Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną? Dokument PCh24.pl [FILM]


Odtwórz w YouTube
 

Konwencja Stambulska nazywana Konwencją Przemocową jest dokumentem silnie dyskutowanym przez wszystkie strony sceny politycznej. Dla jednych jest dokumentem niezbędnym do prowadzenia skutecznej walki z przemocą, dla innych czołowym narzędziem pędzącej przez Europę genderowej rewolucji. Jakie niesie ze sobą zagrożenia? Czy w ręku władzy o charakterze lewicowo-liberalnym Konwencja posłuży do przeprowadzenia obyczajowej rewolucji? Na te i wiele innych pytań staramy się odpowiedzieć w najnowszym filmie dokumentalnym PCh24.pl - "Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną?". Serdecznie zapraszamy! 

 

Podpisz apel - zatrzymaj gender!

Czytaj także:
DATA: 2019-08-16 13:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Masońskie struktury kontrolujące Związek Sowiecki i III Rzeszę tak walczyły o pokój oraz z przemocą , że zginęło , bardzo często w okrutny sposób, w sumie ok. stu kilkudziesięciu milionów ludzi. Zgodnie z programem zepsucia obyczajów wśród społeczeństw chrześcijańskich, ujawnionym przez niektórych przywódców masońskiej międzynarodówki, widzimy brutalną realizację tych planów w sferze informacji publicznej, kultury, ochrony zdrowia, a szczególnie prawodawstwa, co niniejszym widzimy i słyszymy. W wyniku zmiany prawa w Związku Radzieckim i Trzeciej Rzeszy praktycznie wszyscy sprzeciwiający się niszczącym ideologiom byli osądzani i skazywani na obozy koncentracyjne i łagry.
ponad 1 rok temu / BS
 
Pokazywanie najmłodszym, że nie fizjologia człowieka wskazuje na płeć a tylko jego wygląd zewnętrzny ubiór czy styl bycia zachowania, to taką ideologią zmusza sie człowieka do niedociekania Prawdy. Konwencja Stambulska jest instrumentem walki z wiarą katolicką. Można przypuszczać, że w konsekwencji jej wdrażania okaże się także, że stosowanie i przeżywanie Postu, a tym samym życie wg jego zasad, zostanie uznane jako stosowanie przemocy, gdyż Post naraża człowieka na pewnego rodzaju cierpienia cielesne i duchowe zarazem. Zakaz stosowania Postu umartwiania się, gdyby taki nastąpił, automatycznie pozbawia katolika na otwarcie się na dary Ducha św., na działanie Łask Bożych. Tym samym osłabia działanie katolika w jego środowisku, czyli osłabia jego moc w świadczeniu o zbawczej roli zmartwychwstałego Jezusa. Wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej pozwoliłoby na prawne zatrzymanie działań organizacji antyrodzinnych.
ponad 1 rok temu / ascendant_149
 
Kazdy, kto uwaza sie za chrzescijanina, a tym bardziej praktykujacy, nie powinien miec watpliwosci co do szkodliwosci genderu. Politycy ponosza najwieksza odpowiedzialnosc, z jakiejkolwiek strony by ich sie nie ocenialo. Wszelkie polityczne kalkulacje politykow, walka o glosy, a nie widzenie problemu sa juz najwiekszym zlem, jaki przydarza sie rodzinie. PIS widzi rzeczywistosc materialnie. Chce polepszyc warunki zycia Polakow. PIS jakby zapomnial stone duchowa zycia. Nie samym chlebem czlowiek zyje...O roli PO i innych lewicowych partii nie warto wspominac. Powinny juz odejsc do lamusa historii.
ponad 1 rok temu / CH
 
Cywilizacja europejska poprzez "twórcze" działania współczesnych ideologów postmodernizmu doprowadziła do zdehumanizowania Europy pod każdym względem.
ponad 1 rok temu / ak
 
Stambólska promuje dewiacje i wynaturzenia.
ponad 1 rok temu / Zbiry
 
Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Otóż ta konwencja jest skrajnie dyskryminująca wobec mężczyzn. Mowa przecież tylko o przemocy wobec kobiet. Więc jeszcze raz zapytam. A gdzie przemoc jakiej doświadczają mężczyźni?
ponad 1 rok temu / Damian
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.