Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Konwencja Stambulska. Lekarstwo gorsze od choroby [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Kwestia wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej ponownie rozgrzała opinię publiczną. Najbardziej radykalne środowiska feministyczne przekonują, że tylko dokument Rady Europy chroni polskie kobiety przed wykorzystywaniem i przemocą domową. Tymczasem jest wręcz przeciwnie; dokument– co pokazują badania - nie tylko nie chroni kobiet, ale jest ideologicznym narzędziem uderzającym w tradycyjną rodzinę, religię i tradycję. Mówi o tym film z 2019 r. „Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną?” wyprodukowany przez portal PCh24.pl.

Czytaj także:




DATA: 2020-08-05 11:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Children are holy and the world has forgotten.
16 dni temu / Kata
 
Kwestia wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej ponownie rozgrzała w środowisku nauczycielskim. Warto sprawdzić to środowisko, które ma ogromny wpływ na nasze dzieci.
17 dni temu / zwyczajny czło
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.