ciał abortowanych dzieci – informuje włoska agencja AsiaNews.it. Szpitale w Chińskiej Republice Ludowej sprzedają martwe płody po aborcji, a także zmarłe noworodki, z których ciał produkowane są „superlekarstwa” medycyny alternatywnej. Pigułki mają dodawać energii i wspomagać sprawność seksualną. Jak wykazały przeprowadzone testy, tabletki zawierają liczne bakterie i mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

 

Od sierpnia 2011 r. celnicy odnotowali aż 35 prób przeszmuglowania pigułek do Korei Południowej w bagażu podróżnych lub w formie przesyłki pocztowej. Służby celne szacują, że na rynek wypuszczono w tym czasie co najmniej 17,4 tys. pigułek, wyprodukowanych w północnych Chinach. Według władz koreańskich, nabywcami pigułek są Chińczycy mieszkający w Korei Południowej.

 

Jak informuje agencja AsiaNews.it, ciała płodów i noworodków są tam cięte na kawałki, suszone w specjalnych piecach, proszkowane i mieszane z ziołami. Badanie przeprowadzone na pigułkach wykazało, że w 99,7 proc. składają się one z ludzkiego ciała. Co więcej, udowodniono, że naukowcy potrafiliby określić DNA i płeć dzieci, których ciał użyto do ich produkcji. Osoby zatrzymane twierdziły, że nie wiedziały o ludzkim pochodzeniu ich zawartości.

 

Obecny skandal z tabletkami produkowanymi z ciał dzieci nie jest pierwszym w Chinach. Przypomnijmy, że w 2006 r. odkryto w prowincji Gansu 123 czaszki i części ciał dzieci ugotowanych z substancjami aromatycznymi. W latach 90. XX w. w prowincji Guangdong ujawniono handel ludzkimi płodami, które gotowano, aby przyrządzić zupę, reklamowaną jako środek odmładzający. W 2003 r. tamtejsza policja usiłowała zablokować informacje o kilku restauracjach podających zupy z martwych dzieci biznesmenom z Tajwanu i Hongkongu, oświadczając, że jest to historia sfabrykowana, by zaszkodzić wizerunkowi Chin.

 

Źródło: wiara.pl

pam


DATA: 2012-05-08 23:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.