DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Masońskie struktury kontrolujące Związek Sowiecki i III Rzeszę tak walczyły o pokój oraz z przemocą , że zginęło , bardzo często w okrutny sposób, w sumie ok. stu kilkudziesięciu milionów ludzi. Zgodnie z programem zepsucia obyczajów wśród społeczeństw chrześcijańskich, ujawnionym przez niektórych przywódców masońskiej międzynarodówki, widzimy brutalną realizację tych planów w sferze informacji publicznej, kultury, ochrony zdrowia, a szczególnie prawodawstwa, co niniejszym widzimy i słyszymy. W wyniku zmiany prawa w Związku Radzieckim i Trzeciej Rzeszy praktycznie wszyscy sprzeciwiający się niszczącym ideologiom byli osądzani i skazywani na obozy koncentracyjne i łagry.
11 miesięcy temu / BS
 
Pokazywanie najmłodszym, że nie fizjologia człowieka wskazuje na płeć a tylko jego wygląd zewnętrzny ubiór czy styl bycia zachowania, to taką ideologią zmusza sie człowieka do niedociekania Prawdy. Konwencja Stambulska jest instrumentem walki z wiarą katolicką. Można przypuszczać, że w konsekwencji jej wdrażania okaże się także, że stosowanie i przeżywanie Postu, a tym samym życie wg jego zasad, zostanie uznane jako stosowanie przemocy, gdyż Post naraża człowieka na pewnego rodzaju cierpienia cielesne i duchowe zarazem. Zakaz stosowania Postu umartwiania się, gdyby taki nastąpił, automatycznie pozbawia katolika na otwarcie się na dary Ducha św., na działanie Łask Bożych. Tym samym osłabia działanie katolika w jego środowisku, czyli osłabia jego moc w świadczeniu o zbawczej roli zmartwychwstałego Jezusa. Wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej pozwoliłoby na prawne zatrzymanie działań organizacji antyrodzinnych.
ponad 1 rok temu / ascendant_149
 
Kazdy, kto uwaza sie za chrzescijanina, a tym bardziej praktykujacy, nie powinien miec watpliwosci co do szkodliwosci genderu. Politycy ponosza najwieksza odpowiedzialnosc, z jakiejkolwiek strony by ich sie nie ocenialo. Wszelkie polityczne kalkulacje politykow, walka o glosy, a nie widzenie problemu sa juz najwiekszym zlem, jaki przydarza sie rodzinie. PIS widzi rzeczywistosc materialnie. Chce polepszyc warunki zycia Polakow. PIS jakby zapomnial stone duchowa zycia. Nie samym chlebem czlowiek zyje...O roli PO i innych lewicowych partii nie warto wspominac. Powinny juz odejsc do lamusa historii.
ponad 1 rok temu / CH
 
Cywilizacja europejska poprzez "twórcze" działania współczesnych ideologów postmodernizmu doprowadziła do zdehumanizowania Europy pod każdym względem.
ponad 1 rok temu / ak
 
Stambólska promuje dewiacje i wynaturzenia.
ponad 1 rok temu / Zbiry
 
Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Otóż ta konwencja jest skrajnie dyskryminująca wobec mężczyzn. Mowa przecież tylko o przemocy wobec kobiet. Więc jeszcze raz zapytam. A gdzie przemoc jakiej doświadczają mężczyźni?
ponad 1 rok temu / Damian
 
Dlaczego są tylko same dobre opinie?Krytycznych nie ma?
ponad 1 rok temu / Albano
 
Jak najszybciej obecny rząd winien ten układ rozwiązac - wypowiedziec umowe stmbulską - to jesy czyste lewactwo
ponad 1 rok temu / j-23
 
Bardzo istotna sprawa poruszana. Zycze sobie i wam wygnanej tej walki z diablem.
ponad 1 rok temu / Samica Alfa
 
ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO WYPOWIEDZENIA KONWENCJI STANBULSKIEJ
ponad 1 rok temu / MIRO1962
 
To jest chore ta konwencja I wszyscy ktorzy ja promuja...
ponad 1 rok temu / 943
 
Dziękuję za słowa gorzkiej prawdy o konwencji stambulskiej. Oby Polacy otwarli oczy na to realne zagrożenie i wycofali się z konwencji!
ponad 1 rok temu / Dorota
 
DOSC DEPTANIA NASZYCH PRZEKONAN I NASZEJ GODNOSCI!
ponad 1 rok temu / margreth
 
DOSC PROFANOWANIA NASZYCH RODZIN!!
ponad 1 rok temu / margreth
 
DLACZEGO NIE MA MEGO KOMENTARZA MOWIACEGO ZE DIABEL OPANOWAL JUZ DUSZE I SERCA LUDZKIE I NASTEPNIE JUZ BEDZIE TYLKO M A P O K A L I P S A?????CZY I U WAS JEST CENZURA????
ponad 1 rok temu / count
 
Za krytykowanie i pisanie o tych patologiach zostałem zbanowany na face.Także za krytykowanie górali ze Wzgórz Golan i rybaków z nad Morza Martwego.. :
ponad 1 rok temu / roy156
 
Jako naród polski, w zdecydowanej większości będący świadomy zbliżającego się niebezpieczeństwa od złych ludzi chcących zaszczepić wśród nas gender, mamy obowiązek skutecznej obrony wszelkimi dostępnymi sposobami. Na razie niech to będą metody nie niosące ze sobą przemocy. Zostało już niewiele czasu aby tą ścieżką, nota bene najprostszą, odrzucić z naszych granic tego nowotwora. To nie jest rolą poszczególnych osób lub powstających grup sprzeciwu dla gender. To nie ta kategoria walki. Rząd tzw."dobrej zmiany" przecież doskonale wie jakie jest w tej sprawie zdanie i zarazem pragnienie ludzi-wyborców tego rządu. Wg. oświadczenia p.Lipińskiego: rząd nic nie zrobił i nie zamierza nic z tą konwencją robić!. Niebywała arogancja. Z resztą wypowiedż prezydenta jest w podobnym tonie co do intencji!. Ludzie ciemiężeni przez komunę przez pokolenia, wiązali wszelką nadzieję z rządem dobrej zmiany, że wreszcie będziemy czuć się wolnymi we własnym kraju. Nie po drodze nam !!!
ponad 1 rok temu / Zibi
 
Dopiero w 16 minucie pada słowo klucz MARKSIZM
ponad 1 rok temu / LOLKOL
 
Przerażajacy mechanizm niszczenia tego co najważniejsze - Rodzinę, uderzający i wykorzystujący najczulsze miejsce - Nasze Dzieci. Musimy z tym walczyć bo to od Naszego podejścia zależy przyszłość nasza i naszych dzieci!
ponad 1 rok temu / Ana
 
Komunisci sa slugami szatana na ziemi.Jak wiemy od Jezusa,szatan jest "ojcem klamstwa".Widzimy zatem wyraznie,ze komunisci ZAWSZE posluguja sie klamstwem i podstepem !!
ponad 1 rok temu / Krzysztof
 
Wszyscy zgadzamy się że jest to OGROMNE ZŁO. Skończmy mówić, zacznijmy działać!!!
ponad 1 rok temu / Darek
 
Niech nas Muzułmanie nie uczą nas traktowania kobiet. Wyprowadzają oni żony na pacer na... smyczy. Kobiety popełniają więcej morderstw niż mężczyźni. Mężczyźni nie mają aborcji, nie wyrzucają dzieci do śmietnika, nie używają trucizny ani nie wynajmują zbira do zabicia kobiety. Policja nie wierzy zaatakowanym mężczyznom, a sędziowie dają łagodniejsze wyroki morderczyniom niż mordercom.
ponad 1 rok temu / Latarnik
 
Jestem przeciwko wprowadzeniu ideologii gender. Podpisanie konwencji stambulskiej jest tragiczne w skutkach dla polskich rodzin.
ponad 1 rok temu / Gosia
 
Jestem przeciw wprowadzaniu ideologii gender w Polsce.
ponad 1 rok temu / Mick
 
Jestem przeciw gender
ponad 1 rok temu / Aga
 
Dla mnie jest to jednak Walka z przemocą a nie z rodziną.A mam już dosyć słuchania o Gender,gender i ciągle gender gdzie wszyscy widzą tylko gender.
ponad 1 rok temu / Alkapone
 
P. Michalkiewicz nazywa kobiety proletariatem zastępczym a to, co się dzieje rewolucj? komunistyczn? w sferze kultury i pojęć. Proponuję hasło : gender,srender w mózgu blender.
ponad 1 rok temu / Arturo
 
Sama jestem ofiarą przemocy domowej.
ponad 1 rok temu / beatavppl581
 
Moi Dziadkowie sie w grobach przewracaja ... Zachodnia europa jest otwarta odsylac ludzi z pogladami na tak do Niemiec itp. Wolna Polska ... od krzywizny ... Europa jest slaba propagujac wynaturzenia, caly swiat sie z ich smieje ...
ponad 1 rok temu / Rafal
 
popieram tradycje i wartości chrzescijanskie i chce aby Polska i nasze dzieci pozostala przy tych wartościach a ta sztuczna manipulacje zwana konwencja stambulska uwazam za groźną dla przyszlych pokolen
ponad 1 rok temu / gosia
 
Nieświadomość i ignorancja a także ugodowość tchórzostwo zwane tolerancją nie usprawiedliwiają. Tylko jasna postawa, mówienie prawdy jest szansą na obudzenie innych. Dziękuję. Innych zachęcam do udostępniania
ponad 1 rok temu / andkol
 
Zatrzymymy to szmaciarstwo nie dajmy z dzieci zrobić wykolejencow europy.
ponad 1 rok temu / Yachahaha
 
Konwencji nie należało podpisywać, a skoro podpisano, podpis wycofać, nie trząść się ze strachu!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Do czego my zmierzamy?
ponad 1 rok temu / Renata
 
zdjęcia do weryfikacji podpisu apelu zatrzymaj gender sa tak nieczytelne, że zrezygnowałam z usilowan
ponad 1 rok temu / lk
 
Uniewaźniç t? umow? to Polacy powinni decydować
ponad 1 rok temu / Polak
 
Demony nie mają płci, więc wiadomo kto jest pomysłodawcą gender...
ponad 1 rok temu / info
 
To już w takim wieku trzeba mieszać w głowach dzieciakom? New World Order...jakiego świata oni chcą...dodajcie wszystkie rzeczy które próbują przepchnąć...kim są ci ludzie?
ponad 1 rok temu / Voytek
 
Dziękuję za merytoryczny przekaz i wyjaśnienie czym to grozi w niedalekiej przyszłości. Rodzina, polskość była zawsze silna w naszym narodzie, przetrwała liczne,tragiczne burze historyczne więc myślę, że teraz też tak będzie. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla naszych rządzących aby nie lękali się i niezwłocznie podjęli właściwą decyzję. Odwagi!!! 1
ponad 1 rok temu / Jadwiga
 
nie dla gender
ponad 1 rok temu / ok
 
Znakomity film o demonicznej ideologii gender, ktora trzeba koniecznie powstrzymac, jak najszybciej wypowiadajac Konwencje Stambulska.
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz
 
Moj Boze natychmiast wypowiedziec Konwencje Stambulska! To prawdziwy kon trojanski!
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz
 
Precyzyjny i dopracowany reportaż ukazujący pozorne dobro jakim jest konwencja przemocowa. Jestem pod wrażeniem jasności przekazu. Dziękuję za wartościową informację :
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
Polska już walkę o rodzinę/małżeństwo przegrała,uchwalając w 2005r. ustawę o przemocy w rodzinie.Przyjmując konwencję stambulską jedynie zwiększy skalę swej klęski.
ponad 1 rok temu / marek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.